Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior wkradł się do polskich sklepów

33 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2010 o 13:01, eaglethebest napisał:

A tam gadacie, że się ludzie będą firmą sugerować. Jest wydane demo. Każdy może pobrać
i przetestować produkt. A powiem, że po tym jak pograłem w wersje demonstracyjną, postanowiłem
zamówić pełną wersje. Gra całkiem, całkiem, jak na FPS bardzo fajna. :D Pierwszy FPS
jaki kupuje w swoim 20letnim życiu. Myślę, że grywalność w połączeniu z ceną może dawać
nadzieje na całkiem niezłe wyniki finansowe tejże produkcji.

Mawiają że wyjątek potwierdza regułę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Z tej strony Łukasz Mach z City Interactive (dogaduję się właśnie z redakcją gram.pl żeby w miarę szybkim czasie moje konto stało się zielone, czyli bardziej wiarygodne;). Część z Was może mnie znać, prowadziłem swego czasu konsulaty CDP i CDP RED (oraz gramsajt DziaduRED).

Chciałbym odpowiedzieć Wam w kwestii tzw. "dema" Sniper: Ghost Warrior. Otóż, nie jest ono i nigdy nie było prawdziwym demem:). Jest to zwykły wyciek mocno nieaktualnej wersji gry, która była przedstawiana w kilku miejscach. Jak pewnie zauważyliście, nigdzie nie było oficjalnej informacji z City Interactive o wypuszczeniu dema. Jako, że miało ono na świecie dobry odbiór, postanowiliśmy nie bawić się w zdejmowanie go z setek serwisów:) Ale nie ma nic wspólnego z oficjalną demówką. Nie pokazuje w żadnym wypadku aktualnego stanu gry.

Bardzo się cieszę, że wielu z Was się ono podobało, i tym bardziej polecam pełną grę... bo jest o wiele bardziej dopracowana. Jesli komuś podobało się demo, właściwa gra na pewno zapewni mu jeszcze ciekawsze wrażenia:)

Jakby co, jestem obecny w wątkach o Sniper: Ghost Warrior, postaram się odpowiadać na pytania/wątpliwości. Niedługo pewnie odpalimy też konsulat:)

pozdrawiam,
Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...) Myślę, że grywalność w połączeniu z ceną może dawać nadzieje na całkiem niezłe wyniki finansowe tejże produkcji"

Tylko, ze grywalnosc w FPS to glownie tryb multi.To dzieki Multi CounterStrike sie swietnie trzyma latami.
Multi tworza gracze i jesli gra sie nie przymnie (z powodu jakosci: oprawy audiowizualnej, bugów itd) multi w niej bedzie martwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 13:37, City_Lukasz napisał:

Hej wszystkim. Z tej strony Łukasz Mach z City Interactive (dogaduję się właśnie z redakcją
gram.pl żeby w miarę szybkim czasie moje konto stało się zielone, czyli bardziej wiarygodne;).
Część z Was może mnie znać, prowadziłem swego czasu konsulaty CDP i CDP RED (oraz gramsajt
DziaduRED).

Chciałbym odpowiedzieć Wam w kwestii tzw. "dema" Sniper: Ghost Warrior. Otóż, nie jest
ono i nigdy nie było prawdziwym demem:). Jest to zwykły wyciek mocno nieaktualnej wersji
gry, która była przedstawiana w kilku miejscach. Jak pewnie zauważyliście, nigdzie nie
było oficjalnej informacji z City Interactive o wypuszczeniu dema. Jako, że miało ono
na świecie dobry odbiór, postanowiliśmy nie bawić się w zdejmowanie go z setek serwisów:)
Ale nie ma nic wspólnego z oficjalną demówką. Nie pokazuje w żadnym wypadku aktualnego
stanu gry.

Bardzo się cieszę, że wielu z Was się ono podobało, i tym bardziej polecam pełną grę...
bo jest o wiele bardziej dopracowana. Jesli komuś podobało się demo, właściwa gra na
pewno zapewni mu jeszcze ciekawsze wrażenia:)

Jakby co, jestem obecny w wątkach o Sniper: Ghost Warrior, postaram się odpowiadać na
pytania/wątpliwości. Niedługo pewnie odpalimy też konsulat:)

pozdrawiam,
Łukasz

To git bo ja żem szukał na stronie Snipera i nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł i temat miały potencjał, który zabiły rozliczne niedopracowania i błędy. Grafika nawet bardzo ładna, ale optymalizacja to już porażka.Gra chodzi dobre dwa razy wolniej niż CoJ:WK na tym samy engine. CI nie ma co liczyć na hit. Przeciętny tytuł z nieprzeciętną tematyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, Dziadu przeszedł do CI :) Ciekawa sprawa z tym demem. Nie macie zamiaru wypuścić jakiejś wersji pozbawionej wspomnianych błędów? Pojawiają się głosy mówiące głównie o słabej AI i niedopracowanej optymalizacji. Może dobrze byłoby to oficjalnie sprostować?

W każdym razie życzę sukcesów zarówno Snajperowi, jak i Tobie w nowej (?) pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 15:50, LESZ3u napisał:

O, Dziadu przeszedł do CI :) Ciekawa sprawa z tym demem. Nie macie zamiaru wypuścić jakiejś
wersji pozbawionej wspomnianych błędów? Pojawiają się głosy mówiące głównie o słabej
AI i niedopracowanej optymalizacji. Może dobrze byłoby to oficjalnie sprostować?

W każdym razie życzę sukcesów zarówno Snajperowi, jak i Tobie w nowej (?) pracy :)


Dzięki za życzenia LESZ3u:)

Jeśli chodzi o oficjalne sprostowania to zaczekajmy aż pojawi się więcej recenzji gry, na razie nie ma co wychodzić przed szereg. amy świadomość pewnych niedociągnięć, ale również jesteśmy przekonani, że dostarczyliśmy na rynek produkt wysokiej jakości.

mikim - na razie nie planujemy oficjanej wersji demonstracyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować