Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentujemy przeglądarkę Internet Explorer 8, zmodyfikowaną specjalnie dla gram.pl!

102 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Drodzy czytelnicy, drogie czytelniczki - mamy dziś dla was niemałą niespodziankę: przeglądarkę internetową która ułatwi Wam kontakt z gram.pl. Dowiedzcie się, jakie zmiany zawarto w naszej wersji Internet Explorer 8.

Przeczytaj cały tekst "Prezentujemy przeglądarkę Internet Explorer 8, zmodyfikowaną specjalnie dla gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firefox się sypie. Planuję przenieść maila, przeglądarkę i jeszcze kilka rzeczy na serwery Microsoftu. Myślę że to najlepszy wybór. Tym bardziej że wchodzi xbox live i bardzo mi się podoba windows live ID.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 19:05, Pile napisał:

Firefox się sypie. Planuję przenieść maila, przeglądarkę i jeszcze kilka rzeczy na serwery
Microsoftu. Myślę że to najlepszy wybór. Tym bardziej że wchodzi xbox live i bardzo mi
się podoba windows live ID.


Hotmail? Gratuluję pomysłu i życzę szczęścia, zdrowia i pomyślności w wysyłaniu maili do firm, urzędów itp, szczególnie zagranicznych. 90% takich instytucji z góry blokuje wszystkie hotmailowe adresy, gdyż to właśnie z nich pochodzi najwięcej spamu.

Niestety, w tej chwili nie ma czegoś takiego jak dobry, bezpieczny mail (jeśli ktoś chce mnie przekonać, że tylko gmail czyta nasze maile, to proszę mnie z góry uprzedzić, żebym nic akurat nie jadł i nie pił - nie chcę sobie pobrudzić klawiatury). Podobnie jest z przeglądarkami. Za bardzo się zraziłem do M$, żeby teraz korzystać z ich przeglądarki. Jak to mawiają, nie ma się drugiej szansy na zrobienie pierwszego wrażenia.

A swoją drogą, ciekawe jakie profity gram.pl wyciągnie z tak oczywistej akcji reklamowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja już ponad 10 lat na Explorerze 6 jadę. Już mi sporo stron nie otwiera się prawidłowo, ale jestem twardy i pociągnę do czasu aż kompletnie nic nie będzie działać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna przeglądarka, która bardziej mi się podobała od Mozilli Firefox to Google Chrome, ale z powodu braku kompatybilności z wieloma programami i innymi bzdetami zostałem zmuszony do powrotu do Mozilli, ale poprawili dużo błędów przez ten czas więc nie mam żadnych problemów z Firefoxem, a co do Internet Explorera - nienawidzę go, najgorsza przeglądarka ever. Był nawet demotywator kiedyś taki "Internet Explorer jest tylko po to, żeby ściągnąć Mozillę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Chromem od czasu, gdy zaczął mnie wkurzać Firefox (np, gdy go zamykałem to w tle ciągle działał jego proces i zżerał 50% procesora). IE nigdy nie tykałem i nie zamierzam, zostaję z przeglądarką od Google, bo jest mi z nią równie dobrze jak za dobrych czasów z Firefoxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 19:36, KannX napisał:

Kurde, a ja już ponad 10 lat na Explorerze 6 jadę. Już mi sporo stron nie otwiera się
prawidłowo, ale jestem twardy i pociągnę do czasu aż kompletnie nic nie będzie działać
:D

Zmień na nowszą, koniecznie. IE6 nigdy nie było rewelacyjne, do tego jest już diabelnie stare - Microsoft bardzo silnie nalega na upgrade, bo "szóstka" nie ma szans być poprawiona na tyle, by zapewnić bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z gram.pl. IE było kiedyś do niczego, ale od IE 8 jest całkiem fajna. Aktualnie korzystam i tak z opery, ale z IE 8 bawiłem się od zimy i byłem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 19:05, Pile napisał:

Firefox się sypie. Planuję przenieść maila, przeglądarkę i jeszcze kilka rzeczy na serwery
Microsoftu. Myślę że to najlepszy wybór. Tym bardziej że wchodzi xbox live i bardzo mi
się podoba windows live ID.

Kpisz, czy o drogę pytasz? Jeszcze powiesz, że używasz jedynej słusznej i bezpiecznej (khem, khem) przeglądarki.
sirufok1987: jak to nie korzystałeś z IE? A jak ściągałeś Firefoxa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według moich wieloletnich doświadczeń z korzystaniem z różnych przeglądarek najlepiej sprawdza się Opera. Firefoxa dość nie lubię, bo jest nieprzyjemny i ma dziadowską politykę użytkowania. IE bez zmian, wciąż jako przeglądarka ostatniej potrzeby, ale wersja 8 naprawdę nieźle się zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 19:50, Darkstar181 napisał:

Hehe, ależ ja mam specjalnie zmodyfikowaną przeglądarkę dla gram.pl :)


xD taki tuning to ja rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne są te gramowe modyfikacje IE8 :)
Służbowo i prywatnie używam Firefoksa i IE, bo np. korzystam z różnych aplikacji webowych, które chodzą poprawnie albo pod jednym albo pod drugim, albo testuję różne rzeczy służbowe pod jednym i pod drugim.
Aaaa, ktoś jeszcze pamięta Netscape Navigator? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam używam i Firefoxa i IE8 i Opery i jakoś nigdy nie myślałem o tym aby korzystać z tylko jednej przeglądarki - każda z nich jest przydatna a najwięcej czasu spędzam z firefoxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd przeniosłem się z Firefoxa na Operę już nic więcej nie potrzebuję. Działa wyśmienicie szybko i jest chyba najbezpieczniejsza. Nawet Chrome jak dla mnie nie jest tak użyteczny a Firefox po zainstalowaniu tych wszystkich dodatków zwalnia.Co do IE hmm potrzebny tylko do pobrania Opery hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować