Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Epic już planuje DLC do Gears of War 3

9 postów w tym temacie

To jest myśl "zrobimy dlc, nie wiemy jeszcze jakie ale na pewno zaraz będzie" -.- Jak Gearsy lubię tak to jest co najmniej głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w Gears''ach 2 można wykupić na Allegro wersję Game of the Year, w której na płycie już są wgrane te wszystkie dodatki które można kupić na xBox Live :P, więc jak się poczeka aż 3 część będzie nosić miano Game of the Year można nie dość że taniej to jeszcze ze wszystkimi dodatkami kupić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak nie wydać jeszcze gry a już mówić o DLC, przecież wiadomo że chodzi tylko o PIENIĄDZE. Cholernie mnie wkurza takie zachowanie, dla tego nie mam zamiaru kupywać takich gier a tym bardziej takich DLC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ciągle próbujemy wymyślić, co mogło by się tam znaleźć."
Że co? Będą wymyślać na siłę? Dotąd myślałem, że w DLC umieszcza się projekt, pomysł, którego nie udało się zamieścić w grze, który z jakichś powodów został odrzucony. Według mnie to idiotyzm, ale skoro to się sprzedaje, to dlaczego by nie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może już zapowiedzą DLC do Gears of War 4? Jeszcze go nie ma w produkcji, ale co tam, pewnie kiedyś powstanie, to już DLC będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować