Zaloguj się, aby obserwować  
Pepe_Pan_Dziobak

PlayStation Move

25 postów w tym temacie

Dużo się ostatnio mówi o grach przeznaczonych na PS Move jednak w tym wszystkim mniej słychać o samej technologii. Nie ma na forum działu poświęconego temu nowemu produktowi, a chciałbym znaleźć w jednym miejscu trochę konkretów odnośnie tego sprzętu. Głównie ciekawi mnie, czy Move będzie posiadać wibracje? Jeśli rzeczywiście ma być tak jak mówi Sony, czyli gracze wymagają przycisków, to funkcja wibracji od lat stosowana w padach, daje przewagę w odczuciach z gry nad produktem konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 19:04, ostry3000 napisał:

ciekawi mnie, czy Move będzie posiadać wibracje? Jeśli rzeczywiście ma być tak jak mówi
Sony, czyli gracze wymagają przycisków, to funkcja wibracji od lat stosowana w padach,
daje przewagę w odczuciach z gry nad produktem konkurencji.


Hahaha. Nie mogę :).

Dobra na serio. Powinno mieć, Wii ma, więc nie widzę przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy funkcja wibracji w Move to dobry pomysł. Może być tak, że żona/dziewczyna jak się z tym zapozna, to nie będzie chciała ci oddać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 19:31, Xjumpaytech napisał:

> ciekawi mnie, czy Move będzie posiadać wibracje? Jeśli rzeczywiście ma być tak jak
mówi
> Sony, czyli gracze wymagają przycisków, to funkcja wibracji od lat stosowana w padach,

> daje przewagę w odczuciach z gry nad produktem konkurencji.

Hahaha. Nie mogę :).

Dobra na serio. Powinno mieć, Wii ma, więc nie widzę przeciwwskazań.


Niie jestem przekonany czy PS Stick także, ale Move ma wibracje na 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 10:21, Kaucz napisał:

Ja się jednak na chwile wstrzymuje z zakupem (na ultimie jest cały zestaw za 270zł chyba).
Poczekam trochę bo teraz mikrofon kupuje, szkoda forsy :D

270zł to chyba zestaw(kamerka, różdżka, demka) + navigation stick?

Mam pytanie widział ktoś może pre-ordery gierek na ps move? Bo jak narazie trochę słabo nigdzie nie ma Sports Champions etc... (chodzi mi oczywiście o Polskie sklepy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 18:51, I_dont_know napisał:

Mam pytanie widział ktoś może pre-ordery gierek na ps move? Bo jak narazie trochę słabo
nigdzie nie ma Sports Champions etc... (chodzi mi oczywiście o Polskie sklepy)

Na ultimie jest chyba Socom 4 i na pewno Killzone 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że dwóch różdżek będzie na premierze wymagać tylko ta bijatyka, ale oglądając trailery widzę, że przy strzelaniu z łuku, siatkówce, walkach gladiatorskich etc... konsola wymaga dwóch różdżek. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie PSM (jednak na premierę kupię), zdobędę tylko Sport Chempions i może po pewnym czasie RE5 Gold edition. Jakie gry na Move zapowiadają się jakoś ciekawie? K3 i tak kupię, z Move też w nim skorzystam, ale np. Socom już mnie niekręci, strategie też, chce jakieś platformówki po to Move chyba stworzyli, dla casuali.
A co do tych 2 różdżek to też mi sie tak wydaje, trzeba mieć 2 ja i tak muszę je kupić. Czyli tak: kamerka, sport chempions, 2x Move i 2x navi. Dużo mnie to będzie kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 12:07, Exelius napisał:

> Czy do "zwykłego" korzystania z Move (do grania) jest koniecznie potrzebna ta kamerka?

Tak

Szybka odpowiedź ;).

A co do kamerki to szkoda, że będzie potrzebna. No nic, miałem nadzieje, że przy zakupie uda się bez niej obejść. Na razie nie planuje zakupu Move''a, ale ta informacja przyda mi się na przyszłość.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 13:23, BluesBoy napisał:

Nie wiem czy funkcja wibracji w Move to dobry pomysł. Może być tak, że żona/dziewczyna
jak się z tym zapozna, to nie będzie chciała ci oddać ;)


Sprzedaż by wzrosła, wiesz urządzenie uniwersalne... Dwa w jednym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 16:55, Kaucz napisał:

Po zakupie PSM (jednak na premierę kupię), zdobędę tylko Sport Chempions i może po pewnym
czasie RE5 Gold edition. Jakie gry na Move zapowiadają się jakoś ciekawie? K3 i tak kupię,
z Move też w nim skorzystam, ale np. Socom już mnie niekręci, strategie też, chce jakieś
platformówki po to Move chyba stworzyli, dla casuali.
A co do tych 2 różdżek to też mi sie tak wydaje, trzeba mieć 2 ja i tak muszę je kupić.
Czyli tak: kamerka, sport chempions, 2x Move i 2x navi. Dużo mnie to będzie kosztować.

A po co ci dwa navi? Jedno wystarczy dla jednej osoby, bo ono przecież nie ma tego czujnika. No chyba, że chcesz zagrać w coś w dwóch graczy, co wymaga tylko 1 Move i 1 Navi dla jednej osoby.

W sumie to jak by się chciało w dwóch graczy naraz zagrać w tę bijatykę (jeżeli jest to możliwe, tak jak np. boks na Wii) to potrzebaby było cztery Move''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 11:11, Kamil950 napisał:

W sumie to jak by się chciało w dwóch graczy naraz zagrać w tę bijatykę (jeżeli jest
to możliwe, tak jak np. boks na Wii) to potrzebaby było cztery Move''y.

Chodzi mi o grę na dwóch. Ale w sumie to jest idiotyczne, ile tego trzeba kupić żeby sie dobrze bawić. 2x Move to obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy kontroler nawigacyjny do tych gier co będą na początku będzie potrzebny? Pytam bo najpierw zamówiłem różdżkę i kontroler nawigacyjny ale teraz zmieniłem na dwie różdżki. Z tego co widzę to kontroler nawigacyjny potrzebny będzie w grach typu Killzone3. Mam rację?

PS: Wytłumaczcie mi jak się chodzi w grze gladiator mając w ręku dwie różdżki bez pada i kontrolera nawigującego?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 00:29, MorhenPL napisał:

Czy kontroler nawigacyjny do tych gier co będą na początku będzie potrzebny? Pytam bo
najpierw zamówiłem różdżkę i kontroler nawigacyjny ale teraz zmieniłem na dwie różdżki.
Z tego co widzę to kontroler nawigacyjny potrzebny będzie w grach typu Killzone3. Mam
rację?



Nie musisz wcale mieć kontrolera nawigacyjnego. Sony go nie wymusza - możesz używać zwykłego pada trzymając go w lewej ręce, co wbrew pozorom wcale nie jest niewygodne. Oczywiście do kontrolera nawigacyjnego to temu daleko, niemniej daje radę i nie sprawia bólu czy trudności. Także jeżeli Cię nie stać, tudzież nie chcesz wydawać takiej kasy na kontroler to możesz go sobie śmiało odpuścić. Jestem niemal pewien, że w najbliższym czasie pojawią się zamienniki innych firm dla tego kontrolera, a oryginalny będzie musiał być tylko dildos Move. Co do zestawu gier sportowych - raz, że to jest płytka z demami (hamburgery mają pełną wersję, ale ich pakiet jest droższy o stówkę - mnie osobiście to nie boli, bo tylko do MAG i nowego SOCOM''a mi się to przyda :) ), dwa, że raczej nie będzie potrzebny navigator, bo przecież większość gier polega tam na staniu w miejscu. Apropo gladiatora to nie czuję się kompetentny, aby wypowiadać się w tym akurat temacie, choć nie sądzę, aby tam było jakieś sterowanie postacią - na wszystkich prezentacjach testerzy mieli w łapskach 2 Move, więc pewnie postacie same za sobą chodzą. (bezsens... szkoda, że nic nie słychać o implementacji Move do Demon''s Souls - tam by to było przekozackie :) )

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej praktycznych informacji to polecam ten kanał:
http://www.youtube.com/user/MrMairondil

Gość pokazuje wszystkie obecnie dostępne gry na Move, masa filmików - cały pakiet sportowy z zestawu + beta MAG oraz Tiger Woods 11. No i ew. coś jeszcze, ale aż tak się nie zagłębiałem, a facet ma całkiem sporo tych filmików.

Pozdrawiam
Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować