Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil`s Third inne tytuły od THQ dopiero w 2012 roku

7 postów w tym temacie

Michał Ostasz

THQ oficjalnie ogłosiło potwierdziło pogłoski o tym, że nowa gra Tomonobu Itagakiego, ojca serii Dead or Alive, ukaże się dopiero w 2012. Okazuje się też, że w 2011 możemy nie zobaczyć taż kilku innych tytułów.

Przeczytaj cały tekst "Devil's Third inne tytuły od THQ dopiero w 2012 roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie skakanie było już w Prototypie, takie strzelanie w Gears of War, taka brutalność w Manhuncie. Mnie gra do siebie nie zachęciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 20:22, Ezio napisał:

Takie skakanie było już w Prototypie, takie strzelanie w Gears of War, taka brutalność
w Manhuncie. Mnie gra do siebie nie zachęciła:)

Patrząc w taki sposób wszystko już gdzieś było.
Żadna fabuła nie jest oryginalna - o ile przeczytało się odpowiednie książki, obejrzało odpowiednie film, czy zagrało w odpowiednie gry.
Ludzie narzekają np. na Quantum Theory, że jest "klonem" Gears of War. A ja pytam - i co w tym złego? Podobało Ci się GoW? Ale gra się kiedyś kończy - więc może spróbować tego klona właśnie, jeżeli jest wystarczająco dobry, może zapewnić równie dużo przyjemności z rozgrywki.

A do newsa: z tego co mi wiadomo, to mowa tutaj o roku fiskalnym 2012 - czyli bodajże koniec marca 2011-koniec marca 2012, co, ze znacznym prawdopodobieństwem, nie oznacza premiery w roku kalendarzowym 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 03:24, akodo_ryu napisał:

Ludzie narzekają np. na Quantum Theory, że jest "klonem" Gears of War. A ja pytam - i
co w tym złego? Podobało Ci się GoW? Ale gra się kiedyś kończy - więc może spróbować
tego klona właśnie, jeżeli jest wystarczająco dobry, może zapewnić równie dużo przyjemności
z rozgrywki.

No, ale tych klonów jest trochę za dużo na rynku, nie uważasz? Po prostu gra dla mnie nie jest jakaś warta uwagi, dla ciebie może być, koniec dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować