Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy Halo Reach naprawdę tak wygląda?

13 postów w tym temacie

Kupiłbym sobie Halo ale czekam w tej chwili na xbox live. W sumie to nie wiem co w tej grze jest takiego super no ale w końcu w to jeszcze nie grałem. Myślę jednak że Gears of War nie przebije ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zastanawiałem co oni w niej widzą puki nie zagrałem. Gra WYMIATA. I ten klimat obecnie tne w H3ODST SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bardziej zależy na fabule, ale jeśli miałoby to iść w połączeniu z tak świetną grafiką to oczywiście jest to dodatkowy plus :). Jako od niedawna reaktywowany fan serii Halo, Reach to dla mnie must have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również nie gram w halo, jakoś nie mogę się przełamać do tej gry. Ogólnie wygląda to dosyć ładnie, ale jakie gry teraz tak nie wyglądają, które trafią do tak dużej grupy odbiorców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nowe Halo naprawdę będzie tak wyglądać?

Nie rozumiem o co chodzi autorowi newsa. Ukryta teza, że to są bullshoty? A może jesteś oszołomiony grafiką?

I na boga, tak trudno sprawdzić premierę gry? Nie przekonamy się w październiku tylko we wrześniu, kiedy wychodzi gra (dokładnie 14tego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

palpatine --> dlatego pytam co jest grane, bo screeny pochodzą prosto z gameplaya z E3, a redaktor zadaje już w tytule newsa durne pytanie, w jakim celu? Ciężko zobaczyć gameplay by stwierdzić, że TAK TA GRA WŁAŚNIE TAK WYGLĄDA?

Dla mnie grafika jest świetna i niech se ignorancji mówią co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także widziałem gameplay i spokojnie mogę już teraz powiedzieć, że gra tak właśnie wygląda; ach te znajomości, bez nich w dzisiejszych czasach po prostu ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować