Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat będzie miał najbardziej dopracowany system rozgrywek sieciowych

12 postów w tym temacie

No tak, bo po co od razu dać pełny produkt na płycie lepiej najpierw wydać wybrakowany w normalnej cenie, a potem za połowę ceny gry wydać DLC (w którym nic prawie nie ma), które było zrobione jeszcze wcześniej niż gra... Taak, może frytki do tego?
Dzisiejszy świat mnie zadziwia.
A co do trybu sieciowego. Poczekamy, zobaczymy, zawsze najpierw twórcy się chwalą jakiej to świetnej gry nie wydadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC?Teraz to będą grę dzielić na 20 rozdziałów.Najpierw trzeba grę będzie kupić za 100 zł, a później kolejne rozdziały w postaci DLC dokupować:(Co do trybu sieciowego to poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy myślą o DLC w ten sposób? A co jeżeli twórcy wpadną na jakiś pomysł PO premierze gry? Co, jeżeli dopracują jakieś fatality albo system walki MIESIĄC po premierze? Mają zwlekać z premierą? Do tego są właśnie DLC, żeby nie zbierać do kupy pomysłów i wydawać na płycie, tylko dawać przez sieć.

BC2 nie było wybrakowane. Na DLC trochę czekaliśmy i dostaliśmy dodatkowy tryb gry. Nie sądzę, że był w grze od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ymm... moim zdaniem DLC, to dobry pomysł, bo bez DLC nie mielibyśmy tyle dodatków do gier by przedłużyć ich rozgrywkę..., a im więcej dodatków dostajemy do gier tym gra robi się ciekawsza :), niż ta co nie ma dodatków ;p.
A co do MK, to ja już nie mogę się doczekać aż tą grę kupię i na nią konsolę xbox :), będzie młócka na maksa!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 10:05, Zdenio napisał:

Czemu wszyscy myślą o DLC w ten sposób? A co jeżeli twórcy wpadną na jakiś pomysł PO
premierze gry? Co, jeżeli dopracują jakieś fatality albo system walki MIESIĄC po premierze?
Mają zwlekać z premierą? Do tego są właśnie DLC, żeby nie zbierać do kupy pomysłów i
wydawać na płycie, tylko dawać przez sieć.

BC2 nie było wybrakowane. Na DLC trochę czekaliśmy i dostaliśmy dodatkowy tryb gry. Nie
sądzę, że był w grze od początku.


Bioshock 2 - DLC ważące kilka kb dodające nowe mapy czy coś takiego. Te dodatki były na płycie ale były zablokowane.
Dla mnie jedynie R* zrobił dobre DLC bo naprawdę przedłużył rozgrywkę.
Nigdy nie kupię DLC dodającego kilka map czy innych pierdół za cenę połowy gry.
CDPR zrobił do Wiedźmina dwie dodatkowe przygody za darmo ;)

PS: Tak sobie ostatnio z bratem gadaliśmy i śmialiśmy się, że pewnie do tego MK zrobią DLC (bo do jakiej teraz gry nie robią) które będą dodawać nowe postacie, ciosy, fatality, dodatkowe masky, storje lub mapy a to wszystko jedynie w cenie 20$
PS2: pomimo tych sprzeciwów do DLC, bardzo chciałbym tą grę na PC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam gdy zagrywałem się w 4. Była i jest świetna. Chciałbym powrócić do tej serii przy okazji nowego MK i mam nadzieję że będzie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postacie DLC rozumiem, jak czlowiek sobie sciagnie nowa postac do swojej ulubionej bijatyki to jest nawet przyjemne uczucie, no ale kurcze zeby placic za nowy cios do postaci ktore juz sie ma? :/ troche glupia sprawa. Kazda kupiona postac powinna miec juz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować