Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Choinki nie spóźnione, bo gra tworzona w końcu przez prawosławnych braci, więc u nich święta dopiero będą. ;]

Jeden z modów na czacie wypowiadał się, że soft wipe prawdopodobnie będzie pod koniec stycznia. Hard wipe dopiero marzec/kwiecień.
Przy sowt wipe tracimy wszystko, ale zwracane nam jest to pod postacią złota, expa jaki wydaliśmy, no i oczywiście kredytów. Hard wipe, to restart całej gry, a testerzy z bety mają dostać tylko jakiś czołg premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 15:35, meryphillia napisał:

Hard wipe, to restart całej gry, a testerzy z bety
mają dostać tylko jakiś czołg premium.

No cóż. Szkoda, że testerzy nie dostaną czegoś więcej po hardzie. Czy ktoś, kto siedział mnóstwo czasu, żeby odblokować wiele czołgów, zrobi to samo od nowa po zakończeniu bety? No nie wiem... ;)

Soft by się przydał częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soft nie jest czymś dla graczy tylko dla programistów i dlatego jest wtedy, gdy ma być. Polega to po prostu na wyczyszczeniu całej bazy danych praktycznie i ma służyć deweloperom, a nie graczom, którzy i tak sa tylko testerami.

IMO testerzy nie powinni nawet niczego dostawać, bo już na starcie mają zapewniony jakiś bonus, którego dopiero zaczynający grę, nie mieli szansy zdobyć.
A czy ktoś będzie grał?
Skoro po betatestach praktycznie każdego tytułu, ludzie jednak dalej w nie grają, to i zapewniam Cię, w WoT też będą grali, w tym i ja. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra rzeczywiście jest świetna. Słabsze pc też pociągną. Gra inna niż wszystkie. Trzeba mieć trochę cierpliwości. Nie chcesz czekać na kolejną rozgrywkę? Graj drugim czołgiem. Ja piszę się na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem z punktu widzenia testera, nie bacząc na punkt widzenia programisty. Częstsze softy oznaczają wypróbowanie większej ilości dróg rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy normalnymi testerami gry i nie mamy żadnych praw. Zresztą co widać po lekko olewczym trybie współpracy z graczami, deweloperom to z deka wisi, co uczestnicy otwartej bety mają do zaproponowania.
Dla dewelopera nie jest istotne ile ty z gry wyciągniesz, tak więc soft wipe nie ma na celu łechtania próżności graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 12:32, NintendoPassion napisał:

Słabsze pc też pociągną.

Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale po tym ostatnim patchu xxx28, fps mi wariuje. Skacze od 68 do 17 klatek, niezależnie co się dzieje w grze. Na poprzednim xxx27 miałem stabilne 50- 55. Przeinstalowałem grę, sterowniki z grafiki, ale nic nie pomaga. Zniechęca mnie to, bo w bitwach ciężko cokolwiek trafić, a poprzednio grając TD często osiągnięcie "Snajper" dostawałem, nie mówiąc już o kilku zniszczonych pojazdów. Teraz trudem ze 2 uszkodzenia robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna mi "zamknięta" w której konta założyło 500tyś ludzi, a i dostęp jest banalny dla każdego chętnego...

takie testy mają tylko wyrobić markę dla tytułu plus pozyskanie darmowych wyszukiwaczy potencjalnych bugów, bo wiadome że więcej zdziała parę tysięcy ludzi, niż zakontraktowanych kilku czy nawet kilkunastu fachowych testerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy gra będzie dostępna ?? Bo z chęcią bym sobie zagrał ale niestety nie da się :D I wiadomo jak z opłatami ?? Mikrotransakcje czy abonament ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wysłać prośbę o dostęp do bety przecież...

Gra pojawi sie prawdopodobnie na przełomie marca/kwietnia.
Nie będzie abonamentu tylko mikrotransakcje związana z ''walutą" w grze za która można kupić premium czołgi czy lepsza amunicję lub specjalny ekwipunek.

Wystarczy przejrzeć temat, było to już wspominane wcześniej. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 17:14, meryphillia napisał:

:D

Było chociaż jakiegoś motywującego screena dać z czeredą zwycięstw, a nie takim trupem.
;)


Na glorię i chwałę przyjdzie czas. Tak się skończyła moja ostatnia walka przed nowym rokiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 17:46, meryphillia napisał:

Wystarczy wysłać prośbę o dostęp do bety przecież...


Wysłana ze 2 miesiące temu i dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 18:52, Kerigun napisał:

> Wystarczy wysłać prośbę o dostęp do bety przecież...

Wysłana ze 2 miesiące temu i dalej nic.


Próbowałeś dostać kod na cdaction.pl? Jestem pewny że dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 18:52, Kerigun napisał:

> Wystarczy wysłać prośbę o dostęp do bety przecież...

Wysłana ze 2 miesiące temu i dalej nic.


A by dostać kod od CD action trzeba:
1 - Założyć konto na ich stronie
2 - Znaleźć temat gdzie obwieszczają ze maja klucze do rozdania
3 - Wejść do linku podanego w newsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 19:07, Angar0 napisał:

1 - Założyć konto na ich stronie

Od dawna mam :D

Dnia 31.12.2010 o 19:07, Angar0 napisał:

2 - Znaleźć temat gdzie obwieszczają ze maja klucze do rozdania

Znalezione :D

Dnia 31.12.2010 o 19:07, Angar0 napisał:

3 - Wejść do linku podanego w newsie

Byłem tam, niestety odrzucił mnie automat :D Najwidoczniej Śląsk nie jest już częścią polski :D PMka to użytkownika "seriale" wysłana, nic tylko czekać na kod do bety :D

BTW, ile trzeba pobrać z sieci by pograć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować