Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Darnok był nieco zdziwiony, że akurat w takim momencie i takim miejscu otrzymali wolny dzień... cóż, być może Ventura chciał, żeby grupa jakoś odpoczęła i pozbierała siły po wczorajszym.
Tak samo jak wczoraj bezsensowną rzeczą było obwinianie się co po niektórych osób za śmierć Yarra, tak także dzisiaj nieśmiałe oskarżenia w ich strone motywowane właśnie tym zdarzeniem również nie do końca trzyma się sensu, co nawet zostało zresztą jak widać wyjaśnione przez naszego zwierzchnika... jednak z drugiej strony nie do końca można pozostawić tą sprawę w spokoju - ciekawa jest właśnie reakcja zainteresowanych. Intryguje mnie trochę, że Vaxinar i WoWmen zareagowali aż tak silno emocjonalnie, a następnie dość gwałtownie reagowali na jakiekolwiek nawet delikatne sugestie na ich temat. Może trochę za bardzo boją się tych podejrzeń... oczywiście, normalną rzeczą jest oddalanie od siebie podejrzeń, ale w pewnych momentach zalatuje mi tutaj lekkim zagubieniem połączonym z nerwami (szczególnie w przypadku WoWmena). Tylko czy można to brać za argument? Mam poważne wątpliwości, ale w obecnej chwili trudno cokolwiek nazwać powaznym argumentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do typów WoWmena doszedł Shudo. Zaczynał Go cały czas oskarżać i podejrzewać choć wszystkie dowody
przemawiały za tym że jest niewinny.
Jakie DOWODY przemawiają że jesteś niewinny. To że stałeś daleko i w każdym poście to przypominasz nie znaczy że jesteś niewinny. Na czatach przy bramce postawił Cię szef ale skąd wiadomo że nie uszkodziłeś któregoś detonatora który miał Yarr

Obecnymi typami są Shudo(wyjaśnienie powyżej)
Dlaczego później. To że jestem w gronie Twoich podejrzeń to się nie dziwię zgodnie z zasadą "oko za oko" wkońcu trzeba się bronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po śmierci sierżanta Yarra w obozie aż iskrzy!Z każdą godziną jest coraz więcej kłutni i sugesti co do morderstwa Yarra.Sekta dobrze wie jak nas rozbić.Jej szpiedzy są wszędzie,nikt nikomu do końca nie ufa.Zastanawiam się czy to dobrze,że mamy wolny dzień.Już na froncie atmosfera jest przyjemniejsza niż tu - w kłócącym się obozie.Moim jedynym podejrzanym jak dotąt jest Shudo,bo za wszelką cene stara się udowodnić swoją niewinność i odciągnąć od siebie wszelkie podejrzenia.Moim zdaniem stara się za bardzo,co zresztą widać.Dotego nawala na WoWmen''a.Chociaż może jest to zły trop...Może mordercą jest ten kto siedzie cicho i nie zabiera głosu.Nie chce się rzucać w oczy.Jeżeli tak to mordercą mógł by być Keroroth lub upiordliwy?Zresztą już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 15:46, mathewmw napisał:

Moim jedynym podejrzanym jak dotąt
jest Shudo,bo za wszelką cene stara się udowodnić swoją niewinność i odciągnąć od siebie wszelkie podejrzenia.Moim zdaniem
stara się za bardzo,co zresztą widać.Dotego nawala na WoWmen''a.

A możesz mi przytoczyć moją wypowiedź gdzie staram się udowodnić moją niewinność. Stwierdziłem tylko że jestem najlepszym żołnierzem z największym starzem bojowym i nadal trzymam się tego zdania.
Jak narazie nie udawadniałem jej tylko poddałem w wotum nieufności WoWmen''a który zresztą oskarżał równiez Ciebie. Może chcesz namnie zwrócić uwagę żeby odwrócić od siebie głos w/w, a może maczacie w tym palce razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
A możesz mi przytoczyć moją wypowiedź gdzie staram się udowodnić moją niewinność.

Nie,nie moge Ci przytoczyć wypowiedzi gdzie starasz się udowodnić swoją niewinność,ale jeżeli kierujesz podejrzenia na każdego kto oskarża Ciebie,to jest to kontratak co jest równoznaczne z udawadnianiem swojej niewinności + próba zaszkodzenia temu,który atakuje Ciebie.Przynajmniej ja to tak interpretuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oskarżam narazie żadnych z was jesteście narazie podejżanymi. Nie mam zdania o kilku innych żołnierzach ponieważ prawie wogóle sięnie wypowiadają. Może ukrywający się jest mordercą? chce przeczekać burze i nie zwracać na siebie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 16:14, WoWmen napisał:

Nie oskarżam narazie żadnych z was jesteście narazie podejżanymi. Nie mam zdania o kilku innych żołnierzach ponieważ prawie
wogóle sięnie wypowiadają. Może ukrywający się jest mordercą? chce przeczekać burze i nie zwracać na siebie uwagi.


A no tak..."Oskarża" to nieodpowiednie słowo.Sorry.No ale chyba wiadomo o co mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upiordliwy cały dzień po śmierci Yarra zajmował się przeładunkiem sprzętu. Był to strasznie męczący dzień i Upiordliwy miał mało czasu na myślenie o czymkolwiek. A teraz po powrocie do bazy usłyszał kolejne gadaniny na temat winowajców. Widać , że dawno nikt tu porządnie po dupie nie zebrał , że nia ma czym sięzajmować tylko obwiniać wszystkich dookoła siebie.
-No to świetnie - zaczęło się. Najlepiej to może weźmy karabiny i powystrzelajmy się? Co wy na to? Niektóre sugestie mnie dobijają. Gdzie wy byliście szkoleni panowie? Owszem gadanie jest tu wszędzie mętne ale oskarżenia niektórych osób - typu oskarżenie Shuda o morderstwo dlatego , że jest trochę pyszny, hehe to lekki absurd moim zdaniem. Gdybym nosił więcej pasków na ramieniu też pewnie bym chodził z wypiętą klatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upiordliwy zamilkł czekając co mu na to odpowiedzą. Popatrzył na nich. Banda skaczących sobie do gardeł chłopów, którzy w normalnych czasach powinni odpoczywać teraz w wyrku z pięknymi dziewczynami przy ramieniu. Nie dziwił się im. Większość miała po co walczyć. Może uda im się kiedyś odnowić oblicze tej Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar jak narazie nie miał za du.żych podejrzeń co do nikogo.
Wiedział jednak, że kłutnia do niczego nie prowadzi i nic nie rozwiąże, wiedział, że kto kolwiek to robi wychodzi mu to bardzo dobrze, już udało mu się skłucić grupę.
Młody Polak poszedł pod wieczór popracować nad swoim ekwipunkiem na najbliższą wyprawę, która może będzie i juz jutro, zjadł troche, ale nie za dużo bo nerwy mu nie dawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 16:11, mathewmw napisał:

A możesz mi przytoczyć moją wypowiedź gdzie staram się udowodnić moją niewinność.
Nie,nie moge Ci przytoczyć wypowiedzi
gdzie starasz się udowodnić swoją niewinność,ale jeżeli kierujesz podejrzenia na każdego kto oskarża Ciebie,to jest to kontratak
co jest równoznaczne z udawadnianiem swojej niewinności + próba zaszkodzenia temu,który atakuje Ciebie.


Pierwszym który oskarżył WoWmen''a byłem Ja a nie na odwrót
Gdyby on oskarżył mnie pierwszy a Ja bym się bronił to zgodził bym się z Twoim zdaniem. Ale w takiej sytuacji się nie zgadzam i teraz śmierdzisz mi Ty tak samo jak Wowmen. I tutaj widać brak wyszkolenia elitarnego, narobili mięsa armatniego i wysłali na front.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampek dopiero teraz mógł włączyć się aktywnie w życie obozu. Cały dzień pilonował, aby sprzęt był dobrze rozmieszczony i sprawny. Kiedy wreszcie usiadł, aby odpocząć, usłyszał kolejne kłótnie. Albo ktoś bardzo chce odwrócić od siebie uwagę albo, przeciwnie, zwrócić na kogoś innego. Tak więc wszystko jest możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jestem załamany" - pomyślał szeregowy. - "Nie mam swojego typu, a trzeba będzie kogoś obarczyć winą. Każdy może być mordercą, nikt jednak tak na prawdę nie zrobił nic, co wskazywałoby dobitnie, że to on. MOŻE tylko WoWmen za często przypomina, że pilnował drzwi...ale to przypuszczenie, raczej nie będę kierował się tym typem podczas głosowania. Muszę znaleźć coś pewnego..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No dobra.Niech będzie.Nie starasz się udowodnić swojej niewinności. - powiedział zdenerwowany mathewmw.
Proponuje zakończyć tą kłutnię,bo takie coś nie ma sensu.Im więcej kłótni,tym wróg może bardziej się cieszyć.Coś mi się wydaje,że gdyby sekta chciała to podczas ostatniej misji wybiła by nas wszystkich w pień,ale domyślam się,że nie o to im chodzi.Chcą najpierw zasiać zamęt w naszych szeregach,sprawić,że nie będziemy nikomu ufać i żyć w wiecznej panice,a potem polować na nas jak na kaczki. - rzekł już nieco spokojniejszym głosem mathewmw,poczym wygodnie usiadł na krześle,rozluźnił się i zaczął przysłuchiwać się temu co mówią inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas sprawdzania sprzętu Humanghost cały czas przysłuchiwał sie dyskusjom i kłótniom wśród żołnierzy. Wszyscy obwiniali siebie nawzajem. Niekiedy bez najmniejszego racjonalnego powodu, choć niektóre sugestie wydawały się dośc prawdopodobne.
Shudo powiedział, że członek sekty wmieszałby sie w tłum, nie wystawiając nosa. A może właśnie odwrotnie, pomyślał Humanghost. Członek sekty próbuje odwrócić nasza uwagę od siebie wskazując nam niewinnego kozła ofiarnego i robiąc wokół tego tyle szumu.
- Nie ma się co tak denerwować - powiedział do upiordliwego - trzeba się upewnic, co do szpiega w obozie. Na razie każdy moze nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młody Polak podszedł do mathewma i z uśmiechem przyznał mu rację.
Dalej jednak był dylemat kogo wybrać, nie chciał nikogo pochopnie obarczać winą, ale chyba będzie musiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zbyt oczywiste wystawienie się. Albo mości Vaxinar jest wyjątkowo nieroztropny albo nie wie co mówi. Mości Vaxinar - czemu cały czas próbujesz nam wmówić , że jesteś niewinny? Wszyscy jesteśmy winni po części bo nie dopilnowaliśmy by każdy zdążył wyjść z budynku i nie zauważyliśmy , że kogoś brakuje. A pan , panie Vaxinar chcesz wszystkim wmówić , żę jestes niewinny. Mimo wszystko nie jestem pewien co do pańskiej winy. To jednak moje osobiste spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się