Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Coś do posłuchania - testowy podcast redakcji gram.pl

63 postów w tym temacie

Całkiem fajnie się was słuchało. Ale mogło by być trochę mniej sztywno. Zróbcie taki Review Territory podcast. Mam nadzieje że wiecie co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny polski podcast :P
Polecam gorąco Epic Fail podcast no i Fantasmagierie.
Po za tym mamy polygadke,gamikaze też ma podcast. Mało regularne konsolowisko.
Do tego 2 audycje gramynamaxa i gekoni-warkot.

Fajnie, że i gram dołącza. Rozwój jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś czyta Polygamie.pl ( a w szczególności ich forum ) to oprócz Polygadki polecam Forumogadkę.

No i podcast ze strony/blogu "Niezgrani" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny, posłucham sobie z przyjemnością, ale na Allaha, polepszcie jakość! Musiałem głośniki podkręcić na maxa żeby Was usłyszeć a i jakość pozostaje wiele do życzenia. Rozumiem, pierwszy podcast, testowy, wybaczamy, ale następny już bardziej się postarajcie jakościowo, bo merytorycznie jest ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi jakiegoś zrytego bereta co by rzucał mięsem z cenzurą.

Dajmy na to, że inna firma robi tą samą technologię co sony czy m$, co z tego? To jest jakaś zupełnie postronna firma która nie skłoni twórców gier do tworzenia gier pod ich urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł, jeśli chcecie jakieś sugestie to polepszcie jakość :). Ta pozostawia dużo do życzenia.


A co do gekoniego-warkotu, właściwie to już gramitacjii, to ja bardzo polecam, jest tam dużo humoru, fajna muzyka, ciekawe audycje, no i Kali z PSX''a ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa audycja, czekam na więcej :)

-Nie poczochrałbyś sobie tygryska?
-To zależy o jakiego tygryska chodzi
:D

@Czarnoxxx
A po co pogarszać program zupełnie niepotrzebnym (jak wszędzie zresztą ;) mięchem? Tak jak jest teraz jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką byłoby zapraszanie do rozmów zwykłych, szarych gramowiczów i pytanie ich o różne sprawy związane z grami i całą grową branżą. Teoretycznie tematów na rozmowy są setki tysięcy, wszystko zależy od pomysłu ;)

Chętnie bym posłuchał, a nie poczytał co gramowiczom się podoba, a co nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne fajne... Czekam na następne... No i tak jak mówią koledzy powyżej, trochę popracujcie nad jakością... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 20:56, Harrolfo napisał:

Bardzo ciekawa audycja, czekam na więcej :)

-Nie poczochrałbyś sobie tygryska?
-To zależy o jakiego tygryska chodzi
:D

@Czarnoxxx
A po co pogarszać program zupełnie niepotrzebnym (jak wszędzie zresztą ;) mięchem? Tak
jak jest teraz jest dobrze


Pogarszać mięchem? To jest to co czyni każdy prawdziwy podcast oryginalnym, odrębnym i pokazuje, że ludzie którzy go prowadzą nie są ograniczani przez przyziemne zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być, może być, tylko mam jedno zastrzeżenie. Otóż kończcie te podcasty jakimś zakończeniem, lub coś, a nie nagle się to kończy, nie wiadomo czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować