Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior - recenzja

117 postów w tym temacie

Chciałbym zobaczyć jak panowie z CI grają w tę grę :)
Naprawdę, czasem mi się zdaje, że oni mają tam u siebie jakiś inny, lepszy produkt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 15:58, Selv napisał:

Chciałbym zobaczyć jak panowie z CI grają w tę grę :)
Naprawdę, czasem mi się zdaje, że oni mają tam u siebie jakiś inny, lepszy produkt ;)


grają, uwierz mi ;)

i to nawet Ci "fanboje" gier w stylu MW2 czy Battlefield BC2, potrafią czerpać radość ze strzelania do krzaków z giwerami, mimo że niektóre rzeczy faktycznie - czasem mogą irytować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 14:03, tomzon napisał:

Recenzja FPSa w wersji na X360... Porazka jakas , do czego to dochodzi zeby recenzowac
FPSy w wersjach na konsole ktore do tego sie zupelnie nie nadaja i PC przebija je pod
kazdym wzgledem.

Epic fail miesiąca. Myślałem, że tacy jak ty wyginęli gdzieś w połowie mezozoiku. :D

Nie stać cię czy jesteś antyfanboyem? A może sobie nie radzisz ze sterowaniem? Na jedno wychodzi - odosobniony przypadek, bo nikt na sterowanie na konsoli w strzelankach nie narzeka. Jest przyjemnie, jest precyzyjnie. Bez żadnego autocelowania.

Poza tym albo nie czytałem uważnie, albo autor wogóle nie narzekał na sterowanie. Więc o co chodzi? Bo wersja na PC dostaje swoje sterowanie, a konsole swoje. I recenzuje się to, w jaki sposób autorzy poradzili sobie z przystosowaniem gry pod dany kontroler.

Tak BTW - ocena zawyżona. Ale cóż - skala 6-9 obowiązuje. Żarcik, żarcik. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha nie mogę się doczekać gry w którą na tych samych serwerach bedą grać konsolowcy z PC-towcami w FPS-y i zobaczymy jakie łatwe i przyjemne są konsole nawet z tymi swoimi wbudowanymi aimbotami czy jak to się zwie xD

A swoją drogą czemu tak mało tu wypowiedzi o multi. Chyba to jest najważniejsze a nie jakiś oskryptowany single player dodany dla wprawienia się przed multi. Trudność używania sniperek podobna do CoD4 a o niebo wyższa niż w tym śmiechowym BC2.

Narazie zagrałem pare meczyków w demo przez LAN i dlatego tak mnie interesują wypowiedzi o multi z pełnej wersji bo mam tę grę w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM MOIM ZDANIEM SZKODA BYLO WYWALAC TYLE KASY NAPRAWDE PRZESADZILI FILMIK REKLAMUJACY BYL W DECHE NA 5 ALE CALOSC MNIE ZAWIODLA NAWET SA PROBLEMY GRANIA W MULTI A SINGIEL JAK TO JEST MOZLIWE ZE KOLO MA KOMBINEZON MASKUJACY A PRZECIWNIK GO WIDZI Z KILKU NASTU METROW PRZECIEZ PO TO WLASNIE JEST SNIPEREM A WIDZA GO JAK NA DLONI KASZANA I TYLE SZKODA TYLKO KASY A MYSLALEM ZE TO REWELKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś nie krzyczeć?

Ze świata rzeczywistego wiem że kamuflarz nic Ci nie da jeśli nie potrafisz się ukryć. To nie jest panaceum na niewidzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 23:03, KostekMax napisał:

Haha nie mogę się doczekać gry w którą na tych samych serwerach bedą grać konsolowcy
z PC-towcami w FPS-y i zobaczymy jakie łatwe i przyjemne są konsole nawet z tymi swoimi
wbudowanymi aimbotami czy jak to się zwie xD

Oj jeszcze byś się zdziwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą grę i okazało sie że jest całkiem fajna, ma parę takich wkurzających wad ale da się to przeżyć. Ogólnie gra tak na 7/10 dla mnie ale ma jeszcze +1 bo kupując ja wspieram polski przemysł ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 10:14, Lucas_the_Great napisał:

> "stosunek cena/jakość" w plusach przy cenie 109 PLN? No to chyba jakiś żart.
Podpowiedź: sprawdź platformę :)


Heh, życie każdego dnia przypomina mi dlaczego nie kupiłem konsoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy wyskoczy błąd " This version has expired " - należy cofnąć datę systemową. U mnie jest 1.10.2009 ;-) i pomogło!
Tak oto można poradzić sobie z odpaleniem demo Sniper: Ghost Warrior. Pozdrawiam - Słowik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować