Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe, "casualowe" słuchawki Logitech

10 postów w tym temacie

Przepraszam za drugi post, ale nie mogłem dodać zdjęcia.

Logitech ClearChat PC Wireless

Zakupiłem w sklepie BestBuy za cenę 79.00 USD na promocji. Cena MSRP to 99.99 USD.

Link do strony producenta: http://www.logitech.com/en-us/webcam-communications/internet-headsets-phones/devices/4226
Amazon.com: http://www.amazon.com/Logitech-ClearChat-Wireless-USB-Headset/dp/B0015EY5RE

Decydującym powodem było właśnie używanie do rozmów na Skype. Wbudowane akumulatory wystarczają na około dwa dni użytkowania. Samo ładowanie trwa około 2-4 godzin. Zasięg około 10 metrów. Idealne do przeprowadzania rozmów i słuchania muzyki. Nie są przeznaczone dla audiofilów, ale jak na moje potrzeby są w zupełności wystarczające. No i brak kabli. Jeżeli cena nie stanowi bariery, to mogę je polecić każdemu.
Dwuletnia gwarancja też jest plusem.

20100702055842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, są podobne, ale nie identyczne. Mają na przykład zupełnie inny pałąk. Ale to normalne - zabieg kosmetyczny, dodanie kabla i mamy oto zupełnie nowy model. Tak więc wszelkie pretensje proszę zgłaszać do producenta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 13:05, Myszasty napisał:

Owszem, są podobne, ale nie identyczne. Mają na przykład zupełnie inny pałąk. Ale to
normalne - zabieg kosmetyczny, dodanie kabla i mamy oto zupełnie nowy model. Tak więc
wszelkie pretensje proszę zgłaszać do producenta. ;)


Czy mój polski jest tak tragiczny, że pachnie pretensjami? heh :)

Nie mam pretensji ani do producenta ani do Ciebie. Tak się złożyło, że dopiero zajarałem o moich słuchawkach po Twoim artykule. A co do kosmetyki, to rzeczywiście są drobne różnice. Inny numerek seryjny na rynek USA i UK.
To właśnie czysty "ok zbiekoliczności" artykułu spowodował moją odpowiedź. A ze sprzętu jestem bardzo zadowolony, chociaż jak sadze większość graczy w Polsce wydałaby 300PLN na sprzęt bardziej sprecyzowany niż "casualowy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

A to sorka. Myślałem, że narzekasz na fakt, że to żadna nowość (i poniekąd tak jest:), choć oczywiście Logitech twierdzi, że jest zupełnie inaczej. To zresztą normalka na tym rynku. Czasami znany od lat na np. japońskim rynku produkt pojawia się w Europie i jest anonsowany, jako super-nowość. Jeśli do tego zmienią mu nieco nazwę, jest nie do wytropienia. Chyba, że info przeczyta akurat jakiś posiadacz. Już kilka razy tak tu było. :)
Więc jeszcze raz sorka, źle odczytałem intencje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:32, Myszasty napisał:

[ciach]


Bo to jest fakt, że czasami nie piszecie über najnowszych wiadomości. Łatwo jest nam Was krytykować. Prawda? Sam zresztą wiesz, że większości czytelników nawet nie chce się szukać wiadomości. Albo jeszcze, dociekliwie starają się Wam udowodnić, że ktoś napisał o czymś wcześniej. Nie macie lekkiej pracy i to się wie. Mimo iż sam czasem się tak odezwę to zdaję sobie sprawę z ogromu materiału jaki macie do przerobienia.

A targety swoje macie, prawda. Wiem jak to wygląda od drugiej strony lady.

Nie masz za co przepraszać. Ja postaram się być bardziej klarowny na przyszłość w wypowiedziach. Przynajmniej wiesz, że Twoja praca nie poszła na marne i ktoś się tym zainteresował. Dobra, to chyba na tyle moich bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować