Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Peter Molyneux myśli o Black & White na Kinecta

23 postów w tym temacie

B&W 1 rzeczywiście jest idealny na Kinecta. Pamiętam że w grze sterowało się tak na prawdę tylko ręką boga. Rzucanie czarów, głaskanie chowańca, smycze, wszystko można ładnie obsłużyć za pomocą własnego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no to byłby świetny pomysł, poważna gra na ''troszkę'' mniej poważnego kinecta, trzymam kciuki za takie produkcje, podobała mi się 1 część B&W, druga już mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to B&W wydaje się być jedną z niewielu gier które naprawdę warto przerobić pod Kinecta. Chętnie bym zobaczył takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że 90% prawdziwych graczy mało co obchodzi kinect i gry na niego. Mnie osobiście jako fana b&w bardzo by zabolało jakby został wydane na kinecta, byłoby to zmarnowanie fajnej marki, zrobienie z niej grę dla casuali. No i nie mógł bym w to grać bo żadne bajery typu wii, kinect, move mnie nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 00:40, Strakollikus napisał:

Założę się, że 90% prawdziwych graczy mało co obchodzi kinect i gry na niego. Mnie osobiście
jako fana b&w bardzo by zabolało jakby został wydane na kinecta, byłoby to zmarnowanie
fajnej marki, zrobienie z niej grę dla casuali. No i nie mógł bym w to grać bo żadne
bajery typu wii, kinect, move mnie nie obchodzą.


Litości... prawdziwi gracze? Mówisz o tych niebezpiecznych fanatykach, którzy najchętniej zabroniliby grać w "każualowe" gry, bo ich poczucie bezpieczeństwa i wyobrażenie "gamingu" zostały naruszone przez nadejście nowego wymiaru rozrywki?
Jestem graczem całym sercem i bardzo mnie obchodzi Kinect i gry na niego. A ocenię jak zobaczę. Skończmy z tym "prawdziwi gracze", bo to jakiś fundamentalizm. Nie ma już growego underground''u, ta branża przeszła do mainstreamu już dawno. Czas się pogodzić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... fajny pomysł... będzie można pogłaskać swojego pupila "własnoręcznie" :D

@Strakollikus:

Prawdziwy gracz potrafi pokazać że jest wszechstronny i potrafi grać na wszystkim i wszędzie... Nie musi grać w (jak to określiło kochane Ubi) hardcorowe gry i pić wódę prosto z wiadra... Nie jeden dziesięciolatek by ciebie pewnie rozłożył jakby dać ci Wiilot'a do ręki i zrobić konkurs kto lepiej gra... I kto by się tu okazał w tej sytuacji prawdziwym graczem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Casuale, Prawdziwi gracze? Bullshit. Fajnie, że branża gier się rozwija, a każda gra powinna być dostępna na każdej z platform, lecz nadal brakuje tego czasu.. a może po prostu chęci? Ja natomiast za B&W nie przepadam, a za Panem Piotrusiem tym bardziej. Więc podziękuję ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że gra byłaby dobrym początkiem wprowadzania gier na kinect. Od głaskania swojego chowańca bardziej by mnie interesowało rzucanie fireballami i paleniu wrogich wiosek, albo rzucaniu ludźmi po mapie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie nazwał się prawdziwym graczem tylko dlatego że gram w trudne gry i robię to przez długi czas. Casuale to też gracze tylko taktują gry bardziej jako jedną z rozrywek niż pasję. Oczywiście nie mówię o wszystkich. Każdy kto gra jest graczem a podział na każualowców i hardkorowców jest dla mnie ok. Nie znaczy to o wyższości którejkolwiek formy grania bo każda jest inna. Nie da się na pewno wykluczyć takiego podziału na rynku gier.


Co do B&W z Kinectem. Dla mnie to brzmi rewelacyjnie. Nie grałem w tą grę ale sporo słyszałem o niej dobrego. Dodatkowo nowe sterowanie mogłoby być strzałem w 10. Jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wydadzą Natalo Kinecta na PC(Najlepsze, że nie bywałem w sieci gdy natal zmienił nazwę, i głowiłem się co toto jest) to może. Bo o ile na xklocku by zadziałało, to na PC nie... A szkoda, ja z chęcią od czasu do czasu poskakałbym sobie przed monitorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować