Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo II obchodzi dziesiąte urodziny!

58 postów w tym temacie

Kurczę, już dzisięć lat minęło? Jak jeden dzień ;). To były czasy, kiedy z kolegą zagrywało się w Diablo, hehe. Tak jak nie lubię Hach n'' slash''y tak przy Diablo II spędziłem dużo całkiem miło spędzonego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam jak w dniu premiery kupilem Diablo II. I pamietam ten wspanialy filmik poczatkowy, moim zdaniem to intro jest jednym z najlepszych w historii gier komputerowych. Pamietam tez, ze w dniu premiery calkiem sporo osob podchodzilo do polki, na ktorej stala ta gra, a w chwile pozniej do kasy z pudelkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra-legenda, co tu dużo mówić.
Na screenshocie tron Andariel i finałowy stage Aktu I :)

W oczekiwaniu na Diablo 3 bardziej mi umila czas Titan Quest niż Torchlight. :)
TQ został przeze mnie tak samo wyciśnięty, jak właśnie Diablo 2.

BTW, dla niegrających jeszcze w te gierki (są tacy jeszcze? ;] ), polecam zestawy:
Diablo 1: Podstawka + dodatek Hellfire + The Hell Mod
Diablo 2: Podstawka + dodatek Lord of Destruction + Median XL Mod
Titan Quest: Podstawka + dodatek Immortal Throne + Lilith Mod

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogli by na te 10 urodziny wrzucić patch dający support do większych rozdzielczości i ekranów panoramicznych 16:9 i 16:10... fajnie by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, powinni dać większą rozdziałkę, przynajmniej 1024x768 ;)

Ale się dobrze wspomina Diablo 2. :)
Te lokacje, ta muzyka, te potworki. :D

Co prawda były też etapy, przy których rzucałem mięsem z powodu trudności (Robacze gniazdo, Podziemia żmijoszponów, etap z Radą Starszych w Zakarum no i Sanktuarium Chaosu), ale satysfakcja z pokonania ich była iście gwarantowana. :D

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam Diablo, o ile pamiętam to na Mefista się najczęściej chodziło :D (no i te Baal- runy kurde ile tam expa się dostawało), ja zacząłem w D2 grać dopiero po dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna rocznica, a gra wciąż jak żywa:) Ja już raczej w D2 grał nie będę, ale np. mój brat ma ciągle zainstalowanego na kompie i sobie pyka od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 11:34, Cygi napisał:

Diablo 2: Podstawka + dodatek Lord of Destruction + Median XL Mod


a coz to jest ? :D I czy balanga z polska wersja Diabelka ? Bo jakos tak z sentymentu zachcialo mi sie przejsc jeszcze raz, a wszelkie urozmaicenia mile widziane ;] skrobnj co nieco jako mozesz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... 10 lat :) Widać kto robi dobre gry :)
Diaboła mam od premiery, LoD''a też.
Nie zapomnę jak zastanawiałem się czy w ogóle mi D2 ruszy bo miałem wtedy Pentium 166 bez MMXa i grafę S3 Virge :D
Ale działał i grałem w niego twardo. Choć czasem w świątyniach Kurast zaczynało klatkować :D
Ehh... To były czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:21, EmperorKaligula napisał:

a coz to jest ? :D I czy balanga z polska wersja Diabelka ? Bo jakos tak z sentymentu
zachcialo mi sie przejsc jeszcze raz, a wszelkie urozmaicenia mile widziane ;] skrobnj
co nieco jako mozesz :]


Stronka moda, download, itd.:
http://modsbylaz.hugelaser.com/

Mod działa z wersją PL, ale o ile dobrze pamiętam, napisy zamienia na ''englisz'', dubbing pozostawia polski.

Z miejsca uprzedzam, że to jest mod dla czystych "Diablo-świrów", którzy grę mają obrobioną w małym paluszku.
Pierwsze zombiaki jednym uderzeniem łap zabierają ci sporo życia.
Nawet pierwsza misja (Siedlisko zła), w porównaniu do oryginału, jest hardkor.
Tak czy inaczej polecam, można trafić na kapitalne stage, a zmian jest bez liku. :)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować