Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MMO Shayia w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

13 postów w tym temacie

Kiepska gra, bardzo kiepska. Uważam że sprzedawanie darmowej gry to złe posunięcie (nikomu, kto nie poznał wcześniej gry i tak nie zależy na itemach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tu widzę kopie Lineage 2. Nawet niektóre postacie wyglądają, stoją tak samo. No ale że taka tania i darmowa no to może być nawet :P Jednak ja raczej już nie chce bawić się w MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO jakich wiele... kiedyś próbowałem kilku tego typu gier ale żadna mnie nie zainteresowała.
Darmowe czy płatne, we wszystkich chodzi o to samo... klepanie potworków i expienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odpalam pre-ordery na wszystko jak leci, zawsze to jakaś promocja dla tytułu. Oraz zysk dla sklepu ofkors :)
Z Szają wielkich nadziei nie wiążę, to nie GW, ale skoro CDP to wydaje, to będzie się można spodziewać dobrej roboty i ładnego wydania, a cena wręcz śmieszna, skoro za 17,99 można dostać przedmioty o wartości 40 zł.
Mam nadzieję, że się da sprzedawać same klucze, żebyście nie musieli płacić za wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby to chociaz wygladalo jak lineage2 to byloby dobrze, w zwiazku z wakacyjna nuda testowalem ostatnio chyba wiekszosc darmowych mmo i to wypadalo naprawde baaaardzo zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo przyjemność z grania w Shaiya płynie z grania w party i w walkach PvP Darki versus Lighty. Żeby czerpać z tego przyjemność to po primo trzeba dłuuuuugo levelować postać w hard mode a potem jeszcze dłuuuuuuuuuuuużej levelować postać w ultimate mode ( w tym trybie niestety trzeba bulić forsę w item mallu na res runy). Uwaga w starciu darmoweych postaci w hard mode z postaciami w ultimate mode (trzeba wykladać kasę), ci pierwsi są bez szans. Shaiya to gra darmowa, ale tak naprawwdę nedarmowa - polecam tylko ludziom zdeterminowanym i z duuuuużą ilością czasu na expienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować