Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2005 o 22:10, walgierz napisał:

Pozostaje mi tylko zgłosić protest...
Maila do MG wysłałem przed 22, a umawialiśmy sie na lincz do 22.15.
Nie wiem co na
to Cerm...

Skoro ty zgłaszasz protest to Ja zgłaszam jeszcze większy o podpowiedź którom MG wczoraj wam przekazał w poście.
I moim zdaniem skontaktował się z Letniakiem zwracając mu uwagę na przepowiednie. Dziwwną rzeczą jest że 2 godziny przed końcem głosowania Letniak napisał posta który nas pogrążał. Jeśli posiadają na tyle cywilnej odwagi to niech się wypowiedzą szczerze na ten temat.
A poza tym dziękuje wszystkim za udział i za przyjemną zabawę

p.s. Sorry że was prawie wszystkich wybiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I żebym nie wyszedł na zarozumialca pogratuluję Kerothowi , walgierzowi oraz Latniakowi za bycie najblizej celu - w pewnym momencie wręcz chciałem , żebyście zagłosowali :)

A i osobiste gratulacje dla Da Ghosta - zginął tylko dlatego , że za mądrze myslał a według mnie był najlepszą postacią edycji. Pozdrawiam serdecznie Da Ghost . Było nam z Shudem bardzo przykro , że musieliśmy Cię usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem...
Ja po prostu nienawidzę przegrywać, a w tej edycji dawałem się nabrać jak <cenzura>.
Gratuluję (szczerze) Shudo i upiordliwemu.
Lataniak, twój dzisiejszy post mnie rozwalił :] Ale jak widzisz, uwierzyłem.
MG - Cerm - dzięki za grę, przepraszam, że udzielałem się co dwa dni, ale tłumaczyłem dlaczego. Ja bawiłem się świetnie i trochę osiwiałem :)
Graczom, niektórym, dziękuję, innym niezbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walgierz - nie dziwię się , że trochę osiwiałeś - ja osobiście po dzisiejszym poście Latniaka myślałem , że nerwicy dostanę - w ostatniej godzienie, w godzinie triumfu zła ^^ Pomyślałem sobie , że jeśli dzisiaj przegramy to jutro na łamach mafii sam napiszę posta że się zabijam - skoczę z mostu czy rzuccam się piraniom na pożarcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 22:17, upiordliwy napisał:

A i osobiste gratulacje dla Da Ghosta - zginął tylko dlatego , że za mądrze myslał a według mnie był najlepszą postacią edycji.

No, zdecydowanie najbarwniejszą :)
Tylko, na miłość boską, pamiętaj Da Ghoście, że rewolucja w Rosji to 1917 rok, a my graliśmy wcześniej...
Szlag mnie trafiał za każdym "tawariszem", ale to zboczenie zawodowe :))
Ale i tak uważam, że grałeś dobrze i swietnie wczułeś się w postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 22:14, Shudo napisał:

> Pozostaje mi tylko zgłosić protest...


Spoko nie ma żadnej róznicy:)

Dnia 28.10.2005 o 22:14, Shudo napisał:

Skoro ty zgłaszasz protest to Ja zgłaszam jeszcze większy o podpowiedź którom MG wczoraj
wam przekazał w poście.


Bo to już zakrawało na kpinę;D Nie no sorki zabawaiłęm się trochę w normalnej edycji przy końcówce w życiu tego bym nie zrobił:P A tak macie za Vilmara to dopiero było nie fair:P

Dnia 28.10.2005 o 22:14, Shudo napisał:

I moim zdaniem skontaktował się z Letniakiem zwracając mu uwagę na przepowiednie.


Powiedziałem że odpowiedź znajdzie w wątku nie powiedziałem wprost- szukał szukał i wyszukał:)

Dnia 28.10.2005 o 22:14, Shudo napisał:

p.s. Sorry
że was prawie wszystkich wybiliśmy.


To nie było trudne.

Panowie - dość protestów kłótni- nie ma żadnej przyjemności w takiej rozgrywce ani w wygranej ani w przegranej poprostu gra która gra się sama przez nieobecność jest bezsesnu.
Wygrała mafia bo i tak by wygrała - jeżeli ktoś nie wieży proponuje poczekać na kolegów którzy dziś olali głosowanie zobaczycie kiedy dopiszą się do wątku
ja stawiam że po wekendzie

Jeżeli ktoś brał tą grę na poważnie to proponuje spacer póki jeszcze ciepło na dworze:) Bez protestów pls:)
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 22:25, Budo napisał:

/.../

No wiesz Cerm, mogłeś chociaż nie psuć gry tym którym na niej zależało. Ostatnio przywykliśmy do innego mistrzowania.


Psuć gry? Po dzisiejszym głosowaniu a właściwie jego braku - nie można było jej bardziej popsuć, a Ty "przywykaj" w następnej edycji do czego tylko sobie życzysz:)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem na poważnie, a fakt że mi kompletnie nie wyszło... :p Wprawdzie podejrzewałem Shudo, ale dopiero po Bajtku [eh przepraszam, nie wiem jak moglem byc tak glupi ;], Latniaku i Walgierzu, potem mialem ochote zmienic glos na Shudo zamiast Latniaka, dlatego ze kompletnie olewal moje posty, starajac sie mnie pograzyc za wszelka cene, ale i tak nic by to nie dalo bo mialem umrzec ;-) A napisałem : poczytajcie starsze posty tych którzy już nie żyli - w conajmniej kilku pisało że walgierz jest niewinny [tzn osoby już zmarłe go za takiego uważały]. Ale nie będę się rozwodził, za bardzo się do tego zaangażowałem, jak będę grał następnym kiedyś razem to muszę brać jakieś tabletki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 22:23, Persona Non Grata napisał:

Powiedziałem że
odpowiedź znajdzie w wątku nie powiedziałem wprost- szukał szukał i wyszukał:)


Hehe, ano wyszukałem, a ile się przy tym napociłem...
Ta przepowiednia to było najbardziej tajemnicze "coś" co nam Cerm powiedział. Jak po raz pierwszy to czytałem...czyli dzisiaj rano w szkole na przerwie, to po prostu jak zobaczyłem takie zawiłe gadanie to przeskoczyłem do następnego akapitu :P

Rozgryźć łamigłówkę też nie było łatwo...no ale musialem wynagrodzić to że ogólnie mało pisałem w tej edycji, nie zawierałem bliższych znajomości i wogle.

To prawda, bez pomocy Cerma nic bym nie zrobił. Już chciałem się poddać i zrobić to co Don i Adam, gdyby nie mój post to walgierz pewnie też by się poddał (jeżeli się mylę to sorki).

Według mnie również Da Ghost był postacią edycji, chociaż dzisiaj chciałem głosować na niego, ale mnie mafiozi ubiegl wczoraj i to mi całkowicie zamąciło obraz gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, że ktoś już zaklepał mistrzowanie w tej edycji, a na uczestników przewidział tych, którzy nie zagrali u Cerma. Dlatego ja się nie zgłaszam.
Zgłaszam natomiast swoją kandydaturę na następnego MG w 3(52) edycji.
Ponieważ mam zamiar przeprowadzić ostrą selekcję, nabór ogłaszam już teraz.
Kontakt: mail: walgierz@o2.pl , gg 9221454
Klimat: Rzeczpospolita, początek XVII wieku.
Kandydaci zostana poddani prostemu i krótkiemu testowi na znajomość realiów (przewiduję pytania z Trylogii Sienkiewicza, bez paniki, naprawdę proste).
Czasu mamy mnóstwo, nie decyduje kolejność zgłoszeń, tylko kompetencje.
Zapraszam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 22:31, LifaR napisał:

Ja brałem na poważnie, a fakt że mi kompletnie nie wyszło... :p


Faktem jest że ostatni raz losuję graczy;) Nigdy więcej Styczków etc

upiordliwy---> wspaniały debiut dzięki za gg
shudo---> ty bezlitosny uotrze (między innymi przez twoją selekcję padła ta edycja:P)
walgierz--> szkoda że czasu nie miałeś - chciałbym z Tobą zagrać jako mieszkaniec
Lifar--> z Tobą też
Bajtek--> Ty już wiesz co:) Gorszego kataniego nie spotkałem:)
Vilmar--> Poprostu szkoda że nie było nas więcej:) Dzięki
Latniak --> dzięki za emocjonujące zakończenie edycji
Da Ghost--> oskar może nie ale złoty glob na pewno:))
Sajmon--> pechowcu (he he he)
Resztę pominę milczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 22:37, walgierz napisał:

Zgłaszam natomiast swoją kandydaturę na następnego MG w 3(52) edycji.


To chyba będzie 4(52) bo ta była 2(50). To tak propo poprawności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 22:34, Latniak napisał:

Już chciałem się poddać i zrobić to co Don i Adam, gdyby nie mój post to walgierz pewnie też by się poddał (jeżeli się mylę to sorki).

Mylisz się ale tylko troszeczkę. Dzisiaj przez całe 12 godzin pracy kombinowałem (niektóre posty znam na pamięć) i z grona podejrzanych na dziś wykluczyłem tylko Ciebie i manfretta. Ale blizszej koncepcji nie miałem. Czytając dzisiejsze posty nabrałem podejrzeń co do naszych mafiosów, ten Twój o przepowiedni mnie sponiewierał...
Wszystko stało się jasne. I myślałem sobie tylko: Ale się zbłaźnię jak zginę i okaże się, że mnie Latniak w konia zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 22:41, Persona Non Grata napisał:

upiordliwy---> wspaniały debiut dzięki za gg i tu się zgadzam należą się wielkie brawa
shudo---> ty bezlitosny uotrze (między innymi pr zez twoją selekcję padła ta edycja:P) (eliminacja krzykaczy, starych wyjadaczy i tych co coś za dobrze kombinowali)
Bajtek--> Ty już wiesz co:) Gorszego kataniego nie spotkałem:) ( Fakt dałeś ciała)
Latniak --> dzięki za emocjonujące zakończenie edycji (minuz za kontakt z MG)
Da Ghost--> oskar może nie ale złoty glob na pewno:)) (super wcielenie aż żal było zabijać)
Sajmon--> pechowcu (he he he) ( no fakt ktoś musiał być pierwszy. Sorry)


STYCZEK - ban dożywotni - było w tej edycji tylu chętnych a Ty taki numer odwaliłeś

No i nasz MG wątek super, prowadzenie super tylko końcowy kontakt z graczem jest dużym minusem prawdepowiedziawszy powinieneś dostać bana. Ale rozumię Twoje pobudki chciałeś mieć klimatyczną i wygadaną edycję a tu Ci mafia wysprzatała wygadanych. I nastąpiła cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> upiordliwy---> wspaniały debiut dzięki za gg i tu się zgadzam należą się wielkie brawa
> shudo---> ty bezlitosny uotrze (między innymi pr zez twoją selekcję padła ta edycja:P) (eliminacja krzykaczy, starych wyjadaczy i tych co coś za dobrze kombinowali)
> Bajtek--> Ty już wiesz co:) Gorszego kataniego nie spotkałem:) ( Fakt dałeś ciała)
> Latniak --> dzięki za emocjonujące zakończenie edycji (minuz za kontakt z MG)
> Da Ghost--> oskar może nie ale złoty glob na pewno:)) (super wcielenie aż żal było zabijać)
> Sajmon--> pechowcu (he he he) ( no fakt ktoś musiał być pierwszy. Sorry)


STYCZEK - ban dożywotni - było w tej edycji tylu chętnych a Ty taki numer odwaliłeś

No i nasz MG wątek super, prowadzenie super tylko końcowy kontakt z graczem jest dużym minusem prawdepowiedziawszy powinieneś dostać bana. Ale rozumię Twoje pobudki chciałeś mieć klimatyczną i wygadaną edycję a tu Ci mafia wysprzatała wygadanych. I nastąpiła cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 22:46, Keroth napisał:

A ja chce się spytać perfidnej mafii czemu mnie utłukła tak szybko :P? Taka piękna edycja się zapowiadała :(

Baliśmy się że możesz być katanim
Byłeś średnio aktywny, kilka postów napisałeś z głową i tylko dlatego zginełęś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się