Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiosenny konkurs dla wszystkich pilnych uczniów i sumiennych pracowników!

157 postów w tym temacie

Ja też wysłałem screena z pewnej gry od CD-P o tematyce WIOSNY i odpowiedziałem na pytania konkursowe :D
Mam nadzieje, że dany screen okaże się obiecujący.
Brałem udział w wielu konkursach organizowanych przez gram.pl i jeszcze nie udało mi się wygrać.
Mam więc nadzieje, że ten konkurs wygram... bardzo bym chciał.


POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam swoją gre która może okazać się bardzo pomocna, no ale oczywiście powiem o niej po konkursie :)
Swoją drogą bardzi bym chciał też mieć FEAR, bardzo lubiłem Silent Hill a to coś lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 07:01, Modest-Vermin napisał:

Ja też mam swoją gre która może okazać się bardzo pomocna, no ale oczywiście powiem o niej
po konkursie :)

Myślę, że sporo osób ma tą grę, patrząc na nadwyraz rozwijające się wątki ;)

Dnia 22.03.2006 o 07:01, Modest-Vermin napisał:

Swoją drogą bardzi bym chciał też mieć FEAR, bardzo lubiłem Silent Hill a to coś lepszego :)

Miałbym, gdyby nie zajęta linia telefoniczna i próby dodzwonienia się od rana do CDP :/ Ale jak mam zamawiać osobno i płacić 15 zł za przesyłkę to mi się odechciewa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto mój screen jak bym się pośpieszył to bym wyprzedził TYHE ze screenem z BG1, ale cuż pozostaje mi liczyć, że ten się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za offtop, ale jak bym czytał to co Tyhe napisała to bym wiedział, że ich niewysłała, ale zrobiło to pewnie masa ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 22:07, Tomi_323 napisał:

A czytać news potrafisz? :>

Zauważ że nie bylo wyrażnych przeciwskazan co do formaru byly jedynie zalecenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były... JPG lub GIF. Niżej pisało, że spełnienie wszystkich warunków (czyli też dotyczących formatu) gwarantuje udział w konkursie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja podczas zimy tak tęskniłem za wiosną że robiłem dużo takich wiosennych screenów :) a teraz sie to okaże przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować