Zaloguj się, aby obserwować  
chrumpek

Warcraft III : TFT

48 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2006 o 19:15, Brian 46 napisał:

No więc panowie i panie nadszedł czas naaaa Screen''y z całkiem nowej wyprawy pod TRON MROZU,
gdzie główną rolę gra CHUCK NORRIS w Wąchocku.



brr nie lubie trupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 10:44, nata1 napisał:

Przeszedłem warcrafta frt. i nie mogę znaleźć do kampani orków aktu 2 i 3

W cień przeszłości i W blasku Chwały
Bardzo bym prosił o pomoc w podaniu strony prosze


Wystarczy ściągnąć patch chyba od wersji 1.06 ale polecam najnowszego.

Dnia 28.12.2006 o 10:44, nata1 napisał:

jak pobrac te kampanie ''Return of the Dragon'' i z jakiej strony????Jezeli to
jest legalne oczywiscie?

Jest na gram.pl. Wyszukaj gra warcraft TFT i w plikacj do gry jest kampania return of the Dragon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Pamiętam jak kilka lat temu wszyscy chodzili do miejscowej cafe i robiliśmy turnieje. Najlepiej się grało 4vs4, ale graliśmy wszystkimi sposobami. Byłem wtedy najlepszy w szkole. :D To były czasy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nikt nie podał linku do tematu głównego? Co do pytania autora tego tematu, niech zapyta się w temacie głównym, tylko dlaczego widze że wysocy rangą zadają tu pytania, jakby był to TG?
Temat Główny Warcraft III: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4585&u=1441
__________________________________________________________________________________________
Zapraszam do tamtego tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest sequelem kampanii "Nature''s Call: The Spiderqueen" (choć znajomość jej fabuły właściwie jest bez znaczenia - może rozwiać tylko parę niejasności na początku, potem już nie ma nawiązań do pierwszej części) i opowiada o tym, jak trójka bohaterów - wyglądający jak bies podziemi (używający jego modelu) stwór, który potrafi się zamieniać w smoka, goblin, który ma na wyposażeniu jetpack i potrafi produkować mikstury oraz smok/smoczyca, poszukuje sposobu na pokonanie Króla Lisza. Większość misji w kampanii jest w stylu RPG, takich, w których rozbudowuje się bazę jest niewiele (chyba 2-3). Jeśli podobała Ci się kampania orków z TFT, to ta też powinna Ci się spodobać - w znacznie większym stopniu wykorzystuje "nowe możliwości Edytora Świata", oferuje sporo nowych modeli jednostek, budynków, bohaterów oraz ogromną ilość całkowicie nowych umiejętności.
Oczywiście jest to kampania nieoficjalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć. mam problem z 3 misją w tym modzie nature call return of the dragon. jestem w miejscu gdzie są te teleporty. znalazłem juz ten kamyk teleportacji który niby mi umożliwia teleportowanie sie. mam odkryte wszystkie miejsca któe są aktualnie dostepne i nigdzie nie ma reszty. nie wiem moze będzie później. nie mniej jednak mogę się tylko teleportować używając tych zielonych portali a reszty czyli czerwonych i fioletowych już nie. a te zielone teleportują mnie w jakieś nieznaczące miejsca które mam już odkryte. i nie wiem co zrobic. jeśli ktoś pamięta jak to ogarnać to był bym wdzieczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować