Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jaka naprawdę jest Mafia II?

21 postów w tym temacie

"Są dwa modele jazdy – symulacyjny i zręcznościowy" - O proszę :), o tym nie wiedziałem. 99% z tych rzeczy już wiemy. Ja tylko czekam na pre-order kolekcjonerskiej edycji na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra jest ładniejsza i bogatsza w detale na PC. Wpływ na to ma większa rozdzielczość ekranu, jak również rozmaite technologie wykorzystanie w wersji na komputery osobiste."

No nie możliwe że na PC jest lepsza grafa niż na konsoli wyprodukowanej 5 lat temu :D:D:D

Ale z drugiej strony mój PC kupiony 3 lata temu już nie daje rady na średnich detalach żadnej gry pociągnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostępne są miejsca, w których można zająć się ulepszaniem poszczególnych elementów samochodu – od lakieru przez blachę, silnik, na kołach skończywszy.

:o

skoro inaczej jeździ się zimą a inaczej latem, to może będą opony zimowe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko rzeczywiście okazało się, że pokazali te strzelankowe epizody, żeby zbytnio nie zdradzać fabuły...

Jeśli cała gra będzie naładowana tylko i wyłącznie czystą akcją i każda z misji polegać będzie na wypluwaniu setek kilogramów ołowiu to trochę kiepsko.
A co by nie było, Mafia 2 jest najbardziej oczekiwaną przeze mnie grą nie tylko tego roku, ale i ostatnich kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor artykułu miał możliwość zapoznania się z kilkoma rozdziałami, zarówno z początku, środka jak i końcówki gry. Zastrzeżenia ma do tego, że w grze jest za dużo akcji, a za mało ”epizodów rodzajowych”.

A to, że "Niewykluczone, że zaprezentowano wyłącznie etapy naładowane strzelaninami po to, by za bardzo nie zdradzać fabuły." to moje spostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaaaa. Szykuje się naprawdę wielkie widowisko... w 3D i genialną fabułą.

Co do spostrzeżenia "Niewykluczone, że zaprezentowano wyłącznie etapy naładowane strzelaninami po to, by za bardzo nie zdradzać fabuły." - zupełnie się zgadzam. Nikt nie chce zdradzić przed premierą gry (roku?) najmocniejszej części rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 14:46, sinir napisał:

I tak punkt piąty jest wystarczająco mocny, by każdy zainteresowany Mafią kupił dwójkę.


Tak - właśnie ten punkt zadecydował że właśnie poleciał pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jackaloppe jeżeli nie pokazali to może także oznaczać że jest najsłabszą stroną tej gry... Oby to się nie sprawdziło ale na wszystko trzeba patrzeć z dwóch stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 14:15, Damianuss1 napisał:

"Są dwa modele jazdy – symulacyjny i zręcznościowy" - O proszę :), o tym nie wiedziałem.
99% z tych rzeczy już wiemy. Ja tylko czekam na pre-order kolekcjonerskiej edycji na
PC.


Chyba się nie doczekasz... Sony się chwaliło na E3, że takie rzeczy będą dotyczyć wersji na PS3, jeśli gra będzie wychodziła na różne platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2010 o 16:01, Krzych_Ayanami napisał:

Chyba się nie doczekasz... Sony się chwaliło na E3, że takie rzeczy będą dotyczyć wersji
na PS3, jeśli gra będzie wychodziła na różne platformy.


To będzie na wszystkie platformy, na PS będą jakieś dodatkowe misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moich oczach cały ten news bardzo źle świadczy o całym gram.pl i dziennikarzach tutaj piszących (felietonistach).
Po pierwsze cytowany jest tutaj artykuł z nie branżowego pisma, w którym tylko okazjonalnie pojawiają się artykuły na tematy elektronicznej rozrywki, czyli redakcja ze specjalistycznego portalu, tuż po targach E3 wie na ten temat mniej niż dziennikarz z nie fachowej prasy. To bardzo dobrze pokazuje z jak "profesjonalną" ekipa tutaj mamy do czynienia.
Po drugie jestem tuż po lekturze omawianego artykułu w wiadomej gazecie, i taki cytat urąga mi, gdyż sugeruje że typowemu użytkownikowi gram.pl jest z "kulturą" - (tyt. dodatku do dziennika w którym znajduje się ów artykuł ) na bakier. Domyślam się że autor newsa ma mnie za ciemną masę, nie obeznaną ze środkami masowego przekazu, której trzeba wyłożyć wszystko jak na widelcu. To kolejny dowód mówiący o tym że ludzie piszący tutaj to kompletni amatorzy, którzy chorują na całkowity brak profesjonalizmu.
A wystarczy przeczytać kilka archiwalnych materiałów na gamiezilli lub polygami ab już dawno wiedzieć o tych "super newsach".
Panowie ( redaktorzy ) więcej dystansu do siebie, nie tylko wy umiecie czytać tekst ze zrozumieniem, i nie tylko wy macie skończone gimnazjum i kilka klas liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P. S.
A może chodziło tylko o tą krótką informacje na końcu newsa, że gra jest dostępna w sklepie gram.pl i jest to pewnie główny pretekst dla tego newsa. Jeśli tak jest to jesteście jeszcze większymi amatorami niż wcześniej myślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 18:45, prior1 napisał:

A wystarczy przeczytać kilka archiwalnych materiałów na gamiezilli lub polygami ab już
dawno wiedzieć o tych "super newsach".
Panowie ( redaktorzy ) więcej dystansu do siebie, nie tylko wy umiecie czytać tekst ze
zrozumieniem
, i nie tylko wy macie skończone gimnazjum i kilka klas liceum.


Osobiście wolę przeczytać jednego takiego newsa,niż skakać po wielu newsach by wyciągać po jednej informacji.
Pomyśl o tym, że ktoś może nie... albo nie. O tym się nie myśli, bo ja jestem żywym przykładem. Otóż w sumie od zapowiedzi mafii przejrzałem JEDEN materiał i przeczytałem JEDNEGO newsa, więc ten artykuł jak najbardziej jest na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wszystko wskazuje na to, że Vito niejednokrotnie będzie miał wyrzuty sumienia. Autor porównuje go do bohaterów gier z serii Grand Theft Auto, którzy zazwyczaj zabijają bez skrupułów."

Jedno się nie zgadza z drugim. Skoro ma wyrzuty sumienia to jak można go porównywać do bohaterów GTA którzy zabijają bez skrupułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować