Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

- Lampku - według mnie Vaxinar chce żyć bez względu na to czy jest czy nie jest winny. Mam nadzieję , że nie popełniam błędu. Jednak zdrajca pozostanie zdrajcą. Oby to był właśnie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darnok zdecydował się właśnie rozprostować kości, kiedy kolejny raz dotarły do niego odgłosy ożywionej dyskusji pozostałych żołnierzy z oddziału. Wiedział, że trzeba skończyć z ogólnikowymi hipotezami i zdecydować się na coś konkretnego.
"Trudno w obecnej chwili znaleźć jakieś prawdziwe dowody przeciwko ewentualnemu mordercy. Nie udało mi się odkryć niczego nowego i prawdopodobnie pozostanę przy tym, co już zdążyłem wcześniej powiedzieć - podejrzane wydają się stosunkowo zbyt silnie emocjonalne reakcje po zgonie Yarra oraz dość nerwowe i momentami wręcz rozpaczliwe próby udowodnienia swojej niewinności. Pomimo tego, że ataki wcale nie były jakieś nachalne a w dodatku były poparte mało racjonalnymi argumentami - co zresztą zostało już podkreślone przez odpowiednie służby.

***
GŁOS - WoWmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shudo wydawał się być dziś dość kłutliwy,a moim zdaniem właśnie takie kłótnie sprowadzą na nas zgubę,dlatego właśnie głosuję na niego.

*****

Lincz - Shudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo długiej i wyczerpującej warcie, jakiej Furrbacca podjął się dobrowolnie, nadszedł czas na zanalizowanie sytuacji i wyciągnięcie jakichkolwiek wniosków. Furr zauważył, że dziś najbardziej rzucają się w oczy Shudo i Vaxinar, a wcześniej z ofiarą kłócił się mathewmw. Wykluczył ich na początek, gdyż nie warto rzucać się w oczy tak wcześnie. Natomiast Budo... Budo stosuje wszystkie rozwiązania, żeby odzywać się i zarazem tylko kopiować zarzuty innych... Nikt go nie podejrzewał do tej pory, a on cały czas jest po stronie ludzi, którzy zdawają się mieć więcej poparcia. Jak dotąd Budo spełnia wszyskie kryteria, by nie być podejrzanym, co zarazem stawia go w gronie możliwych członków sekty - w końcu prawdopodobnie otrzymali oni świetne wykształcenie dotyczące ukrywania się w grupach. Z wyżej wymienionych powodów, które tylko na pierwszy rzut oka wyglądają bezsensownie, Furr postanowił zagłosować na Budo.

*****
Lincz - Budo
*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampek myślał nad dzisiejszym głosowaniem. Ma jeszcze niecałą godzinę więc musi się dobrze zastanowić. W kręgu jego "zainteresowań" znaleźli się:
Vaxinar - cały czas się usprawiedliwiał, że to nie mógł być on, broni WoWmena bo razem byli na straży z tyłu.
WoWmen - jak wyżej, nie podoba mi się usprawiedliwianie "Ja byłem na końcu, to nie ja, to ktoś z was"
Shudo - jak dla mnie najbardziej konfliktowa osoba, a przez konflikty zyskuje sekta
Lampek żałował, że nie ma jakichś większych argumentów ale to dopiero drugi dzień, nie za bardzo było jak wyciągnąć pierwsze wnioski...Oby dokonał właściwego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę zachowanie żołnierzy w ciągu dzisiejszego dnia mój typ nie może być inny. Liczyłem wszystkie plusy i minusy i wyciągnąłem średnią arytmetyczną. Ten bufon nie podobał mi się od dłuższego czasu. Zachowuje się jakby był lepszy od innych. Kto wie, może stwierdził, że Yarr był zbyt silny i dlatego go zabił? Mnie to wygląda na celowe osłabienie przez wyeliminowanie najsilniejszego punktu ekipy. Teraz najsilniejszym jest Shudo, jak sam mówi. Gdyby był w Sekcie, w ten sposób osiągnąłby swój cel. Liczy, ze teraz pójdziemy za nim i damy się wciagnąć w pułapkę. Nic z tego.

Lincz -->> Shudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE PARAFIALNE:

Nie było mnie, bo spaliłem prawdopodobnie modem od netu. Dziś mam net. Postaram się zapoznać z sytuacją i jutro wrócić.

Przepraszam za utrudnienia;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie...
Może i się broniłem i każdy tutaj dobrze zna przysłowie, że najbardziej zawsze broni się winny. Nie będę się z Wami wykłucał, ale popełniacie błąd.. - Vax zamilknął w tej chwili po czym znowu przemówił - moge Wam tylko tyle powiedzieć, że jako zdrajca nie zwracałbym na siebie takiej uwagi, ale decyzja należy do Was.
Po skończeniu wypowiedzi Vax spojrzał ma Lampka i powiedział
- Szczerze mówąc po kim jak po kim, ale po Tobie się raczej nie spodziwałem podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:58, mathewmw napisał:

Shudo wydawał się być dziś dość kłutliwy,a moim zdaniem właśnie takie kłótnie sprowadzą na nas zgubę,dlatego właśnie głosuję
na niego.

A pokaz mi moje wypowiedzi gdzie ja jestem kłutliwy.
Powiedz wprost głos niewinnego (Shudo) na głos mafiii (WoWmen) a nie czaruj pierdołami bez podstaw. Jesteś razem z mathewmw jeśli Ja dzisiaj zgine to jutro macie przegwizdane. Mam nadzieje że harcerze pomyślą i wyciągną wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Vax, zrozum, że naprawdę nieźle namieszałeś...popełniłeś błąd, podając taki argument. Muszę starać się patrzeć na każdego jako potencjalnego sabotażystę... - Lampek zamyślił się. Po chwili zwrócił się do reszty.
- Teraz widzę, iż Shudo zwrócił waszą uwagę. Cóż, jest konfliktowy ale mimo wszystko, nie pozbawiałbym grupy kolejnego silnego dowódcy. Jestem gotów zaryzykować i nie głosować na Shudo. Będę go jednak obserował. Mój głos oddaję na...
**************
Nie mogę wyzbyć się wrażenia, że zagłosował na Shudo jako "oko za oko" i to chyba on dzisiaj najbardziej wydaje mi się winny.

Lincz - - - > WoWmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 21:54, mathewmw napisał:

/.../
Jeżeli tylko ktoś podejrzewa Ciebie to odrazu ostro kontratakujesz,a z tego najczęściej wynika kłótnia przykładem
jest post,który właśnie teraz cytuję i wcale się nie zdziwię jeżeli teraz będzie kolejna z tych kłótni.

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=1563


mathewmw "Ameba - jednokomórkowiec" ja odpowiedziałem na zarzut który został postawiony po moim poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
no i widzisz...właśnie przez takie posty jak twój powyższy rodzą się kłutnie.A tak wogóle to daj Ty mi spokój i poprostu przyjmij do do swoich wiadomości, że ktoś oddaje na ciebie głos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinienem siedzieć cicho i komentować w taki sposób "ojojojj zginoł Yarr który niedobry to zrobił, wiem kto ale nie powiem, poczekam aż ktoś powie że to Ja i powiem że to On" Lepiej czepiać się każdego wypowiedzianego słowa niż czekać aż nas sekta wybije. Jakbym chciał długo przeżyć to rzucałbym bezpodstawne wypowiedzi nie oskarżające nikogo i byłbym w cieniu, ale narazie jestem tym który odważył się powiedzieć cokolwiek a Wy Ameby oczywiście logicznie myślicie.
Jak dzisiaj zginę to jutro znowu niektórzy polecą z tekstem "ojojojjj znowu niewinny a my """myśleliśmy""" że to on jest zły bo jako jedyny podjął dyskusję"
Shudo pomyślał sobię jak oni przeszli szkolenie przecież na takich szkoleniach najważniejsze są intelekt i samozaparcie.
Oj AMEBY macie przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walgierz cały dzień spędził na intensymnym zatruciu pokarmowym... Niezapomniane przeżycia uniemożliwiły mu udział w dyskusji.
Miał jednak swój typ. Na dzień dzisiejszy Siergiej walgierz najbardziej podejrzewał Lampka. Umiejętnie podsycał konflikty, jednocześnie nie rzucając się zanadto w oczy. Walgierz nie był pewien, ale nic więcej nie miał...

****
LINCZ--> Lampek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 22:00, mathewmw napisał:

/.../
no i widzisz...właśnie przez takie posty jak twój powyższy rodzą się kłutnie.A tak wogóle to daj Ty mi spokój i poprostu
przyjmij do do swoich wiadomości, że ktoś oddaje na ciebie głos!

Ameba nr 1 daj spokój nieważne kogo zabijemy ważne że nie mnie
Widzę że Ameby to organizmy stadnę.
Skąd się wzieli Ci harcerzyki z ludźmi którymi wcześniej służyłem mieli Mózg*

p.s.
Dla Ameb
* to ten szary budyń w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 07.11.2005 o 22:06, Shudo napisał:

* to ten szary budyń w głowie

tak...a wiesz,że ja niewiedziałem.Jak widać wojsko kształci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plutonowy Humanghost patrzył jak Shudo miota się w krzyżowym ogniu oskarżeń. Teraz wiedział, że podjął słuszną decyzję. Taki człowiek byłby zdolny do zabójstwa kompana. Próbował w akcie desperacji odeprzeć zarzuty, co jednak słabo mu wychodziło, bo skupił się na obrażaniu wszystkich dokoła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem po czyjej ty jestes stronie, ale ja jestem po stronie ONW. Nie trzymam z tymi co maja więcej poparcia, a właściwie wymieniam tylko argumenty dla mnie przesądzające o winie Vaxinara na dzisiaj . Tak jak napisałem nie mam wystarczających dowodów na nikogo, ale na kogoś musiałem zagłosować. Zresztą jakbyś uważnie śledził posty to byś wiedział że jako jeden z pierwszych sformułowałem zarzuty więc odpada twój argument że trzymam stronę tych z większym poparciem. Mam nadzieję że wyjaśniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się