Zaloguj się, aby obserwować  
okno22

czy lubicie ptaki

50 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2006 o 14:35, Robek 009 napisał:

Ten temat trochę bezsensowny według mnie jest ale nie chcę się okazać opryskliwy itp.

Zgadzam się, ale chyba okno22 jest jednorazowym forumowiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:29, okno22 napisał:

Czy lubicie czajki


mogłbyś się zastanowić trochę nad swoim tematem. Czajki jako ptaki są bardzo śliczne i cwane, ale inne ptaszki też są równie piękne nie tylko czajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2. Co jest zabronione

Łamanie netykiety
- Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji

użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi:
- słowne ostrzeżenie od moderatora
- obniżenie statusu na forum (o 1 poziom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde nic nie można robić z takimi bezsennsownymi tematami? Codziennie sie pojawiają (o której chodzisz spać czy bardziej lubisz kisiel czy budyń) i są już wkurzające....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można.

Mogę dla przykładu zbanować Ciebie i Tobie podobnych, dzięki czemu nikt się do ''bezsensownych'' tematów nie będzie dopisywał i opadną na dno forum.

Koniec wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 19:24, ThoruS napisał:

Czy naprawde nic nie można robić z takimi bezsennsownymi tematami? Codziennie sie pojawiają
(o której chodzisz spać czy bardziej lubisz kisiel czy budyń) i są już wkurzające....


JEstem za :) nie lubie tych tematów nie znosze takiego czegos
Ja lubie ptaki mam jednego nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą!! Kocham JESĆ ptaki!! A najbardziej lubie kurczaki, a tak dokładniej to ich udka... :P


PS. Temat rzeczywiście z lekka dziwny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, lubię

zawsze mi się podobały jako jakaś kiczowata metafora wolności, tzn kiczowata jest teraz, jak byłem dzieckiem tak nie było

szkoda że teraz jest na nie taka nagonka, bo media nie mają innej pożywki, to szukają u biednych ptaszków

"znaleziono 2 martwe łabędie w Toruniu"

noszkutwa to co z tego? gdzie niby mają umierać jeśli nie na wolnym powietrzu? a ptasia grypa istnieje od kiedy ptactwo istniało, jedyny problem jest z mutacją, choć na dzień dzisiejszy jeśli nie chodujesz ptaków to nic ci nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 20:42, wikweb napisał:

ja lubie ptaki ale tylko i wyłącznie jeść:D


Popieram. W Wawie znam bardzo dobry "bar" w którym serwują wyśmienite gołębie z H5N1. Wpadniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubie wszystkie zwierzęta z rodziny ptaków. Aktualnie mam dwie piękne papużki faliste, niestety 3 już musiałem pogrzeba, o bardzo przeżyłem. ostatnio umarła mi samiczka, która mieszkała u mnie ponad 4 lata jeśli nie więcej, miała 4 partnerów, do samca co pozostał dokupiłem ślicznego malucha, również samca. Na wakacje mam zamiar przeprowadzić sie do nowego domu, gdzie mój pokój będzie około 4 razy większy od obenego jeśli nie więcej. Mam zamiar zmienić klatke i powiększyć stadko. Dodatkowo jeśli pewna nimfa nadal będzie w sprzedaży w sklepie to mam zamiar kupi sobie również nimfe, która aktualnie urzęduje od pół roku w zoologiku nad czym boleję, gdyż sprzedawca okreslił ją jako towar wadliwy, bo ma zwichnięte skrzydło, nie wiem czy da się jej pomóc, ale jeśl tylko będe miał warnki i klatke dla niej mam zamiar wziąść ją do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ubóstwiam szczególnie łabędzie z Torunia, a ostatnio także z mojego miasta - Bydgoszczy, bo też trochę ich się tu nazbierało z H5N1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 21:23, panish napisał:

> ja lubie ptaki ale tylko i wyłącznie jeść:D

Popieram. W Wawie znam bardzo dobry "bar" w którym serwują wyśmienite gołębie z H5N1. Wpadniesz?

Nie dziękuje :D puki co trzeba sie przerzucic na świnki (bo wołowina jest szalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować