Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiosenny konkurs dla wszystkich pilnych uczniów i sumiennych pracowników!

157 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2006 o 16:50, graczomaniak napisał:

To i ja sie pochwale :), może to nie jest taka piękna wiosna, ale jest ładnie :



bleheheh, zwłaszcza, że to jest jesień xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 16:50, graczomaniak napisał:

To i ja sie pochwale :), może to nie jest taka piękna wiosna, ale jest ładnie :


znów sie ciebie czepie graczo nie ta pora roku liscie sugeruja ze to raczej jesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 19:22, graczomaniak napisał:

To sie nie patrz do góry to nie zobaczysz .:)

Ale graczo strasznie trudno sie nie spojrzec w gore pozatym liscie widac tez na ziemi a siedzac przed monitorem jak sie popatrzysz w gore to zobaczysz sufit;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 zadanie łatwe, 2 od razu skojarzyłem pewną grę która by się nadawała :) mam chyba duże szanse na wygraną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weź, każdy sobie myśli, że ma duże szanse, a tu CDP nagrodzi kogoś kto zrobił screena zimy i wszyscy będą gadać: szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screen zrobiony, po zrobieniu 10 i odrzuceniu kilku do finału weszły 3 i z tego grona wybrałem no jak wiadomo tylko 1 :) Z gry nie powiem jakiej ale można powiedzieć że "wiosnowych" lokacji to tam jest duuuuuzo :P 1 część jest łatwiejsza co prawda ale chwile odpowiedzi jednak szukałem :)
A z tych nagród to najbardziej chciałbym FEAR-a ale jakbym wygrał to niczym nie pogardzę choć koszulkę stawiam na 3 miejscu w hierarchii nagród :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj źle zrozumiałem ;) Dostaje się wszystko ale tylko 3 osoby zgarną cały zestaw :P Oj robię się coraz głupszy na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA też okropnie się ciesze z tego konkursu, gdybym mógł wziąść udział. Wysłanie emaila nawet bez załącznika jest u mnie "cudem". :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 14:42, Wasizi napisał:

JA też okropnie się ciesze z tego konkursu, gdybym mógł wziąść udział. Wysłanie emaila nawet
bez załącznika jest u mnie "cudem". :(

A niby to dlaczego ? :] coś nie teges z pocztą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na klawiaturze (obok przycisku F12) masz klawisz Print Screen. Wciskasz go w czasie gry. Następnie zamykasz gierkę wchodzisz np. do Painta i wciskasz Ctrl + V. Zapisujesz obrazek w formacie JPG lub GIF no i wysyłasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować