Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nickelback w przyszłym tygodniu dla Rock Band

24 postów w tym temacie

Yeah! Mój ulubiony zespół :D
Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się RockBand Nickelback :)
Ale dziwi brak "How you remind me", "Gotta be someobody", "Someday", ...
Ale z drugiej strony po coś tam jest chyba to 01 w nazwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenka Photograph jest świetna i króluje na listach przebojów od pewnego czasu. Ale fakt, kilka starszych tytułów, znanych szerszej publiczności mogli by wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, takich nieznanych bardziej ich a fajnych, to jest kilka, np. Flat on the Floor, Figured you out, Fight for all the wrong reasons, Animals, Savin'' Me, ...
Ale właśnie mi chodzi o to, że mogliby dać kilka bardziej znanych bo na pewno wypromowałoby to całkiem fajny zespół :)

EDIT: Ile ma być tych packów? Czy będą działały tylko z RB2?
Błąd w newsie - nie pisze się "Spiderman", tylko "Spider-Man"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 22:46, Rynexuwna napisał:

Piosenka Photograph jest świetna i króluje na listach przebojów od pewnego czasu. Ale
fakt, kilka starszych tytułów, znanych szerszej publiczności mogli by wrzucić.


Króluje na listach przebojów? Czy to nie jest czasem piosenka z 2005 roku? :) Wtedy może królowała.
A Rockbanda nie posiadam, ale paczka wydaje się w porządku. Oczywiście nie ma najbardziej znanej piosenki "How You Remind Me", ale pewnie pojawi się w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no jeden z moich ulubionych zespołów :D Mimo że nie posiadam RB bo nie przepadam za takim rodzajem gier to i tak się cieszę że ich utwory w tym będą :) No i zgodzę się z Harrolfo że powinno być więcej takich kick-ass utworów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 23:05, hammerfall87 napisał:

same mainstreamowe bandy daja


Dziwisz sie? :P RB/GH jest kupowane przez wszystkich wlasnie dlatego, ze takiej muzyki slucha wiekszosci i umieszczanie takich utworow jest najbardziej oplacalne.
Dobrze, ze mam normalna gitare i nie musze sie ograniczac do utworow jakie wrzuci producent :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 23:19, kuba9876543210 napisał:

> same mainstreamowe bandy daja

Dziwisz sie? :P RB/GH jest kupowane przez wszystkich wlasnie dlatego, ze takiej muzyki
slucha wiekszosci i umieszczanie takich utworow jest najbardziej oplacalne.
Dobrze, ze mam normalna gitare i nie musze sie ograniczac do utworow jakie wrzuci producent
:-)


no nie dziwię się :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 00:19, Zaitsev napisał:

Nickelback? Jak nisko trzeba... ok, widzę, że są tu jacyś fani tych wybitnych "artystów",
więc nie będę zaczynał :p

W 100% to samo pomyślałem, nie martw się ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 00:23, wsaadman napisał:

> Nickelback? Jak nisko trzeba... ok, widzę, że są tu jacyś fani tych wybitnych "artystów",

> więc nie będę zaczynał :p
W 100% to samo pomyślałem, nie martw się ; ]


Fakt faktem ich ostatni wyczyn jest nastawiony typowo na słitaśnych nastolatkuff ale ich starsza twórczość bardzo mi się podoba (szczególnie pierwszy album z ''96) mimo że słucham też takich zespołów jak Motorhead, Clutch, QOTSA czy Tool.

Nie można się ograniczać do uprzedzeń zbudowanych na podstawie jednej rzeczy - żeby stwierdzić iż lady gaga to szit musiałem przesłuchać paru kawałków uhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2010 o 10:22, krzym1 napisał:

Nie można się ograniczać do uprzedzeń zbudowanych na podstawie jednej rzeczy - żeby stwierdzić
iż lady gaga to szit musiałem przesłuchać paru kawałków uhh.


ej, Poker Face w wykonaniu Cartmana jest mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja wetknę kij w gniazdo os - Nickelback to przereklamowany crap i jeden z najgorszych zespołów w historii rocka. Lepszy jest już Staind, chociaż podobna klasa - Aaron Lewis >>>>>> Chad Kroeger, riffy dużo lepsze i takie tam.

No ale wcale nie dziwię się wyborowi tego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 00:19, Zaitsev napisał:

Nickelback? Jak nisko trzeba... ok, widzę, że są tu jacyś fani tych wybitnych "artystów",
więc nie będę zaczynał :p


a coś myślał,że bez hejtersta się się obędzie o nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 23:05, hammerfall87 napisał:

same mainstreamowe bandy daja

Pff... oplułem klawiaturę. Ty chyba żartujesz? Wiesz, że istnieje coś takiego jak Rock Band Network? Jest to platforma, na którą (teoretycznie) każdy zespół może wrzucić swoją muzykę dla graczy RB. Jest już ponad 400 piosenek, z których ok. 90% nie ma nic wspólnego z mainstreamem.

A tak poza tym... ludzie, to jest DLC. Nie musicie tego kupować. To jest tylko dla chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować