Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z City-Interactive!

45 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2010 o 17:33, PabloZ_94 napisał:

Hej, czy planujecie wydać jakąś nową grę przygodową? A jeśli tak, będą kontynuacje Art
of Murder, bądź Chronicles of Mystery, czy też jakaś nowa seria? Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.


Tak:) Więcej informacji już wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 09:48, Red_King napisał:

Czy CI tak jak w przypadku pierwszej części, wyda w Polsce zbliżającą się kontynuacje
Saw: The Video Game?


To na razie jeszcze nie jest potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 22:46, donard napisał:

Dziadu czemu odszedłeś od CDP?


Trochę nie miejsce na takie dywagacje:D Mówiąc krótko, dostałem ciekawą ofertę w tamtym czasie (bo między CDP a City Interactive pracowałem w jeszcze innej firmie). Z ekipą CDP pozostaję w bardzo dobrych stosunkach do dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 20:09, 123Eddy123 napisał:

Mam pytanko... Co z waszymi starymi grami tzn. budżetówkami. np czy będą w końcu porządne
kontynuacje mojego kochanego Mortyra (Bez obrazy ;p).


Hej,

Na razie nie planujemy kontynuacji żadnej z gier budżetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 15:32, thecount napisał:

Czy szacunki wielkości budżetu kontynuacji Snipera, tzn. 5-6 mln pln, zawierają w sobie
koszt licencji CryEngine 3?


Na tym etapie developmentu nie udzielamy takich informacji niestety. Po premierze gry przyjdzie pewnie czas na takie podsumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w planach kontynuacja Snipera? Ciekawy pomysł i dobre wykonanie pierwszej części, raczej dobrze zwiastują na to że kolejna część mogłaby być jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moglem znalezc kkonkretnej osoby posrod konsultantow wiec zadalem je wiekszosci z Was;-)...wiec: moze wiesz kiedy nie bedzie wywalalo z serwerow najnowszego nfs''a?....mam dosc dobry sprzet grajacy, a mimo to nawert grajac we dwoch w necie potrafi wyrzucic....nie mowa gdy graczy jet kilku...twedy to po 10 sekundach grania serwer wywala informujac, ze parametry gry sa za niskie i sajonara;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 15:33, Joke3r napisał:

Jest w planach kontynuacja Snipera? Ciekawy pomysł i dobre wykonanie pierwszej części,
raczej dobrze zwiastują na to że kolejna część mogłaby być jeszcze lepsza.


I będą - zapewniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 13:28, setGTA napisał:

nie moglem znalezc kkonkretnej osoby posrod konsultantow wiec zadalem je wiekszosci z
Was;-)...wiec: moze wiesz kiedy nie bedzie wywalalo z serwerow najnowszego nfs''a?....mam
dosc dobry sprzet grajacy, a mimo to nawert grajac we dwoch w necie potrafi wyrzucic....nie
mowa gdy graczy jet kilku...twedy to po 10 sekundach grania serwer wywala informujac,
ze parametry gry sa za niskie i sajonara;-(


To nie nasza gra:) Nic nie wiem o problemach, o których piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jako, że prawdopodobnie robicie Snipera 2 chciałbym zadać kilka pytań:
1) Czy zatrudniacie jakiegoś specjalistę znającego się na broni i jej balistyce.
2) Czy graficy 3D tworzący modele broni odwiedzają strzelnice, by zobaczyć jak ta broń działa i wygląda.

Mam dla Was prezent. Nie wiem czy z tego już korzystaliście. Jest to dokument/podręcznik dla snajperów amerykańskich sił specjalnych. Wykorzystajcie tę wiedzę!
https://docs.google.com/leaf?id=0BwiH9lNsdxTZNmZkNzkwMTQtMWMwNC00N2ZhLTk4YWYtZTNjOTUyZDFmMTNi&sort=name&layout=list&num=50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 17:47, Wozniax1 napisał:

Nie wstyd Wam wydawać takie gry?

http://www.youtube.com/watch?v=2ZTGy6oHtK4

xDDDD

I to za ponad 20 zł! Idziecie na ilość olewając graczy oczekujących gry o wysokiej jakości.


Rozróżniajmy dwie rzeczy. Jakość gier produkowanych przez City i jakość gier przez nas wydawanych na licencji. Wydajemy różne gry, po to by zarabiać na nich pieniądze. I akurat w przypadku John Deere sprzedaż była bardzo zadowalająca - to biznes.

Czym innym są zaś gry które tworzymy w studiach developerskich City. Tu już wymagania co do poziomu są DUŻO wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ:

Specjalnie zalozylem konto bo mam problem z gra mass efect.Mam laptopa MSI dodam bo widze ze wiekszosc problemow to pc.Otóż moj problme polega na tym ze gdy klikam na ikone gry (instalacja przebiegla bez problemu) wyswietla mi sie launcher tam konfiguracja,graj itd...

i otoz gdy naciskam przycisk GRAJ nic sie nie dzieje zamyka mi sie launcher i nic,na poczatku czekalem ale moge klikac graj 20x pod rzad i komputer stoi w miejscu na dodatek jak zmienialem dane w konfiguracji na wysokie rozdzielczosc 16:9 itd.. to po ponownym odpolaniu launchera i konfiguracji znow wszystko wracalo do minimalnych mozliwosci.nie wiem jak z tym obie poradzic a chcialbym pograc.dodam ze gre mam oryginalna PLATYNOWA KOLEKCJA :)


jak mozesz odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować