Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic III - pierwszy obraz z gry

149 postów w tym temacie

Podoba mi się jeszcze ta głębia obrazu i przestrzeń.. pamiętam te górskie wspinaczki w poprzednich Gothicach i popisowe akrobatyczne ucieczki przed przeważającymi z początku bestiami.. heh.. tu też tak będzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 18:55, Evoren napisał:

Grafika przyjemna dla oka i to się mi podoba najbardziej.Jest, na co popatrzeć.Klimacik widać
już na pierwszy rzut oka.Zapowiada się wyśmienita zabawa.

Klimacik widać... ale to jakby nie ten

Coś im nie wyszedł ten screen :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nie bardzo mi sie to podoba... grafika owszem robi wrażenie, ale tylko grafika bo cała reszta to już nie to samo co wczesniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obliviona chwalicie, ale zobaczymy po premierze(a składa się, że w następnym tygoniu już będę miał go ja i wielu innych fanów cRPG, więc zobaczymy)... ciekawe ile wtedy narzekań będzie ... Wracając do screena to prezentuje się ładnie, ale do wytrzymałości (?!) przekonany nie jestem; tak samo ten pasek (podręcznego ekwipunku)... niby na początku jak zaczynałem grać w serię to brakowało mi właśnie "tego"(czyli picia mikstur podczas walki :) ), ale uznałem(i przyzwyczaiłem się), że lepiej i realistyczniej się gra :) a teraz sobie nie wyobrażam "tego" w grze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak po przyglądnieciu sie bliżej obrazkowi:) i porównaniu tego z poprzednimi gothicami to tak:

Lewy prawy pasek wiadomo życia mana
Pasek u góry życie przeciwnika czyli tych orków czy co tam stoi( napewno sie okaze)
10 kwadracików odpowiada za skróty do czarków tyle ze obrazki- tak jak liczby 1,2,3,4,5, itd. w poprzednich Gothicach odpowiadały za czarki. W zapowiedziac było wspominane ze bedzie nowy sposób sterownia i to jest za pewne to mycha plus panel narzędzi. Ale było tez powiedzane że bedzie można wrócic do starej klawiszologi i poruszania sie- Wiec pewnie ten paseczka bedzie sie dało ukryc tak jak kazdej grze RPG da sie ukryc interface.
A co do paska miedzy prostokątami zycia i many to pewnie jest ilosc expa tzn ile potrzeba do next lvl.

To moja przypuszczenia co wy na to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 19:15, Majkosz napisał:

A co do paska miedzy prostokątami zycia i many to pewnie jest ilosc expa tzn ile potrzeba do
next lvl.

To moja przypuszczenia co wy na to:P

Chyba nie bo w G1 i G2 żółty pasek pokazywał się gdy nurkowało się w wodzie i oznaczał ilość powierza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem ten środkowy paseczek to wytrzymałość bo tego tam tylko brakuje :P Jeszcze co do screna to te małe ikonki tak mnie wkur... poprostu oczy mnie bolą gdy na nie patrze, jeszcze jak by myszka trza było grac to katastrofa oczywiscuie trzebaby sie przyzwyczajic ale nie czół bym już klimatu Gothic-a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to grafika w miare ładna. Ale chciałbym zobaczyć coś więcej żeby móc ocenić lepiej. Na posdtawie jednego screenu za dużo powiedziec nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jakieś brzydkie. Bardziej mnie to Baldyra w 3D prezypomina.

Te stworki to mają być ORKOWIE?? Nie no... Litości to nawet orka nie przypomina (prędzej już okowego psa} :/

Mam takie wrażenie jakby większość animacji na tym screen''ie było w 2D...

Do góry jest czerwony pasek życia przeciwnika. Ale żadna postać nie jest podświetlona... Może mnie ktoś wytłumaczć dlaczego.

Czy ten koleś w ekstra zbroi bez broni (sic!) to bezimienny?? Kiedy on tak posiwiał?

Ten żółty pasek żeczywiście może odpowiadać za stamine, ale wydaje mnie się że za stamine podczas walki (w końcu ile można machać mieczem). Jeżeli tak to ciekawe jaki kolor ma pasek od powietrza (wG1 iG2 był żółty) i gdzie będzie się pojawiał...

Chłopaki ktoś pisał że widzi kursor. Ja go nie widzę może mi go ktoś wskazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ale ten pasek z podręcznymi rzeczami kole w oczy, mam nadzieję, że pojawia się tylko wtedy gdy przyciskamy jakiś klawisz. Jeśli żółty pasek to stamina to oznaczać to może kilka zmian w dotychczasowej taktyce: np na początku (pod koniec gry pewnie i tak będziemy mieć de facto pół-boga, któremu stamina głowy nie zawraca:D), przy przeszukiwaniu nowych terenów ubierze się lekką zbroją - coby w razie konieczności szybko zwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować