Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiosenny konkurs dla wszystkich pilnych uczniów i sumiennych pracowników!

157 postów w tym temacie

W wiadomości napisane jest: ,,Jedynego, wyjątkowego screena". Z tego wniosek że wygrywa tylko jeden zawodnik... Więc wysyłanie kilku screenów nie ma sensu. Zróbta jeden wypasiony [czy CdP wydało Pacmana? ;> ] screena z PACmana...
Co do ,,piłki do gry Pro Evolution Soccer 5" Wydaje mi się [a le to mi sie tylko tak wydaje :)] że to bedzie realistyczna piłka w kształvie kuli z napisem ,,PES5" [kolor niebieski? ;>]. Gdyby chodziło o grę PES 5 to by nie było napisane ,,NA poprawę kondycji" tylko ,, Na poprawę zręcznosci palców" czy cuś ^^. zresztą jakim cudem grająć w grę komputerową mozna poprawićse kondycje? <lol2> To już bardziej na odwrót: pogarszasz se kondycje... ale nie palców ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 17:51, Jack Bauer napisał:

tylko że ja mam problem bo nie mam outlooka :| bo mam openoficca :|i nie wiem jaki jest temat
:/

Temat jest: Konkurs wiosenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żadna z cześci Gothica nie dzieje sie w wiosne:( (1 czesc we wczesną jesien, 2 raczej w lato, choxiaz z kolonią jest dziwnie jesli chodzi o pogode) a Noc Kruka to też (tz. w Jarkendarze) tez lato:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w strategi to raczej się ładnego screna nie zrobi a ja mam większość strategi z Cdp.A oprócz strtegi mam Drivera1 ale tam jest z deka brzydka grafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 16:50, amster22 napisał:

Wiecie ile jest nagród do rozdania?(jakie prawdopodobienstwo, że mozna coś wygrac)

"przewidzieliśmy trzy wyjątkowe zestawy gramowego Wagarowicza" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi si, że zorbiłem świetnego screena, ale nie będę sięchwalił z jakiej gry, bo jeszcze ktoś skopiuje mój pomysł. Nie wygrałem jeszcze nigdy w żadnym konkursie, ale czekam na ten pierwszy raz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować