Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 3 ujawniony

22 postów w tym temacie

Cooo...?? jesienią przyszłego roku byśmy grali już w 3 część Crysis''a?, nie za wcześnie?, moim zdaniem jeżeli jeszcze Crysis 2 nie wyszedł to na trójkę poczekamy raczej min. moim zdaniem jakieś dwa lata :p, na premierę jej xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila czy ja dobrze przeczytałem ze Crysis 3 ma być WYŁĄCZNIE w 3D ? Oo No jeśli taka przyszłość gier (i może filmów) nas czeka to ja dziękuje i postoje. Przecież nie każdego stać na telewizory 3D a już napewno nie w Polsce.
Jeśli źle zrozumiałem to proszę mnie poprawić ale nie atakować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, i za każdym razem, gdy zapowiadają się jakieś duże zmiany w przemyśle, będzie morze narzekania i flame''owania się nawzajem, a za parę lat już wszyscy się przyzwyczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 10:48, Knightshade napisał:

Chwila czy ja dobrze przeczytałem ze Crysis 3 ma być WYŁĄCZNIE w 3D ? Oo No jeśli taka
przyszłość gier (i może filmów) nas czeka to ja dziękuje i postoje. Przecież nie każdego
stać na telewizory 3D a już napewno nie w Polsce.
Jeśli źle zrozumiałem to proszę mnie poprawić ale nie atakować :P


W artykule pisze o wsparciu 3D. TYLKO 3D byłoby błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 11:26, NintendoPassion napisał:

> Chwila czy ja dobrze przeczytałem ze Crysis 3 ma być WYŁĄCZNIE w 3D ? Oo No jeśli
taka
> przyszłość gier (i może filmów) nas czeka to ja dziękuje i postoje. Przecież nie
każdego
> stać na telewizory 3D a już napewno nie w Polsce.
> Jeśli źle zrozumiałem to proszę mnie poprawić ale nie atakować :P

W artykule pisze o wsparciu 3D. TYLKO 3D byłoby błędem.

Po pierwsze JEST NAPISANE.
Po drugie:
...być może Crysis 3 będzie dostępny wyłącznie w stereoskopowym trójwymiarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2010 o 11:46, xardas96 napisał:

Po pierwsze JEST NAPISANE.


Wybacz moją pomyłkę, mój polski ma wiele do życzenia.

Dnia 30.06.2010 o 11:46, xardas96 napisał:

Po drugie:
...być może Crysis 3 będzie dostępny wyłącznie w stereoskopowym trójwymiarze...


"... być może" - co oznacza, że nie jest to pewne. Czy wg Ciebie nie ograniczyłoby to dystrybucji gry, a co wiąże się z tym i zysków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby C3 był wyłącznie w 3D, to byłaby porażka, bo za rok czy dwa wciąż będą przeważały zwykłe monitory/tv niż te obsługujące 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:03, sirufok1987 napisał:

Gdyby C3 był wyłącznie w 3D, to byłaby porażka, bo za rok czy dwa wciąż będą przeważały
zwykłe monitory/tv niż te obsługujące 3D.


Dokładnie. Jest to zbyt nowa i nie rozpowszechniona technologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wiele razy pisałem 3D to pewniak i świetna sprawa ale w następnej generacji. Nie wierzę aby jakaś gra miała przed nowymi konsolami tylko taki tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja osobiście obawiam się o jakość tych gier. Jeśli obie części będą prezentowały poziom fabularny na równi z Crysisem (1) to ja od razu podziękuję. Mnie takie gry nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli 2 już skończona, czy trzecią częścią zajmuje się inna ekipa? Liczyłbym raczej na to pierwsze. Co ciekawe Crysis zaoferował nam nowe doznania z grafiki w grach komputerowych. Z tego co teraz tu przeczytałem 3 zaoferuje nam po raz kolejny coś innowacyjnego w grafice komputerowej w grach wideo. Jednak właśnie, żeby nie "zrobili z tego Mody Na Sukces" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opera Mydlana, Tasiemiec... itd.
Miejmy nadzieję że współpraca nad scenariuszem z jakimś tam znanym pisarzem będzie utrzymywała się na długo skoro panowie z Cryteku chcą z Crysisa zrobić całą sagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro zapowiedzą Crysis 4, a już za tydzień Crysis 5.Za rok będzie ujawniony Crysis 100!

Co do Crysisów to większość osób grających w te grę interesowała się tylko grafiką, a nie samą grą.Tym razem z "dwójką" chyba będzie tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować