Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Tylko niemieckie mają mocny pancerz przedni. Rosyjskie są opancerzone wszędzie tak samo, ale mają znacznie potężniejsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny jeśli ktoś da mi link do stronki z instalką, i wytłumaczy czy jak ściągnę grę i się zarejestruje to czy już będę mógł grać, bo nie do końca to ogarniam, obt na us, i cbt na global?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał o dodatkach, przez przypadek prze zemnie odkrytych. Gdzieś tam wyczytałem że niektóre dodatki można przenosić na inne pojazdy. Ogólnie to drogie są więc narazie się wstrzymam ale polecacie jakieś ?? I które można przenosić by inwestycja była na wiele pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenosić można jedynie siatkę maskującą i zestaw naprawczy. Cała reszta zostaje na stałe przypisana do jednego czołgu.

Ogólnie na Twoim poziomie nie opłaca się żadnego, ewentualnie siatkę maskującą dla TD. Na wyższych tierach w zależności od czołgu, dla jeżdżących zmniejszenie wpływu obrotu wieży i prędkości na celność, dla wolno strzelających przyspieszone ładowanie, dla ciężko opancerzonych osłonę przeciwodłamkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 20:41, Wilkv napisał:

Ogólnie na Twoim poziomie nie opłaca się żadnego, ewentualnie siatkę maskującą dla TD.
Na wyższych tierach w zależności od czołgu, dla jeżdżących zmniejszenie wpływu obrotu
wieży i prędkości na celność, dla wolno strzelających przyspieszone ładowanie, dla ciężko
opancerzonych osłonę przeciwodłamkową.


A widać przynajmniej taką siatkę na modelu w grze ?? I czemu niektórzy gracze na zielonym rombie symbolizującym że są czołgiem mają jedną bądź dwie kreski. I wedle jakiej reguły są ustawiani gracze w drużynie, chodzi mi o kolejność na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siatki na czołgu nie widać. Chyba że wgrasz sobie jakiś skin do czołgu ( http://wotskins.ucoz.ru/).

Różne symbole nad czołgami to oznaczenie typu. Romb to czołg lekki, dwie kreski to średni, trzy to ciężki, kwadrat to artyleria, trójkąt to TD.

Gracze są ustawiani poprzez tier czołgu -> typ czołgu -> nacja -> litera w alfabecie. Co do ostatniego można się spierać, ale tak najczęściej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś magiczne sztuczki sprawiające, że WoT chodzi lepiej? Na moim sprzęcie(Intel Pentium Dual Core 2.5Ghz, 2 GB RAM, GF9600 GT 512 MB) potrafi rwać zarówno na niskich, jak i na najwyższych ustawieniach.

Znalazłem na jakimś innym forum drobnego fixa, który modyfikował wygląd celownika, przez co przy całkowitym zoomie nie miałem drastycznych spadków klatek na sekundę.. ale momentami to i tak nie ma znaczenia.

Wiem, że to dopiero beta i nie można mieć wygórowanych wymagań wobec optymalizacji, ale być może przeoczyłem co nieco, i da się jeszcze coś zrobić w kwestii poprawy wydajności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 22:29, Wilkv napisał:

Różne symbole nad czołgami to oznaczenie typu. Romb to czołg lekki, dwie kreski to średni,
trzy to ciężki, kwadrat to artyleria, trójkąt to TD.


No kształty wyczaiłem ale o ciężkości "rombów" już nie :D I jeszcze jedno. Na ekranie wczytywania czasem przy graczach jest tarcza i w niej jakiś numerek, co to oznacza ?? I "skill" gracza nie ma znaczenia przy kolejności na liście ?? To by się zgadzało bo grałem raz, koleś najwyżej miał KV któregoś i na mapie Pagorki czaił się w krzakach zaraz przy bazie. Szturm poprowadziłem ja w Marderze II i kilku innych ze słabszymi czołgami :D BTW te najlepsze działo w Marder II ma niezłego kopa :D Jeden ciężki już padł a kilku pouszkadzałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te tarcze to plutony, które możesz utworzyć ze znajomymi, jeśli tylko zakładający posiada konto premium.

Skill nie ma najmniejszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność na liście - czym jakiś gracz wsadził więcej kasy na części do swojego czołgu tym jest na niej wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Zawsze w stockowym czołgu jestem wyżej od znajomego jeżdżącego w pełni wyposażonym czołgiem. Czołgi oczywiście te same. Jedyna różnica jest taka, że mój nick jest na W, jego na Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo dorobię się Hetzera (Pz IV ma pierwszeństwo :D). Jak tak sprawdzam to Hetzer nie ma lepszego działa od Mardera II, nie powiem, te 7,6 cm to jest działo nad działami :D Hetzer nawet z tym 10,5 cm ma gorsze statsy, chyba że mam robić tak jak z Pz III czyli dawać pociski HE. No i pozostaje jeszcze te działo Hetzera 7,5 cm co jest minimalnie słabsze od tego z Mardera. A co do Pz IV, czasem widuje tak szpetne wersje tą przerośniętą wieżyczką. Mój panzerek nigdy taki nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. A co do Pz IV, czasem widuje tak szpetne wersje tą przerośniętą

Dnia 08.01.2011 o 14:35, Kerigun napisał:

wieżyczką. Mój panzerek nigdy taki nie będzie :D


Chyba zmienisz zdanie, nowa wieża ma prawie 2 razy grubszy pancerz i tylko w nią da się włożyć długolufową 75-ątkę, z tego działa bez problemu przebijam się przez przedni pancerz KV i ma lepszą celność. Może i głupio wygląda ale jest skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 13:15, Wilkv napisał:

Opieraj się na własnych doświadczeniach i wypowiedziach developerów, a nie na forum fanowskim.


No tak bo przecież największe forum WoTa w Polsce się myli -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować