Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy zwiastun z gry Crisis 2

45 postów w tym temacie

Jeśli nie znacie lepszego trailera od tego, to obejrzyjcie sobie zwiastun Assasin"s creed Brotherhood. Crysis na pewno będzie fajny, ale ten trailer zbyt napakowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 11:46, Undertaker napisał:

Zwiastun miażdży graficznie. Widzieliście coś ładniejszego?

Tak, zmodowanego pierwszego Crysisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 11:07, kodi24 napisał:

> Kolejny trailer pokazujący czemu ta gra jest nudna.

A widziales jakies lepsze ostatnio?


Co najmniej masę? DS2, GoW3, Black Ops, KZ3. A ten trailer co pokazuje? Grafikę? wow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, skoro pokazuja fragmenty gameplaya to trudno zeby nie pokazali grafiki ;) Taki juz psi los Crysisa, ze kojarzy sie glownie z grafika, ale ten trailer sporo jednak mowi - jest dynamicznie, jest chaotycznie, jest pompujacy adrenaline motyw ewakuacji, jest wielki, wsciekly robot i jeden moment, w ktorym poczulem sie naprawde jak bezbronny robaczek- po ostatnich trailerach Crysis 2 naprawde mialem ochote zobaczyc troche konkretnej zadymy i oto ona :) Jeszcze jest Gamescom w zanadrzu, takze na nic lepszego nie ma sie co napalac tymczasowo;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie pocięty i zmontowany - to miganie i artefakty są skrajnie irytujące. Jedak same materiały z rozgrywki wyglądają całkiem ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie mnie nie przekonuje. Niby wszystko jest na swoim miejscu, grafika jest naprawdę OK, ale czegoś tu brakuje. Jakieś to wszystko takie, nie wiem, sterylne. Raczej nie znajdzie się na mojej liście zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wam te roboty kojarzą się z pierwszym F.E.A.R.''em ? W ogóle cała gra przypomina mi trochę F.E.A.R.''a jeśli taka by była to było by super :).

BTW.Gra wygląda świetnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 13:32, kodi24 napisał:

No, skoro pokazuja fragmenty gameplaya to trudno zeby nie pokazali grafiki ;) Taki juz
psi los Crysisa, ze kojarzy sie glownie z grafika, ale ten trailer sporo jednak mowi
- jest dynamicznie, jest chaotycznie, jest pompujacy adrenaline motyw ewakuacji, jest
wielki, wsciekly robot i jeden moment, w ktorym poczulem sie naprawde jak bezbronny robaczek-
po ostatnich trailerach Crysis 2 naprawde mialem ochote zobaczyc troche konkretnej zadymy
i oto ona :) Jeszcze jest Gamescom w zanadrzu, takze na nic lepszego nie ma sie co napalac
tymczasowo;


Nie wiem co tam pisałeś bo nie chciało mi się czytać ale nie zgadzam się z tobą i było to w milionie innych gier, boring...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz co napisalem to po cholere odpisujesz? ;) Krytykanctwo to nie to samo co krytyka, marudzenie na sile bez zadnego solidnego punktu odniesienia, ot co ;) Widzialem wszystkie w/w trailery i jakie to ma znaczenie jak prezentuja sie ten trailer na tle innych trailerow-wazne co pokazuje i gdybys zamiast cwaniakowac przeczytal jednak poprzedni post to nie marnowalbym czasu na nastepny;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 17:43, kodi24 napisał:

Jak nie wiesz co napisalem to po cholere odpisujesz? ;) Krytykanctwo to nie to samo co
krytyka, marudzenie na sile bez zadnego solidnego punktu odniesienia, ot co ;) Widzialem
wszystkie w/w trailery i jakie to ma znaczenie jak prezentuja sie ten trailer na tle
innych trailerow-wazne co pokazuje i gdybys zamiast cwaniakowac przeczytal jednak poprzedni
post to nie marnowalbym czasu na nastepny;


Prezentuje się tak samo jak pozostałe czyli nudy i wszyscy robią z igły widły ot taka ta gra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Matko kochana ileż ich będzie jeszcze! mam dość, pierwsze 2 nawet oglądałem, na następne 20 nie miałem czasu i chęci. niech pokażą dobrą grę a nie odgrzeją kotleta bo wszystko widzieliśmy już w trailerach. po co ja mam grę kupić jak w zapowiedziach już wszystko o niej wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer oparty na materiałach gameplay z E3 prezentowanych w trakcie rozmowy z Uberboss''em Crytech, co to niby był real in game footage w czasie rzeczywistym z konsoli a potem ten Epic Fail i wywalenie do pulpitu Windows 7... ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fragles213 - jak Crysis będzie brzydszy na konsole niż na PC to nie będzie to żadną nowością. Gdyby miało być na odwrót to zaczął bym się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować