Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ zapowiada Metro 2034

12 postów w tym temacie

>"Niespodzianką nie jest też pewnie fakt, że Metro 2034 obsługiwać będzie tryb 3D."

wcale się nie dziwię, jak by Metro 2033 wyszło ciut później to chyba też by obsługiwało tą technologie 3D, ale patrząc na wymagania jedynki która na styk mi poszła, to jak gra będzie obsługiwać 3D to już nie będzie potrzebowała 8 GB ramu(jak się nie mylę) tylko 16GB, a grafiki nie Gtx480 tylko pewnie je w trybie SLI, lub jakiejś nowej jak wyjdzie np GTX5xx.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 20:28, bocian79 napisał:

A czy wie ktoś czy będzie też kontynuacja genialnej książki Metro 2033 ?

Dokładnie własnie doczytuje, świetna książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ kiczka116 Metro 2033 OBSŁUGIWAŁO technologię 3D. O wymagania bym się nie martwił... Jeśli, tak jak jedynkę, wydadzą tę część na X360 to nie mam się co martwić. Póki trwa obecna generacja konsol większość multi-platformowych gier mnie i większości pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to najpierw trzeba będzie przeczytać książke bo z tego co wiem to Metro 2033 różniło się w wersji ksiązkowej i konsolowej ale kończy się podobnie i już rozumiem to drugie zakończenie gdyż niedawno skończyłem ksiązkę gorąco polecam naprawde warta swojej ceny (mówiłem o książce ale gra też niczego sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będzie kontynuacja. Podobało mi się Metro 2033, więc mam nadzieję, że następna część będzie minimum tak dobra jak poprzedniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować