Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

To typowy szybki Scout.
W moim PzIV jeden strzał w bok i już go niema. ;]

Idź dalej aż do PzIV, na nim można już dobrze powalczyć i zarobić. Dopiero po nim decyduj czy iść do Pantery czy do Tygrysa i dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 17:00, meryphillia napisał:

Idź dalej aż do PzIV, na nim można już dobrze powalczyć i zarobić. Dopiero po nim decyduj
czy iść do Pantery czy do Tygrysa i dalej.


No wiadomo że Tygrys :D A co do mojej ścieżki kariery to chyba tak to będzie wyglądać. Teraz Pz IIIA -> Pz III -> Pz IV i aż do tygrysa. Jeszcze w międzyczasie jak kasy starczy może jakiegoś niemieckiego tank huntera :D I rozumiem by ulepszać czołg. Np w tym fabrycznym Pz II to bym dużo nie zdziałał :D Przy tym Pz IIIA na pewno działo 5cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się akurat chciałem nieco pobawić każdym zdobywanym pojazdem, więc wynajdowałem i kupowałem praktycznie wszystko, ale może tez brać tylko te które są potrzebne do odkrycia kolejnego pojazdu i na niego od początku zbierać expa.
W niskich tierach akurat rozwój przebiega w miarę szybko, bo części nie są wygórowanie drogie, jak i nie potrzeba aż tak bardzo monstrualnych ilości doświadczenia.
Ale gdyby nie te 500 golda dziennie, to pewnie jeszcze nie miałbym odkrytego Tygrysa tylko cipuał jeszcze pewnie z dwa dni expa na niego. A tak, za jakieś pół godzinki go w końcu zakupię nawet. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za darmo promojszyn w becie. W pełnej za to trzeba będzie płacić realną gotówką.
A pożytkujesz na zakup slotów na nowe pojazdy albo amunicję o lepszej skuteczności.
Najlepiej oczywiście uzbierać odpowiednią kwotę i zakupić konto premium, dzieki któremu za walkę dostajemy o 50% więcej expa i kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 22:28, Kapas napisał:

Można jeszcze zamieniać golda na free expa.

Tak, ale musisz mieć czołg elitarny i tam zdobyć expa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 17:32, Kerigun napisał:

A właśnie mi dziś doszło 150 golda, za co to ?? I jak najlepiej to spożytkować ??

Można jeszcze kupić czołgi premium, ale szczerze odradzam. Kumpel kupił chyba ze dwa, potem robił za zippo :) Strasznie słabe są te premium tanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym. Amerykańskie Ram II i T-14 najczęściej trafiają do mediumów i nieźle potrafią tam narozrabiać.
Tak samo jest z Churchillem u Sowietów. Niemieckie nieco słabsze, bo miałem tylko jednego i był sraką praptaka nawet wśród lekkich. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 17:32, Kerigun napisał:

A właśnie mi dziś doszło 150 golda, za co to ?? I jak najlepiej to spożytkować ??

Najlepszym wyjściem jest kupienie konta premium. Kropka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem bo nie mogę zagrać... co mam tam zrobić żeby włączyć ,, battle" ? bo wszystko chyba już mam ale nie mogę ciągle włączyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij amunicję, napraw czołg. Innych przeciwności nie ma, poza posiadaniem czołgu ciągle w bitwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 15:03, Wilkv napisał:

Uzupełnij amunicję, napraw czołg. Innych przeciwności nie ma, poza posiadaniem czołgu
ciągle w bitwie.

mam 100% czołg, 44/44 amu i jakies 3 bony nawet kupiłem ale nic ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorobiłem się w końcu Pz III tego prawdziwego a nie w wersji A :D Teraz pytanie. Czy opłaca mi się sprzedać Pz III A bo nie oszukujmy się, opancerzenie to ma naprawdę słabe. Mam jeszcze Pz II w mega opcji :D Więc jak by co mam dwa czołgi by grać na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać.

Co do Tygrysa, to muszę jakoś nauczyć się grac tym złomem efektywnie, bo trafianie w bok M3 Lee z 88''ki i nie zniszczenie go pięcioma strzałami, to nie jest to co sobie wyobrażałem o tym czołgu...
Na szczęście nawet pomimo przegranej często wychodzę z kredytami na plus. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 20:47, meryphillia napisał:

Sprzedać.

Co do Tygrysa, to muszę jakoś nauczyć się grac tym złomem efektywnie, bo trafianie w
bok M3 Lee z 88''ki i nie zniszczenie go pięcioma strzałami, to nie jest to co sobie
wyobrażałem o tym czołgu...
Na szczęście nawet pomimo przegranej często wychodzę z kredytami na plus. ;]

Nic tak nie denerwuje, jak trafienie Leoparda Ferdkiem ze 128 i usłyszenie: "Rykoszet!"
A raz takie cudo mi się zdarzyło. ;)
Chociaż po zmianie 105 na 128 raczej wszystkie lekkie i kilka średnich czołgów po 1. strzale są w częściach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować