Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior - recenzja

117 postów w tym temacie

Że jaka ocena? Czy wyście w tym gram.pl na głowy poupadali? Czyli według Was Sniper: GW to gra na poziomie Metro 2033, lepsza od Aliens vs Predator i niewiele słabsza od Borderlands?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się kompletnie nie zgadzam z oceną. Fakt, że to najlepsza gra CI, ale jest zabugowana i prawdziwego "snajperzenia" tu bardzo, bardzo mało. A poziomy z karabinem maszynowym to Terrorist Takedown ver. 1.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 20:23, Scorpio100 napisał:

Eeee... To chyba ocena gry na X-kloca, bo mam na peceta i jest jedno słowo-shit. Nie
da się w to grać! No co wy, zapłacili wam, albo to na iksa...


Na PC i X360 jest dokładnie ta sama gra, więc nie bardzo rozumiem. I tu i tu mamy styczność z absolutna katastrofą. To jest gra na 5-5.5, ale nie na 7.5. A już myślałem, że gram.pl przytemperował się z ocenami, a tutaj wychodzi na to, że są oceny i "oceny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aope myślisz że oceniając grę bierze się pod uwagę tylko liczbe bugów? Autor wziął jeszcze pod uwagę inne cechy takie jak oryginalność, grywalność, udźwiękowienie , stosunek ceny do jakości jak już wymienił w plusach itp. itd. Alien versus predator miał więcej bugów i mało innowacji względem 2 części więc się nie dziw ze dostał słabą ocenę. Wydaje mi się jednak ze tej grze należy ze troszkę niższa ocena. Ja bym dał między 6.5 a 7.0. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem jedynie w demo, które mnie trochę zawiodło. Pełniaka pewnie kupię, jak będzie 20 zł tańszy. Czekam też na patche korygujące błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to z pierwszej recki wynika, że jednak średniak. Z głosów na forach - średniak. Nowoczesny, chyba odpowiednio drogi jak na dzisiejsze czasy i polskie warunki, ale średniak.

Natomiast wierzyć mi się nie chce, że te wszystkie crapy pokroju Mortyrów i pochodnych kosztowały zaledwie milion mniej :). Może pierwsza gra z serii, ale reszta? No nie, nie, ciężko w to uwierzyć, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 20:32, Mateusz1030 napisał:

aope myślisz że oceniając grę bierze się pod uwagę tylko liczbe bugów? Autor wziął jeszcze
pod uwagę inne cechy takie jak oryginalność, grywalność, udźwiękowienie , stosunek ceny
do jakości jak już wymienił w plusach itp. itd.


Akurat zakupiłem te grę i nie ma w niej ani oryginalności, ani grywalności, ani super udźwiękowienia. Jest bardzo dobra grafika, w miarę dobry voice acting i wszechobecna frustracja, wynikająca z całkowitego niedopracowania absolutnie każdego elementu gameplay''a. Stawianie tego na równi z metro 2033 czy ocenianie wyżej od Aliens vs Predator, czy o zgrozo blisko poziomu Borderlands, to kompletne nieporozumienie. Zresztą pierwsze wrażenia opisałem u siebie na blogu. Zobacz i powiedz mi, że się mylę.

Dnia 28.06.2010 o 20:32, Mateusz1030 napisał:

Alien versus predator miał więcej bugów
i mało innowacji względem 2 części więc się nie dziw ze dostał słabą ocenę. Wydaje mi
się jednak ze tej grze należy ze troszkę niższa ocena. Ja bym dał między 6.5 a 7.0. To
tyle.


W Sniper nie ma żadnych innowacji, są tylko zerżnięte pomysły z innych gier (na razie Modern Warfare, tyle zauważyłem po tym, ile ograłem) i błędy w podstawowych założeniach gameplaya. Ale widać PR od CI działa, kasa na reklamę też rzucona, więc co mieli napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jej dał gdzies miedzy 6 a 7, grajac w demo zauwazylem bug tak jak i np w call of juarez ze jak skieruje sie bron na wode to wokol niej swiat faluje a bron sie rozmywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 21:24, xxAPOSTELxx napisał:

Przydało by się demo, choć raczej wątpię żeby city interactive chciało samo sobie rzucać
kłody pod nogi...

Jest demo gugl się kłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam demo podobało, ale faktycznie coś musi być na rzeczy jeżeli chodzi o ostateczny poziom tej produkcji. W sieci grę na PC można znaleźć za 55zł, a miała kosztować 70, ma Xa nówka kosztuje trochę ponad 70zł. Nowa, konsolówka za tyle?

Przy całym szacunku dla gram.pl wolę poczekać na jakąś recenzję np. na IGN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zasługuje na 4... no, maksymalnie na pięć oczek (na 10 max). Jest tak zabugowana i niedopracowana, że skutecznie zniechęca do gry po kilku misjach. Wspomniane nadludzkie zdolności percepcyjne przeciwników, czy chociażby takie szczegóły jak łódka, która nie zostawia za sobą żadnych ruchów wody, kwalifikują tę grę do tych z niższej półki, które dorzuca się do najtańszych gazetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować