Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo II obchodzi dziesiąte urodziny!

58 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2010 o 12:21, EmperorKaligula napisał:

> Diablo 2: Podstawka + dodatek Lord of Destruction + Median XL Mod

a coz to jest ? :D I czy balanga z polska wersja Diabelka ? Bo jakos tak z sentymentu
zachcialo mi sie przejsc jeszcze raz, a wszelkie urozmaicenia mile widziane ;] skrobnj
co nieco jako mozesz :]


Median Xl, jeden z najlepszych modów do D2, wygoogluj, łatwo znaleźć, dawno nie grałem, ale z tego co pamiętam z polską wersją działa (działa tzn. wklejasz moda do katalogu z D2 i automatycznie zmienia język na angielski), także nie ma problemu. Polecam tego moda wszystkim miłośnikom D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:34, Cygi napisał:

Z miejsca uprzedzam, że to jest mod dla czystych "Diablo-świrów", którzy grę mają obrobioną
w małym paluszku.


no to raczej podziekuje, diablo lubie za odprezajace zabijanie a nie dla super poziomu trudnosci i kombinowanie jak tu cos ubic ;)

Dnia 30.06.2010 o 12:34, Cygi napisał:

Pierwsze zombiaki jednym uderzeniem łap zabierają ci sporo życia.
Nawet pierwsza misja (Siedlisko zła), w porównaniu do oryginału, jest hardkor.
Tak czy inaczej polecam, można trafić na kapitalne stage, a zmian jest bez liku. :)


a jest respec ? czy mozna ponownie rozdac umiejetnosci i statystki ? Bo jak mozna to sie chyba pokusze o kilkugodzinny test ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:39, EmperorKaligula napisał:

a jest respec ? czy mozna ponownie rozdac umiejetnosci i statystki ? Bo jak mozna to
sie chyba pokusze o kilkugodzinny test ;]


Najważniejsze zmiany względem oryginału:
http://www.diablowiki.com/Features_(Median_XL)

Nawet jeśli nie ma respecu, to i tak polecam przynajmniej poświęcić chwilę na modzik.
W moim przypadku chwila zamieniła się na miłość. ;P

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu gdy pierwszy raz zobaczyłem diablo to przepadłem na wiele tygodni. Dużo grałem przez neta ale boty i wszechobecne super itemy wypaliły tą grę. Obecnie wiele elementów jest bardzo przestarzałych (jak choćby niezmiernie niska wartość złota). Myślę że DIII pozamiata. Mój brat na tą okazję kupuje nowy komputer i wraca do porządnego grania. Ja na pewno też zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja parę dni temu właśnie ukończyłem D2 po raz pierwszy ;p Miałem tę grę od paru lat, w jedynkę zagrywałem się kilka lat, ale do D2 nie mogłem się przekonać. Dziwne, bo jak już z kumplami rzuciliśmy się do coopa to nie można było się oderwać. Blizzard to po prostu mistrzowie developingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Diablo II nie przypadło do gustu jak legendarne Diablo I. Przeszedłem drugą cześć tylko dlatego że chciałem zobaczyc koniec 2 częsci żebym wiedział o co chodzi w częsci trzeciej. Zawsze cięzko mi było usiąść do tej częsci, brzydka jakas : ) Diablo I forever !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze spotkanie z Diablo II to demo tej właśnie gry na coverze KŚG. Pamiętam jeszcze, jak bałem się iść na Krwawą Orlicę (nie wiem czy z naturalnego strachu, czy z obawy, że mnie zabije) ^^ Później prawie popłakałem się ze szczęścia, gdy dostałem D2 wraz z dodatkiem. Tak samo wzruszyłem się po ukończeniu gry :P

BTW. Nie wie ktoś czy Blizzard szykuje z tej okazji jakiś event na BN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sto lat, sto lat... :D

Jezu to już dziesięć lat... A ja pamiętam jak do kumpla poszedłem do domu i pamiętam że nie mogliśmy grać u niego na kompie, bo jego ojciec właśnie kupił sobie Diablo II... Ale to kiedyś było granie: pierwszy raz przeszedłem do Krwawej Orlicy i mówiłem że bardzo długa gra... Teraz jak już Nekro jest opanowany i dopakowany to nic mu nie jest straszne... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na trójkę czekam jak na nic innego ale czuję, że wyjdzie Titan Quest 2 (Black Legion ? - tytuł roboczy ?) jeszcze przed jej premierą. W zasadzie oby bo na DIII jeszcze sobie po[sz]czekamy. A w DII grałbym jeszcze gdyby rozdziałka wynosiła 1280x1024 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 lat? Huhu. To ile już musi mieć równie kultowe D1 :). Ta gra ma swój klimat, pomimo jak na dzisiejsze czasy słabej grafiki. BN wciąż zapełniony setkami graczy. Czy jakakolwiek gra tak długo żyła w świadomości graczy? Czekam z niecierpliwością na D3. Swoją drogą 2 lata od ogłoszenia prac? Pamiętam jakby to było wczoraj. Niby szmat czasu, a dalej wiadomo prawie tyle co nic ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze pożyczałem "Diablosa" od kumpli...
Może to czas żeby po tych dziesięciu latach pójść do sklepu i zakupić własny egzemplarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może ktoś kto pamięta ile kosztowało Diablo II podczas premiery??? Jestem po prostu ciekaw jak się ta cena zmieniła na przestrzeni lat... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować