Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic III - pierwszy obraz z gry

149 postów w tym temacie

Ktoś coś napisał o dennym sterowaniu, a ktoś inny o tym, że dopiero po godzinie gra go wzięła. Sam podchodziłem do pierwszej części Gothica trzy razy i za każdym podejściem przeklinałem poruszanie się postaci i całą resztę. W końcu postanowiłem, że spróbuję zrobić jakieś zadanie i gra tak mnie wciągnęla, że kupiłem drugą część, a później dodatek.
Poza tym właściwie to w Gothicu twórcy pokazali jak powinien wyglądać las w grze - a wygląda naprawdę nieźle, sami to przyznajcie.
Cieszę się, że Gothic 3 wyjdzie później - teraz jest czas na TES IV Oblivion, reszta może poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to nienajgorzej,ale fakt,screeny z Obliviona zjadaja,przezuwaja i wypluwaja ten z G3 bez
zadyszki.Niezmiennie,to nie grafika w grze rpg sie liczy.Co do porownania G3-TES4,to wedlug mnie
te gry naprawde sporo rozni.Gothic to seria prosta,polegajaca glownie na klimacie i "zywym" swiecie.
Wiadomo juz,biorac pod uwage recenzje zagraniczne,ze oblivion pokonal glowny problem morrowinda,
czyli dosc martwy swiat.Pod wzgledem fabuly stawialbym na tesa,przynajmniej biorac pod uwage
porownanie poprzednikow.G1 mial fabule niezla,choc nienadzwyczajna,G2 to tak naprawde fabularna
porazka...gra jest niewiarygodnie przewidywalna a watek "wybranca" jest wtorny az do przesady,
wcisniety na sile i nie dorasta do piet stopniu skomplikowania i przemyslenia przepowiedni o Nerevarine
(morrowind).Zadania poboczne,to temat wieczny,czesto bywaja smieszne/denne/glupawe itp,tak w
serii gothic,jak i w tesach jak i w czym kolwiek innym.Ale zdarzaja sie wsrod nich klejnoty,i tu tez nie
ma zaleznosci co do serii.Morrowind mial ich wiecej niz G3 bo i cala gra jest znacznie wieksza.

Dla mnie osobiscie,raczej TES,ale to w duzej mierze kwestia preferencji.Wole open-ended gameplay,
mnogosc mozliwosci,ktorej w gothiku tak we wzgledzie ekwipunku jak i mozliwosci postaci brakuje,wole
dorosla,dojrzala fabule.Ale prostota nie jest zla,a jesli stopien klimatycznosci i "zywosci" swiata bedzie
w G3 jeszcze wiekszy,to na pewno bedzie hitem i kto wie,pewnie dla wielu bedzie numerem 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol większość jara się grafiką, poczekajcie na to co będzie reprezentowała gra, grafika to rzecz drugorzędna, chyba
że ktoś uważa, że dobra grafika to dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi ten screen się podoba. Świetna grafika, ładne modele postaci, piękny las. Tylko ten pasek na dole nie za bardzo przypadł mi do gustu, ale może to się sprawdzi. www.rpggothic.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 13:14, Therror napisał:

Premiera już we wrześniu, a dopiero 1 obrazek. Czarno to widzę...



Ale to już jest obrazek "z gry", może nawet z wczesnej beta wersji. Ja sądzę, że na wrzesień się wyrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jestem fanem Gothica i Gothica II patrząc na screeny z G3 sądiłem że okaże się klapą. Jednak ten screen z gry przekonał mnie że to będzie wspaniała gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myśle że nie pójdzie... CZYLI SZYKUJE SIE I TAK PLANOWANY ZAKUP NOWEGO PC :P athlony 64 3500, radeon 1800 cos tam :P vertex i pixel 3.0 :D oraz 1024 mb ram i dobra dźwiękówka itd powinny dać radę wziąć Gothic 3 na swe ramiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 13:40, com5 napisał:

Chociaż jestem fanem Gothica i Gothica II patrząc na screeny z G3 sądiłem że okaże się klapą.
Jednak ten screen z gry przekonał mnie że to będzie wspaniała gra.


Po jednym screenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 jest na tym samym silniku graficznym co Oblivion, także będzie mieć identyczne wymaganie sprzętowe, choć prawdopodobnie będzie trochę lepiej zoptymalizowana niż Oblivion.
Zatem na kartach poniżej GF 6600GT o płynnym graniu można zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wyglada naprawe SUPER ale myslalem ze to bedzie cos lepszego (z poprzednich obrazkow na to wygladalo...) Oblivion wyglada lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Selv TES4 też jest na silniku TES3 tylko, że mocno zmodyfikowanym. A ten screen jest na low detalach, trzeba go było mocno skompresować czy coś takiego. Niedługo ma być komentarz twórców i uzupełnienie galerii (oby było kilka screenów więcej z "in game") o screeny w high detalach. Kamera jest trochę dziwnie ustawiona (zbyt daleko), bo można ponoć kamerę oddalać i przybliżać, może PB chciało pokazać jak najwięcej terenu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować