Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kilka słów o Torchlight MMO

14 postów w tym temacie

Hmmm wszystko pięknie, gra też całkiem fajna ALE niech ktoś mi powie tę jedną rzecz której się nigdzie nie doczytałem - czy Torchlight MMO będzie w formie nowej osobnej gry którą trzeba będzie kupić ? Czy też do ściągnięcia za darmo jako update dla posiadaczy Torch''a ? :)

BTW - zainteresowani Torchlight''em niech KONIECZNIE zajrzą dziś na STEAM (nie później niż do 19) ;-)

EDIT: ups, dobra, nigdy więcej nie komentuje na zaspanego :D "studio ma w planach stworzenie MMO osadzonego w realiach tego świata." Przepraszam gramowiczów za głupotę, a moderatorów za spam <kłaniam się>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie... Torchlight za 16,60 a ja nie mam nic na PayPalu... szlag by to trafił. Mogliby trochę przedłużyć tę promocję. Następnym razem trzeba będzie coś wpłacić na PP, coby mieć w razie jakiejś promocji. Swoją drogą Steam ostatnio sporo ich urządza, np. wczoraj można było GTA IV za 30zł kupić.

Co do samego Torchlighta, ponieważ jest on tylko single to dla mnie jest wart 20zł góra. Nie kupię go za więcej. Gdyby był tryb multi to inna sprawa. Mam nadzieję tylko, że nie będzie opłat abonamentowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torchlight można również kupić za 4€ na Steam, 6 godzin zostało. Opłaca się.
Ale MMO Torchlight ? Eh, to się źle skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma tylko singla? :( Na GOL napisane:

"Torchlight to gra z gatunku action MMOcRPG przygotowana przez zespół Runic Games, czyli firmę stworzoną przez byłych pracowników Blizzard North (seria Diablo), w tym sławnych braci Schaefer."

MMO w trybie single :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morfeusz - Na oficjalnej stornie Torchlight, na forum jest FAQ a w nim odpowiedz na twoje pytanie:

Torchlight MMO to osobna gra [ona tylko dzieje sie w swiecie, ktory przedstawial Torchlight]. Bedziesz musial ja kupic, nawet jesli posiadasz juz Torchlight.

Ja osobiscie czekam na ta gierke od momentu, w ktorym ja zapowiedzieli - mechanika, ktora chca w niej wprowadzic, jest dla mnie poprostu swietna. Od zwyklych MMO odbijam sie za kazdym razem jak probuje w to grac - szczerze, to dla mnie nie pojete jak to sie dzieje, ze taki bezsensowny, schematycznie nudny grind sie ludziom nie przjadl. No ale de gustibus non est disputandum.

Pozdrawiam
SAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, że "świat" Torchlighta byłby dobrym uniwersum pod MMO - przynajmniej nie ten który dano nam oglądać. Fabuły brak, 3 klasy, wieczne zgłębianie niższych poziomów pod wioską i co najwyżej masa potworów do zabijania - to ma być "materiał"? Słaby. Łatwiej byłoby stworzyć coś nowego, ale niektórzy wolą doić markę. Ale chętnie zobaczę co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 16:02, Ray napisał:

Nie powiedziałbym, że "świat" Torchlighta byłby dobrym uniwersum pod MMO - przynajmniej
nie ten który dano nam oglądać. Fabuły brak, 3 klasy, wieczne zgłębianie niższych poziomów
pod wioską i co najwyżej masa potworów do zabijania - to ma być "materiał"? Słaby. Łatwiej
byłoby stworzyć coś nowego, ale niektórzy wolą doić markę. Ale chętnie zobaczę co z tego
wyjdzie.


no to się te rzeczy stworzy jaki to problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 16:04, hammerfall87 napisał:

no to się te rzeczy stworzy jaki to problem ?

No rozumiem. Ale zacytuję z artykułu: "a studio ma w planach stworzenie MMO osadzonego w realiach tego świata. " Moje pytanie: jakich realiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 16:16, Ray napisał:

> no to się te rzeczy stworzy jaki to problem ?
No rozumiem. Ale zacytuję z artykułu: "a studio ma w planach stworzenie MMO osadzonego
w realiach tego świata. " Moje pytanie: jakich realiach?


a to Diablo I miało jakieś bardziej skomplikowane realia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 16:53, Daelor napisał:

a to Diablo I miało jakieś bardziej skomplikowane realia?


1. Co ma do tego Diablo?
2. Czy powstaje juz Diablo MMO? Nie slyszalem o czyms takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować