Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kinect tylko dla dwóch graczy naraz

10 postów w tym temacie

Ho ho ho!

Węszę sukces!

Ech, poważnie się zastanawiam, czy będzie sens zakupu Move. Natalka nie wchodzi w rachubę w żadnym wypadku, przy tych cenach to już nawet nie rozważam jako gadget.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w czerwcu zeszłego roku było tak pięnie. Sony i M$ ogłosili nowe kontrolery. MS tak zachwalał swój sprzęt, podczas gdy Move prezentował się gorzej. Teraz IMO wszystko się odwróciło. Kinect prezentuje sie coraz gorzej, a my ciągle dowiadujemy się o jego coraz to nowych ograniczeniach. Ja nie jestem zainteresowany żadnym z kontrolerów ruchowych dlatego nie opowiadam się po żadnej ze stron. Mam tylko nadzieję, że Move i Kinect spełnią ocekiwania graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś tutaj przedtem się bał o te wielkie pokoje, jak się baliście o te pokoje to dlaczego teraz jesteście zawiedzeni, przecież do małych pokojów 4 osoby w rzędzie i tak się nie zmieszczą.

A co do ceny, to na razie spekulacje, no przecież na logikę, jeśli w 1 sklepie dają cenę 150$ to jakim 8 cudem świata można to przeliczyć na 130 Ł? Myślę, że coś koło ceny 120-150 $ to będzie, bo jak już wcześniej mówiłem lepiej spuścić cenę do 100$ niż od razu za tyle sprzedawać, ładniej wygląda dla klienta przekreślona cena i dana niższa.

Teraz wychodzi na to, że wszystkie konsole obecnie radzą sobie z 2 kontrolerami, bo przypomnę, że na Wii w grach, w których jednocześnie gra kilka osób jest ograniczenie do 2 (w tych grach co widziałem, bo nie wiem jak jest w innych niż Wii Sports Resort), move również, no bo jak zrobić, żeby jednocześnie grało tyle osób, by się chyba powybijali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natal traci na tym jak M$ go promuje :( za dużo niewiadomych ... brak konkretów i takie śmieszne sklepiki sobie mogą wymyślać... bo skąd niby taki sklep ma mieć takie informacje ?? prezes M$ się obudził dziś rano i stwierdził... a napiszę do losowego sklepu nowinkę technologiczną która oczerni nasz najważniejszy produkt ?

Bardziej skłaniam się ku opcji takiej że sklep ma taki interfejs dodawania nowych produktów że pani Krysia która dodaje musi wpisać liczbę graczy. Zobaczyła ile graczy mają inne gry na x''a i dodała... ot cała plotka !! mega FAIL.

A krzykacze jadący na Natala ... nie błaźnijcie się i poczekajcie do premiery co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że należy czekać do premiery. Mi 2 osoby jednocześnie jako max. ilość nie przeszkadzają. I tak wolę grać samemu. Najważniejsze aby Kinect stał się częścią poważnych gier. Tak aby jego wykorzystywanie było intuicyjne i aby puki co nie rezygnować z pada w 100%. Tak by było najlepiej. I aby dało się grać normalnie na kanapie bo chyba nikt normalny nie będzie grał 5h na stojąco... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować