Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic III - pierwszy obraz z gry

149 postów w tym temacie

Ja się nie zawiodłem, grafa w Oblivionie wcale taka piekna nie jest a przecież nie ona sie liczy tylko to czego gothic ma od pudełka aż po płyty - klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to na kolana nie powaliło szczerze mówiąc... Ale ostatnio pojawiło się takie zjawisko, że gracze oczekują coraz więcej i więcej, doczepiając się do najmniejszych szczegółow: a to kanciate uszy postaci, a to za mało liści na drzewach, trawa zbyt monotonna (te wszystkie źdźbła są takie same!!!) :) Chociaż jak tak popatrzeć, to wszystkie gry, które wyszły na PC-ta w ostatnim roku to też furory nie robiły, a wg mnie Gothic3 i Oblivion wygląda znacznie lepiej od wszystkiego, co się do tej pory ukazało... To może być po części wina twórców, którzy obiecują nam gruszki na wietrze. No ale cóż, po renderach Killzone2 i ''trailerze'' MGS4 będziemy jeszcze mogli długo narzekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładnie, zobaczymy jak będzie gdy wyjdzie....
PS:
Te schody mi którąś lokalizację z poprzednich gothiców przypominają tylko niepamietam którą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Eeeeee... Takie sobie :( Oblivion wygląda znacznie lepiej!
a co to wybory miss polonia???

istotne to czy G III będzie grywalne.dla mnie najważniejsza jest ciekawa fabuła i za to najbardziej cenię Gothica.
a pasek przedmiotów podręcznych może się przydać.dla wygody grania trochę mi tego wczesniej brakowało.
a komu się nie podoba to sobie wyłączy i szkoda teraz klawiatury na marudzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niby fajnie...ale jakoś tak dziwnie :) Myślałem, że będzie wyglądał znacznie lepiej...np. jak Oblivion :P
co za koszmarny wpis.
kup sobie bravo albo pop corn jak jesteś amatorem dobrego wyglądu.zakładam, że hustlera by ci kioskarka nie sprzedała ze względu na wiek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... Wracając do screena to prezentuje się ładnie, ale do wytrzymałości (?!) przekonany nie

Dnia 21.03.2006 o 19:14, -=Sir=-Yarpen napisał:

jestem; tak samo ten pasek (podręcznego ekwipunku)... niby na początku jak zaczynałem grać
w serię to brakowało mi właśnie "tego"(czyli picia mikstur podczas walki :) )


- w Gothic 2 (a pewnie i w Gothic 1), można było sobie ustawić mikstury pod klawiszem, także mogłeś je pić w trakcie walki, tyle że psuło to realizm...

Co do tego screena, to za kilka dni powinno się ich pojawić więcej, oraz artykuł z komentarzem do nich, także zaglądajcie na oficjalną stronę Gothica 3.

P.S. Te (koszmarne!) okienka, to podobno jest skrót do bagażu (inventory), poczekajmy na te nowe materiały i komentarz, zobaczymy, czy to się potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę przypomnieć, że premiera Obliviona za kilka dni, a premiera G3 będzie w miesiącach wrzesień-październik (wreszcie wypuścili datę planowanej premiery;]) Pirahna Bytes ma więc wiele czasu na dopracowanie grafiki i interfejsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam nie ma czym się podniecać - Ci co widzieli Oblivation dobrze wiedzą do kogo będzie należała korona króla RPGów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten czerwony pasek u góry to ilość życia przeciwnika, to zdecydowanie jestem na "nie". Jak podczas walki patrzyć tak wysoko ekranu ? Jakoś tego nie widzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcale bym tak nie powiedzial. Tylko zobaczylem screen od razu przypomnialem sobie niesamowity klimat Gothic. To jest najlepszy RPG-survival na świetcie i sądzę, że III bez problemu przejmie korone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 20:58, au_rel napisał:

Mnie to na kolana nie powaliło szczerze mówiąc... Ale ostatnio pojawiło się takie zjawisko,
że gracze oczekują coraz więcej i więcej, doczepiając się do najmniejszych szczegółow: a to
kanciate uszy postaci, a to za mało liści na drzewach...


święta prawda :D gdzie te czasy kiedy włączyło się mario na pegasusie albo potem gran turismo 2 na psx-ie i grało się długie godziny (wzdycha) :) a teraz to jak gierka z brzydką grafiką (czyt. twarz postaci jest płaska itp.) to się grać nie chcę.
a wracając do komenta to uwarzam, że teraz ludzie ponarzekają, a jak g3 wyjdzie to większość będzie zachwycona :D Już się nie mogę doczekać kiedy zagram w g3. Już widzę jak będę bezim z orkami biegał i wybijał ostatnią dziewicę w miasteczkach i plądrował domy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować