Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic III - pierwszy obraz z gry

149 postów w tym temacie

Sluchajcie, klimat to wy mozecie miec w mudach albo papierowych RPGach. A gadki takie jak sprzedaje jaceloth(ze niby grafika sie nie liczy) to tania proba ratowania niewypalu. W tych czasach gry praktycznie roznia sie tylko grafika...dobra grafika z dobrymi questami i tekstami tworzy dobry klimat(dla mnie pod tym wzgledem rzadzi Planescape...niby 2d, ale grafa byla super...budynki itp...ten swiat planescape...) Tez lubie sobie pograc w Baldurs Gate czy Planescape niz ogladac filmiki z gier typu Fable, gdzie tylko jest ladna grafa i ciagle sie sieka...ale przydaloby sie zeby tworcy Gothic 3 postarali sie zrobic dobra gre z dobra grafa...jak gracze nie beda wymagac dobrej grafy, to piranha bytes bedzie robila marne gierki zerujace na poprzednich produktach(tak jak blizzard :P)
Wiadomo ze sama grafa gry nie uratuje, ale lepiej zeby byla dobra, niz ma byc taka jak na tym screenie(moze sama grafika-swiat nie jest zly, ale ikonki(interface) to masakra :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid75- ten gostek, który stoi obok orkowych elit to diego po prostu autorzy nie chcą pokazać jeszcze Bezia.(czyżby się szykowała jakaś niespodzianka/rewelacja??) Mówię poraz kolejny, że ten screen to jest w LOW DETALACH. http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=376&i=3 tutaj jest w high. Grafa na tym screenie zniewala. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 19:51, gomez0 napisał:

Cały czas toczą sie dyskusje co będzie lepsze Gothic czy Oblivion a nie zwracacie uwagi na
nadchodzącą polską grę Two Worlds radze się wam bliżej przyjżeć tej produkcji, link
dla zainteresowanych http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=6458


po screenach, które widziałem w CDA kwietniowym bardzo mi sie spodobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna grafika u gierki krakowskiego studia Reality Pump. Ciekawie zapowiada się podróz na koniach i innych stworzeniach. Jak się zostawi zwierzę bez opieki może zostać ono pożarte. :) Nazbierali kasy za Earth 2160 i mogli sobie wydać na najnowsze technologie to tego RPG. Jednak nie podoba mi się system walki, jest zbyt uproszczony. Jak dla mnie Gothic III jest lepszy od Obliviona, Dark Messiah of Might & Magic i nawet od Wiedźmina. Jestem po prostu fanem tej gry i nic na to nie poradzę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A gadki takie jak sprzedaje jaceloth(ze niby grafika sie nie liczy)
naucz się czytać ze zrozumieniem.nic takiego nie napisałem. po prostu uważam,że jeśli w temacie dotyczącym powstającego eRPGa (choć GIII czystym przedstawicielem gatunku nie jest) ludzie głównie marudzą o grafice ,to coś jest nie tak.ja bardziej się zastanawiam,czy fabuła podoła,jaka będzie rola poszczególnych postaci "dramatu",czy nowy model walki sprawdzi się.to są główne elementy,które będą decydowały o powodzeniu gry!
powstałe dwie części gothica wyrobiły już pewną estetykę i ustanowiły dobry standart dla tej serii.albo komuś odpowiada,albo nie i nie ma oczym gadać.
>W tych czasach gry praktycznie roznia sie tylko grafika...
no co ty?nie poważnie?oświeciłeś mnie.nie wiedziałem,że splinter cell, HoMMV i Kangurek Kao różnią się tylko grafiką.innowacyjne podejście do tematu.
>Sluchajcie, klimat to wy mozecie miec w mudach albo papierowych RPGach.
no to się zdecyduj w końcu czy w planescape, baldurs gate(to nie mudy, ani papierowe rpg) jest klimat (środkowoeuropejski,czy tropikalny),czy nie, bo sam sobie zaprzeczasz

a tak w ogóle to pozdrawiam
oby był klimat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tyc starszych klipach wygladl lepiej;pp
Pozatym skren nic nie znaczy i nie jest niczym szczegolnym a nie slyszalem ani nie widzialem ani jednego slowa o fabule rozwoju postaci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 21:43, Pyton01 napisał:

ale chyba podczas gry nie będzie tego napisu gothic3 w prawym górnym rogu?
bo troche by mnie to rozpraszało podczas gry:)

to jest wersja beta. podczas trfania GC, w wersji pre-alpha tez byl ten napis. na pewno go nie bedzie, jak gra bedzie skonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gogemitr--jeszcze jedno skąd wiesz że to Dieguś???
Tiumfalny powrot.
Bo chyba on już sie w 2 wyniusł z Gothica
A mi się wydawało że już go nie zobaczymy
Dla mnie to nawet dobrze zawsze lubiłem tego ziomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wspomniał o tym chyba sam Kai Rosenkaz(nie zabardzo wiem jak się pisze nazwisko ;P). Było to po pokazaniu wersji Pre- Alpha na targach E3. Wtedy Diego chodził strasznie graślawie, ale chociaż grafika wyglądała smakowicie. I przecież ta czarna kita pasuje do niego. Ja go zawsze zabierałem na statek na Irdorath w G2. Jak ktoś mało co słyszał o fabule i rozwoju postaci tak jak Ponuty to niech wejdzie na www.gothic.phx.pl w dziale Gothic 3 masz dział FAQ z odpowiedziami twórców(a jest ich sporo). O rozwoju postaci mogę powiedzieć , że nie będzie już procentów, a talenty. Podzielono także rodzaje broni na miecze, topory itp. Dzięki temu to nawet jak będziesz miał dużą ilość talentów walki mieczem to wyciągając topór będzie ciężko. Będą także tarcze. A najlepiej to zajrzyjcie na tą stronkę www.gothic.phx.pl i poczytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie G3 zgasi w 100 % Oblivona, przeciez ta gra nie ma jeszcze dokładnie określonej premiery,a wiadomo ze im późnieją ja wydadzą tym lepiej, przeciez poprawią wszystko. Moze tu grafa jeszcze nie jest zbyt piękna ale ide o dyche ze tak ją poprawią i bez problemu zmiażdzy liche nadzieje fanów tego calego Obliviona. Tak więc fani O.B. (lol) możecie sie schować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do płynnej gry wystarczy Radek X800, przy tym musisz mieć procek 3 Ghz i 1024 Ram(nie jak inni podają, że w dual channel on daje tylko 5% wydajności). Muruś ma rację Oblivion jest słaby. Miała być super grafa jest słabsza bo niby jakieś efekty musieli usunąć. A silinik (ten sam, który jest w Gothicu 3) jest o wiele gorzej zoptymalizowany. Gra na mym sprzęcie nie ruszy, a Gothic 3 tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować