Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Wszyscy zachowywali się dziś bardzo cicho. Może to z poczucia winy, może dlatego, że bali sie oskarżeń ze stony innych. Nie wiem. Wiem za to jedno: jeśli nie znajdziemy szpiegów bardzo szybko to wszyscy zgnijemy na tym przeklętym zadupiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 11:24, HumanGhost napisał:

Wiem za to jedno: jeśli nie znajdziemy szpiegów bardzo szybko to wszyscy zgnijemy na tym przeklętym zadupiu.

- Zbyt wiele wypowiedzi tylko rozmyje to, co ważne - stwierdził walgierz, słysząc uwagę HumanGhosta - Lepiej przeanalizować, to, co się już stało i przypomnieć sobie, co kto mówił. Na pewno kryje się tam jakaś wskazówka.
- Moim zdaniem najbardziej prawdopodobna jest teza, że mordercy próbują załatwić najbardziej doświadczonych żołnierzy, aby tym samym osłabić oddział. Mam nadzieję, że się na tym planie przejadą - dodał po chwili i wrócił do czyszczenia broni. Ten klimat działał bardzo źle na jego karabin.
O złe samopoczucie zatroszczyli się sekciarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mathewmw wiedział,że zabił niewinną osobe chociaż za bardzo tego nie żałował.Miał dość Shudo,bo umiał tylko wyzywać innych i mówić w kółko,że jest najlepszy.Mimo to w nocy nie mógł zasnąć,miał koszmary.Rano wstał,umył się itd...później poszedł na wartę,jednak nic ciekawego wokół obozu się nie działo.Po południu zjadł obiad,poćwiczył trochę a,że nie miał nic do roboty to usiadł na krześle.Oczywiście cały czas miał odbezpieczony pistolet,tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz Humanghost wogóle nie zdejmował kamizelki. Nie warto ryzykować ciosu pod żebra, pomyślał i rozejrzał się po obozie. Kilku zmarnowanych żołnierzy patrzyło spode łba na resztę. Nic dziwnego. Kto wie co się moze teraz wydarzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie - odezwał się w końcu Vax - jak tak dalej pójdzie jak tamtej nocy to w końcu może dojść do tego, że wszyscy niewinni pozabijają się nawzajem, wczoraj ja i jeszcze trzech z nas popełniło błąd, którego powtórzyć nie można - mówił trochę do grupy a troche do samego siebie.
Po czym Vaxinar podszedł do mathewmw i powiedział
- Może i zgodzę się z Tobą, że Shudo umiał tylko innych krytykować i ciągle się wywyższał co nie zmienia faktu, że zrobiliśmy straszną rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień wcześniej Upiordliwy myślał , że druga noc po warcie przyniesie ukojenie dla zmęczonych mięśni jednak morderstwo Buda i Shuda nie dało mu zmrużyć oka. Co by sięstało gdyby mordercy w nocy postanowili ich dobić? Nie podobało mu się to , że Sekta wyniszcza ich od środka. Bo tak niewątpliwie było - najpierw najstarszy stopniem Yarr - teraz Budo oraz Shudo - to z pewnościąbyło im na rękę zwłaszcza , że były to osoby zarówno najstarsze stopniem jak i stażem. Dzisiaj znowu wymarsz - kolejna wyśmienita okazja dla zdrajców by pozbyć się następnych członków załogi. Pieprzona Sekta- pomyslał - czy nie ma na nią sposobu? Wiedziałem , że Shudo nie jest winny mimo , że nie potrafiłem tego nikomu udowodnić. Dziś natomiast nie będę stał na uboczu gdy te tchórze będą dobierać się do kogoś z nas. Mam zamiar walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh - pomyślał sobie Upiordliwy - czy nie właśnie to powiedział wczoraj Shudo? Że dokładnie to powiedzą?
- I co z tego , że przyznacie się do błędu - zginął niewinny - na dodatek wysoki rangą. Tu nie wystarczy przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Teraz naszym obowiązkiem jest znaleźć winowajców i wymierzyć im sprawiedliwość - przytaknął Humanghost - Ale tym razem nie wolno popełnić takiego błędu.. Tak jedynie możemy pomścić poległych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampek właśnie skończył obchód połączony z wartą. Przywitał się z resztą oddziału i zastanawiał się, co dzisiaj będzie ich zadaniem.
- Panowie, musimy zwracać baczną uwagę na wszystkie podejrzane zachowania... - Powiedział Lampek. - Okropny jest fakt, iż dwóch z nas mogłoby się teraz tylko roześmiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 15:42, HumanGhost napisał:

Masz rację. Teraz naszym obowiązkiem jest znaleźć winowajców i wymierzyć im sprawiedliwość - przytaknął Humanghost - Ale
tym razem nie wolno popełnić takiego błędu.. Tak jedynie możemy pomścić poległych.


Tak, ale jak to zrobić - odezwał się Polski Kapral
Każdy z Nas podejrzewa parę osób czyli KTOŚ z nas napewno podejrzewa niwinnego, znowu możemy popełnić błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
To oczywiste. - wtrącił mathew.-Każdy popełnia błędy,a na dodatek ludzie sekty doskonale się kryją więc wybór będzie bardzo trudny i możliwe,że zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furrbacca wrócił z warty piekielnie zmęczony. Cały czas zastanawiał się nad tym, kto może być w sekcie. Najdziwniejsze jest to, że nikt nie wydał mu się podejrzany. Furr już wcześniej wiedział, że Shudo nie należy do sekty. Był zbyt widoczny. Niestety nikt nie zwrócił wówczas na to uwagi. Dziwnym natomiast wydało mu się morderstwo Budo. Ale jego zachowanie prawdopodobnie było sekcie nie na rękę - siedział cicho, nie zwracał na siebie uwagi, dziwne by było, gdyby obywatele mogli sami go wykończyć, a o właśnie o to chodzi zdrajcom. Między innymi dlatego myślę, że najwięksi krzykacze nie są w sekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędów na wojnie nigdy nie da się wykluczyć - powiedział plutonowy Humanghost.
Wiemy, że szpiegów jest dwóch. Nie wiemy kim są. Wiemy, ze starają się nas skócić i wyprowadzić w pole. Pytanie jaką stosują taktykę. Moga to być najspokojniejsi żołnierze, lub wręcz przeciwnie - ci którzy najwięcej rozprawiają o obecnych wydarzeniach. Ciężki wybór. Spoczywa na nas obowiazek pomszczenia poległych. Nie możemy popełnić błędu, więc nie spieszmy sie z decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*************
Sorki że nie było mnie cały dzień ale szkoła :/
*************
WoWmen po długiej nieobecności zasiadł w kantynie i rozpoczął posiłek złożony z puszki i wody.Nie mógł narazie wskazać żadnego podejrzanego. Sekciarzy jest dwóch a nie miał nawet pomysłów na jednego. Nie możliwość wskazania zabójcy coraz bardziej go denerwowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mathew ciągle myślałem,kto mógł zabić Budo.Wiedział napewno,że zabójcą nie był on sam,Vaxinar,WoWmen i HumanGhost bo w momencie morderstwa cały czas byli z nim.Mimo to nie miał rzadnych podejrzanych.Cały czas dokładnie nasłuchiwał się temu co mówią inni,bo możliwe,że któryś z członków sekty się ujawni...Zastanawiało go jednak jedno:dlaczego przed zabiciem Shudo i Budo Vaxinar dziwnie się rozglądał czy nikogo nie ma,co nie znaczy,że brał go do kręgu swoich podejrzanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar w spokoju wysłuchaj co miał do powiedzenia jego starszy stopniem kolega i tylko potaknął bo cóz innego mógłby dodać.
Wstał z miejsca (bo trzeba zaznaczyć, że cały dzień prawie spędził między innymi) i postanowił się trochę przejść.
Idę na wartę - powiedział - mam nadzieję, że mnie do tego dopuszczą, w końcu się tutaj na coś przydam - i po tych słowach odszedł.
Zobaczył, że na warcie stoi jakiś żołnierz, ale ten wskazał Vaxowi gdzie mógłby popilnować i Polak udał się tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Humanghost zaczynał się zastanawiac nad całym wczorajszym dniem. Zaczął myslec co go skłoniło aby głosować na Shudo.. Doszedł do wniosku, że to przez jego wybuchową naturę i częste kłótnie. Tak.. tylko.. Czy czasem Sekta nie wiedziała o wybuchowej naturze Shudo i specjalnie nam go podsunęła? Może wiedzieli, że jesli wystarczająco zwrócimy na niego uwagę to sami go usuniemy? Może właśnie dlatego szpiedzy Sekty umiejętnie podpuszczali Shudo, aby sie bardziej wystawił.. Humanghost zastanawiał się kto najbardziej podjudzał wczoraj Shudo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 18:03, mathewmw napisał:

Vaxinar dziwnie się rozglądał czy nikogo nie ma,co nie znaczy,że brał go do kręgu swoich podejrzanych.

Myślę, że Vax "dziwnie" się rozglądał, aby zobaczyć czy nikt nie obserwuje czynu waszego morderstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 18:10, Lampek napisał:

Myślę, że Vax
"dziwnie" się rozglądał, aby zobaczyć czy nikt nie obserwuje czynu waszego morderstwa...


***
Eh LUDZIE ! MG już wczoraj zaznaczał, żeby nie patrzeć na takie głupie szczegóły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****OFF TOP*****
Właśnie o to mi chodziło, więc dlaczego mnie komentujesz a nie mathewmw''a?
***** *****
Lampek usiadł na ławeczce.
- Można też rozumować tak: sekta na początku wskazała człowieka, którego chciała wyeleminować, nie tracąc na niego głosu na swoim głosowaniu. Wskazała Shudo, ponieważ mogli mieć nadzieję, że reszta też na niego zagłosuje znając jego temperament. Wiem, że znowu na mnie naskoczysz Vaxinarze, ale to tylko rozumowanie. Mathewmw także zachowuje się podejżanie, wyciąga dziwne wnioski(to napewno nie ja, Vax, HumanGhost i WoWmen bo właśnie zabijaliśmy Shuda). Mathew, tutaj nie ma czegoś takiego jak napewno... Natomiast nie mam właściwie powodu, aby podejżewać Furrbaccę. Jako jedyny zagłosował na Buda. Budo zginął z rąk mafii, więc albo Furr dobrze się kamufluje albo nie jest mordercą. Wybieram opcję 2 i dzisiaj pewnie na niego nie zagłosuję...
Lampek skończył. Czekał na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się