Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2011 o 22:29, Kapas napisał:

KV ? Dobijałem je moim PIV, a dla mojego tygryska już są prawie nie gorźne :D



Ze 152mm zdejmuję z tygryska ~30%. Wczoraj jednym strzałem zniszczyłem inne KW z full-hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakiej kolejności i jak polecacie ulepszać VK 3601 (H)?? Na pierwszy miejscu nowa wieżyczka. Co dalej ?? Chyba 88 brać bo pomimo minimalnie mniejszej penetracji od 7,5 ma 2 razy większy DMG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KW po zamontowaniu 107 jest całkiem dobrym odpowiednikiem PzIV.
Sporo wytrzymuje i dość często trafia do bitew średniaków gdzie jest na szczycie łańcuch pokarmowego. :D
Potrafi ładnie rozłupywać przeciwnika, często jednym strzałem, co świetnie przekłada się na podsumowanie bitwy expem i kredytami.
Co najważniejsze, nawet z bitew będących porażką, gdzie dodatkowo zginęliśmy, ale coś namieszaliśmy, wychodzimy z dość sporym plusem. ;]

20110115055316

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 05:53, meryphillia napisał:

KW po zamontowaniu 107 jest całkiem dobrym odpowiednikiem PzIV.
Sporo wytrzymuje i dość często trafia do bitew średniaków gdzie jest na szczycie łańcuch
pokarmowego. :D
Potrafi ładnie rozłupywać przeciwnika, często jednym strzałem, co świetnie przekłada
się na podsumowanie bitwy expem i kredytami.
Co najważniejsze, nawet z bitew będących porażką, gdzie dodatkowo zginęliśmy, ale coś
namieszaliśmy, wychodzimy z dość sporym plusem. ;]

ładnie pogratulowac zwłaszcze tej zarobionej kasy i exp też ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet lepiej się nim zarabia niż PzIV, bo często wrzuca do bitew gdzie sieję pogrom i dostaję ponad 30k kredytów, co w PzIV aż tak często się nie trafia, bo głównie gdzieś w granicach 25k się dostaje.

I o ile pojedynki w KW są całkiem spoko, to droga do T-34 poprzez A-20, to istna katorga, bo najczęściej wrzuca mnie do bitew z Is-3, Tiger II i takimi podobnymi, gdzie najczęściej nawet jako scout nic nie mogę zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 10:12, meryphillia napisał:

I o ile pojedynki w KW są całkiem spoko, to droga do T-34 poprzez A-20, to istna katorga,
bo najczęściej wrzuca mnie do bitew z Is-3, Tiger II i takimi podobnymi, gdzie najczęściej
nawet jako scout nic nie mogę zrobić...

A to dlaczego? A-20 jest chyba najszybszym czołgiem w grze! Wiadomo, że nie w każdej bitwie coś zdziałasz, ale inteligentnie wybierając drogę i mając trochę szczęścia spotykasz samotną artylerię, albo dostajesz ''zwiadowcę''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że w takich bitwach najczęściej uczestniczę? >>>

Oczywiście, że czasami jest fajnie, jak w ostatnim pojedynku, gdzie poczekałem aż ciężkie czołgi wroga w większości wyjadą z bazy, przemknąłem obok powolnie obracających wieżyczkami behemotów, wpadłem do bazy i zniszczyłem Hummela. Jednak niestety większa ilość bitew, sprowadza się do prób "dingnięcia" czegokolwiek i padnięcia od jednego strzału...
No, ale mam już T-34. ;]

20110115192436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś miałem bitwę :D Pz III, chciałem scouta zrobić i dalej expic na VK 3601 :D No to wpadam w środek bazy, po kolei rozwalam wszystkie 3 artylerie, a potem jeszcze 2 czołgi co mnie nękały :D Ostatecznie padłem przez StuG''a gdy już przeciwnikowi 4 pojazdy zostały. A bitwę wcześniej pz III to ostro wyrwałem do przodu na mapce Prokhorovka. Wpadłem do bazy, od razu unieruchomiony. Ale tuż przed zniszczeniem strzał w jedyną artylerie :D Zniszczona, drużyna zadowolona że artylerii nie ma przeciwnik :D Screen gdzie tak scouta zrobiłem że 5 pojazdów padło.

20110116202702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Split serwerów i mega bonus do expa i kredytów przez najbliższe trzy dni, jako prezent za brak softwipe.
Zaraz jadę do siostry giercować. :D

Plan na dzisiaj PzKpfw VI Ausf B i któryś z Is''ów, jak da radę, bo jutro w południe muszę do szkółki pojechać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 20:24, meryphillia napisał:

Split serwerów i mega bonus do expa i kredytów przez najbliższe trzy dni, jako prezent
za brak softwipe.

Cholera jasna... a miałem się uczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 20:24, meryphillia napisał:

Split serwerów i mega bonus do expa i kredytów przez najbliższe trzy dni, jako prezent
za brak softwipe.
Zaraz jadę do siostry giercować. :D


przez ten bonus do expa duzo nie pospie - lubie koty - zawsze chcialem miec pantere... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;]

Niestety już tylko dwa dni takiej promocji zostały. :(

Ale już dorobiłem się PzKpfw VI Ausf B i KW-3, a aktualnie rozwijam drzewko niemieckich TD, gdzie zaraz będę miał Stuga III. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować