Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Wiele jest czołgów początkowo słabych, ostatecznie jednak mocnych.

A co do artylerii - no cóż, szczęśliwe strzały trafiają się każdemu :]

20101118235811

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.
Też się pochwalę wynikiem z jednej z ostatnich bitew.
A jak złorzeczyłem zaraz po pierwszej bitwie świeżo zakupionym Ausf A. :3
Do kolejnego PzKpfw III jeszcze tylko 115k punkcików. ;]

20101119000648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze? ;]

Minął nieco ponad miesiąc, pojawił się nowych patch, a na moim koncie przybyło kilkaset walk.
Nowy patch wprowadził oprócz kolejnych pojazdów także dwie bardzo klimatyczne mapki, nowy tryb walki pomiędzy dwiema kompaniami czołgów o sumarycznym levelu 90tierów (nie grałem, więc się nie wypowiem akurat o tym), no i oczywiście ponoć wprowadzona całą masę mniejszych lub większych poprawek.
Niektóre bugi zdają się cały czas egzystować (przestrzeliwanie przez czołg, nie zadając mu żadnych uszkodzeń, czy znikające w krzaczkach i pojawiające się znikąd pojazdy itd...).
Radnom battle niestety nie został wyrównany w pełni, ale zauważyłem, że jednak faktycznie teraz częściej wrzuca mnie do mniej więcej podobnych tierów, a bitwy z behemotami z tierów 8/10 są teraz rzadziej znacznie, ale może to przez fakt jeszcze większej liczby graczy, cholera wie...

Sprzedałem większość zalegającego garaż złomu i po wygrindowaniu niezbędnego expa (część kupiłem za złoto z racji obecnej ilości nam nadawanego: 500 zamiast dotychczasowych 150) i zakupiłem w końcu wymarzoną sexiPanterkę. :D
Niestety jak każdy pojazd prosto z fabryki na razie nadaje się ona tylko na rozpałkę dla przeciwnika, ale coś tam potrafi nawet ustrzelić. Dlatego tez cały czas pocinam w poczciwym PzKpfwIV, który wśród niemieckich tanków idealnie się nadaje do zbijania kredytów, których nawet po przegranej bitwie pozostaje jeszcze kilka tysięcy. Niestety zarobek w VK3002DB i Panterze, to mit. mam nadzieję, że w Panterze się to zmieni, gdy tylko wyposażę ją w normalne podzespoły.

Gra się nadal świetnie, wiec polecam tym co już zapomnieli o grze, jak i tym którym chce się spróbować. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowane prace na serwerze, zapowiadane już wczoraj na forume. Miały co prawda trwać do pięciu godzin, a trwają już prawie sześć, ale nic nie da rady zrobić trzeba czekać. :F

Kolumbiadek >>> Mój nick w grze taki sam jak tutaj. Jakbyś chciał w plutonie, to daj znać, pewnie będę dziś całą noc znowu grał. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 14:15, meryphillia napisał:

Planowane prace na serwerze, zapowiadane już wczoraj na forume. Miały co prawda trwać
do pięciu godzin, a trwają już prawie sześć, ale nic nie da rady zrobić trzeba czekać.
:F


Przed chwilą właśnie mi o nich wyskoczył komunikat, wcześniej wyskakiwał mi po prostu błąd połączenia.
No i narobiłeś mi znowu smaku na WoT swoim postem, jakieś dwa m-ce nie grałem, trzeba będzie znowu pojeździć Jagdpantherem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź nie irytuj, bo całą noc marnie zdobywałem expa do mojej Pantery i od siódmej rano gdzieś grać nie mogę. :F

Jak nie Minecraft, to WoT... :D

EDIT: DZIAŁA! Szykujmy działa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 03:22, meryphillia napisał:

Gra ktoś jeszcze? ;]


No ba! Wciągnęło mnie w tą grę i wcale nie jest ciężko. Słabszym czołgiem czekam na rozwinięcie walki i staram się wykańczać już uszkodzone czołgi.

Mój profil: http://game.worldoftanks.com/accounts/215900-GameScanner/

Dorobiłem się na razie tylko PzKpfw III Ausf. A bo nie gram zbyt dużo. Ale gra sprawia wiele satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich grający w WoT. Od jakiś 3 tygodni gram i całość mi się szalenie spodobała, przede wszystkim dlatego że to nie jakiś samograj na 5 min. W końcu jakiś sieciowy tytuł który mnie wciągnął z taką siłą. Dorobiłem się już Radzieckiego KW i ciągle nie mam dość . Jak by ktoś chciał kiedyś wspólnie rozwalać zagony pancerne , mój Nick to : mac169pl ( Niezbyt wyszukany ale jakoś nie miałem weny i nie sądziłem że tytuł mi się tak spodoba :P )

A i mój profil: http://game.worldoftanks.com/accounts/189950-mac169pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:01, wioslo95 napisał:

Witam. Zastanawiam się czy nie zacząć grać w World of Tanks. Mam pytanie, ile ta gra
będzie mi się ściągać z netem 2mb/s?


Baaardzo długo. 1.6GB file!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam jeszcze pytanie a propo końca bety, jest juz jakiś termin podany czy po prostu czekamy od łaty do łaty na 1.0.0.0. I droga sprawa czy jak juz gra wyjdzie oficjalnie ,to co się stanie ze zdobytym sprzętem tych co grali w czasie bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:10, NintendoPassion napisał:

Baaardzo długo. 1.6GB file!

Jakoś to przeżyje :/. Dla dobrej gry wszystko, nawet doba czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:15, Angar0 napisał:

Hej mam jeszcze pytanie a propo końca bety, jest juz jakiś termin podany czy po prostu
czekamy od łaty do łaty na 1.0.0.0. I droga sprawa czy jak juz gra wyjdzie oficjalnie
,to co się stanie ze zdobytym sprzętem tych co grali w czasie bety?


O ile dobrze zrozumiałem na forach, stracisz wszystko oprócz EXP. Ale i tak będziesz do przodu niż inni.

@Wilkv:

Dzięki. Tak, gra wciąga i staje się co raz lepsza! Lubię gry MMO, ale już nidzi wywijanie mieczami i czarami. WoT to coś kompletnie odmiennego. To prawie jak kombinacja RTS z szachami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gra wyjdzie oficjalnie, to tracisz wszystko. Dostajesz w nagrodę KV-220 lub A-32.

Nintendo -> No wciąga wciąga. Ale równocześnie też potwornie wkurza momentami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 13:00, Wilkv napisał:

Jak gra wyjdzie oficjalnie, to tracisz wszystko. Dostajesz w nagrodę KV-220 lub A-32.

Nintendo -> No wciąga wciąga. Ale równocześnie też potwornie wkurza momentami
;]


Spuszkowanie na samym początku gry z jakieś haubicy mnie wkurza do maksimum!

Tracę wszystko? XP też? To mnie martwi. Z drugiej strony już będę wiedział jak dokładnie grać i jakie Ursusy C330 wybierać.

Choinki, choć spóźnione, to ciekawe urozmaicenie gry. More power to them!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować