Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic III - pierwszy obraz z gry

149 postów w tym temacie

Widziałem to jakiś czas temu na forum, screen bardzo mi się podoba . Spotkałem się z opiniami, że wygląda jak Diablo . Skoro tak, to w G1/G2 oddalcie sobie widok, będzie podobna sytuacja . Po przybliżeniu widoku napewno G3 zyska swój stary, dobry klimat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za paseczki? Powinny być nieprzezroczyste z ładną oprawką (okuciem) :/
Te ikonki po środku to dno... To ma być Gothic a nie Baldur''s Gate :P

Mam nadzieję, że to tylko bardzo wstępne screeny... albo jakiś żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 18:44, Derrvin napisał:

Zastanawia mnie, od czego jest pokazany tutaj dodatkowy pasek (ten żółty)

Sadzac po innych grach rpg i podobnej kolorystyce tego paska moge napisac, ze najprawdopodobniej jest to pasek od wytrzymalosci (Stamina po angielsku). - odpowiedzialny za pokazanie jak dlugo postac bedzie mogla jeszcze biegac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczy się jak to będzie wyglądało.A jak patrze na te screeny to mi się przypominają pierwsze Gothica 2 i ich podobieństwo do obrazków z ostatecznej wersji;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tak ma wyglądać główny bohater ? Nie chcę narzekać bo grafa robi wrażenie ale mie osobiście bardziej podoba się grafika w Oblivionie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba kursor - kursor mnie martwi... Coś takiego nie funkcjonowało w tradycyjnym sterowaniu Gothica... I mam nadzieję, że będzie się go można pozbyć, bo ta gierka wiele by straciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika całkiem przyjazna. Na plus zaliczam jej, iż nie korzysta z efektów HDR. Gothic zbyt bajkowy by się stał. Wystarczy już, że w Oblivionie się wszystko świeci i błyszczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 18:53, Szaromir napisał:

Obrazki z samej definicji sa statyczne.:) A grafika śliczna jak dla mnie.:)

Nie o to chodzi. Zupelnie inaczej prezentuje sie screen z walki niz taki jak zaprezentowany. Po prostu jest bardziej dynamiczny i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika przyjemna dla oka i to się mi podoba najbardziej.Jest, na co popatrzeć.Klimacik widać już na pierwszy rzut oka.Zapowiada się wyśmienita zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować