Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy Kinect podzieli los telefonu Kin?

13 postów w tym temacie

PSM z 7 osobami jednocześnie? To sporo ale chyba po jednym kontrolerze na osobę. Kinect rozpoznaje 22 punkty u jednej osoby.

Co do słabej sprzedaży to sam póki co czekam na poważne gry. Jeżeli takich nie będzie to może być klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 12:07, Pile napisał:

Co do słabej sprzedaży to sam póki co czekam na poważne gry. Jeżeli takich nie będzie
to może być klapa.


Taak, te gierki prezentowane na targach były takie sobie. Pograć, pograć i się po chwili znudzi. Mnie bardzo zainteresował pomysł odnowienia Black & White z użyciem Kinecta i rzucanie wieśniakami :P. Gdyby B&W do teraz nie powstało i premiera byłaby dopiero po premierze Kinecta to podejrzewam że Kinect spotkałby się z bardzo dobrymi recenzjami z powodu chociażby tej jednej gierki :P. Mam nadzieję że ktoś wymyśli jakąś równie dobrą w której Kinect naprawdę by się sprawował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest najwieksza wada M$- kieruje sie do szerokiego grona graczy i "graczy". Sony kieruje sie szczególnie do tych pierwszych nie traktujac ich tak, jak ww. konkurent. M$ niby ma duzo fajnych exclusive''ow, ale na Kinect nie widze grania w GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO będą pakować mega pieniądze na reklamę byle to by się sprzedało, a i tak nic z tego, nie widzę graczy robiących Jackie Chana przed tym, na imprezę raz czy dwa, ale większości to nie zaciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 12:20, qlaker napisał:

> Co do słabej sprzedaży to sam póki co czekam na poważne gry. Jeżeli takich nie będzie

> to może być klapa.

Taak, te gierki prezentowane na targach były takie sobie. Pograć, pograć i się po chwili
znudzi. Mnie bardzo zainteresował pomysł odnowienia Black & White z użyciem Kinecta i
rzucanie wieśniakami :P. Gdyby B&W do teraz nie powstało i premiera byłaby dopiero po
premierze Kinecta to podejrzewam że Kinect spotkałby się z bardzo dobrymi recenzjami
z powodu chociażby tej jednej gierki :P. Mam nadzieję że ktoś wymyśli jakąś równie dobrą
w której Kinect naprawdę by się sprawował.


W momencie wydania B&W 3, który miałby być wyłącznie exclusivem na X360, bym szczerze zazdrościł posiadaczom tejże konsoli z Kinectem. Na wersję PS3 z Move nie ma co liczyć, patrząc na Fable. Może przynajmniej na PC będzie można zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wymyślił te 7 osób dla PSM? Maksymalnie będzie mogło grać 4 graczy, ale tylko z pałeczką, albo 2 z pałeczką i tym kontrolerem z analogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 13:17, Guimar napisał:

Kto wymyślił te 7 osób dla PSM? Maksymalnie będzie mogło grać 4 graczy, ale tylko z pałeczką,
albo 2 z pałeczką i tym kontrolerem z analogiem.

Moduł bluetooth w PS3 obłusuguje max. 7 urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henrar: moduł BT tak, ale kamerka PS Eye już nie wydoli przy tylu Move. Poprawka do newsa: za 100 dolców jest kamerka, demo gry i jeden kontroler PS Move, ten dodatkowy trzeba dokupić, a sporo gier go wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad(t)al jest kontrolerem. Spekulacje spekulacjami ale bez wsparcia gier, nie poradzą sobie. Może wszyscy za szybko wskoczyli na Wii-bandwagon i myślę że złapali pana-gracza za nogę? $150 to duża sumka za 'dodatek' do konsoli. Sega popłynęła ze swymi dodatkami do Genesis/MegaDrive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 13:46, Strakollikus napisał:

Kinect za bardzo śmierdzi casualem, śmierć casualom. :P

Wiesz co, przypominasz mi trochę takiego pana. Adolf Hitler się nazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 13:25, b0dz1o napisał:

Henrar: moduł BT tak, ale kamerka PS Eye już nie wydoli przy tylu Move. Poprawka do newsa:
za 100 dolców jest kamerka, demo gry i jeden kontroler PS Move, ten dodatkowy trzeba
dokupić, a sporo gier go wymaga.


Niekoniecznie trzeba, bo zamiast niego można się posługiwać DualShockiem 3. Więc teoretycznie sam Move wystarczy. Teoretycznie, bo trzymanie Duala jedną ręką zbyt wygodne nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować