Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Stell Wall w M3 Stuart walcząc z lepszymi mediumami, to dopiero jest wyczyn. :D

Zmęczyło mnie powolne ciułanie expa na Mausa, więc zająłem się innymi drzewkami. Dobiłem do Is''a w sowieckich ciężkich i niewiele mi już zostało do T-34/85 w średnich. U amerykanców na razie stoję na T1 i podstawowym Shermanie i teraz wziąłem się z druga stronę drzewka. ;]

FUUUU...
Nie tą fotkę co trzeba wrzuciłem. ;P

20110125153105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 15:33, meryphillia napisał:

Stell Wall w M3 Stuart walcząc z lepszymi mediumami, to dopiero jest wyczyn. :D

Zmęczyło mnie powolne ciułanie expa na Mausa, więc zająłem się innymi drzewkami. Dobiłem
do Is''a w sowieckich ciężkich i niewiele mi już zostało do T-34/85 w średnich. U amerykanców
na razie stoję na T1 i podstawowym Shermanie i teraz wziąłem się z druga stronę drzewka.
;]

FUUUU...
Nie tą fotkę co trzeba wrzuciłem. ;P


Widzę, że ostro walisz. Fajne sztatyszłyki. Zauważyłem, że grasz na Premium. 50% more XP jednak warte? Tak? Bo choć mi zostało jeszcze 4600 Gold, to jakoś się nie kwapiłem do Premium.

Opłaca się rzeczywiście? Od razu brać na pełny miesiąc?

(Bo do uzupełnienia Tygryska, raczej długo by mi zajęło, chociaż dorobiłem się go w jeden dzień ostrego grania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2011 o 09:47, NintendoPassion napisał:

Widzę, że ostro walisz. Fajne sztatyszłyki. Zauważyłem, że grasz na Premium. 50% more
XP jednak warte? Tak? Bo choć mi zostało jeszcze 4600 Gold, to jakoś się nie kwapiłem
do Premium.

Opłaca się rzeczywiście? Od razu brać na pełny miesiąc?

Obowiązek. Poza tym biorąc na miesiąc więcej się zwróci niż wydasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz premkę nawet nie pytaj. Ja nie wyobrażam sobie grania bez niej, bo to prawdziwa udręka, szczególnie teraz gdy obniżyli ilość przyznawanego exp i kredytów nawet do poziomu mniejszego niż przed boostem x5.

Mediumami jeszcze jakoś idzie grać bez premium, ale Heavy zwyczajnie się nie opłaca. W takim Heavy z T8, jak Tygrys II za jedno ammo płaci się 1070cr. często nawet po wygranej ledwo na plus wyjdziemy. bez premium to pewnie ciągłe straty.

Mam nadzieję, że jutro dadzą jakieś x2 boosta w open becie, bo expowanie na Mausa idzie mi koszmarnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom kasy i expa nie został obniżony. Ja dostaję ciągle tyle samo, ile dostawałem wcześniej. Bez zmian.

Pamiętaj, że im wyższy tier, tym mniej dostaje expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele jednak podobnych głosów słyszałem.
Nie mówię nawet o HT. Wcześniej na PzIV miałem bardzo często 1000/1500, a nawet 2000XP, a obecnie najczęściej jest to 600/900 nawet przy kilku zniszczonych pojazdach, jak wcześniej, a nawet nie losuje zbyt często jakichś koszmarów w składach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 13:11, meryphillia napisał:

Bierz premkę nawet nie pytaj. Ja nie wyobrażam sobie grania bez niej, bo to prawdziwa
udręka, szczególnie teraz gdy obniżyli ilość przyznawanego exp i kredytów nawet do poziomu
mniejszego niż przed boostem x5.

Mediumami jeszcze jakoś idzie grać bez premium, ale Heavy zwyczajnie się nie opłaca.
W takim Heavy z T8, jak Tygrys II za jedno ammo płaci się 1070cr. często nawet po wygranej
ledwo na plus wyjdziemy. bez premium to pewnie ciągłe straty.

Mam nadzieję, że jutro dadzą jakieś x2 boosta w open becie, bo expowanie na Mausa idzie
mi koszmarnie. :P


Dobra! Biorę. (Czuję się teraz jak idiota :P Już dawno pykałbym na lepszym tanku :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na T29 spokojnie wyciągam po 2200 za bitwę jak dobrze idzie. Wszystko też zależy od drużyny. Jak jest dobra, to każdy dostaje więcej expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nice.
U mnie przy takim snajpieniu zaledwie tyle...
Co śmieszniejsze, miałem parę walk w którym tylko uszkodziłem jakieś mediumy, zginałem, a dostawałem więcej expa. :F

20110126150527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 15:28, meryphillia napisał:

Dobry przykład "balansu", to coś takiego:

Powiedziałbym, że Wilkv dał lepszy przykład. Tyle T-54 to murowane zwycięstwo.
U Ciebie wszystko jest możliwe. ;)

Często mi się zdarza, że niby partia przegrana ze względu na balans, a tu kilku dobrych graczy i zwycięstwo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 15:24, Wilkv napisał:

Niestety trafia się i tak ;)

I na dokładkę przykład ''balansu''.

Masz nick Wolfspain? Kojarzę. Na pewno ze sobą graliśmy.
Gdzie znalazłeś te miniaturki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 17:50, soshman napisał:

Masz nick Wolfspain? Kojarzę. Na pewno ze sobą graliśmy.

Tak. Ja w sumie nie pamiętam. Za dużo gier rozegranych mam ;)

Dnia 26.01.2011 o 17:50, soshman napisał:

Gdzie znalazłeś te miniaturki? ;)

http://wotskins.ucoz.ru/news/3d_ikonki_ot_black_spy_v_3_0/2011-01-15-1010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi za scouta ;)

A co ja miałem robić, grając M7 Priest, a jeździłem ze znajomym (Maus) i drugim (IS-4)? ;) Ale nawet sobie nie wyobrażasz, jak taki M7, ładujący 100 pocisków, jest irytujący. IS-4 zjechałem ze 100% do zera sam, pakując w niego około 40 pocisków :D No i zdjąłem GW Tigera na 4 strzały. Małe to, a upierdliwe i bije co 10 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze stockowym radiem, zawieszeniem i silnikiem?
Uwielbiam, gdy ktoś tak myśli, jak sunę swoim VK4052, szczególnie na tej mapie, gdzie jeszcze dalej niż w połowie drogi z drugiej bazy da się go zauważyć, gdy się ma akurat skierowana lufę w tamtą stronę. ;)

Jedynie Leo i A20 tutaj w takich tierach coś może zdziałać pędząc na przód, bo te dwa mają wyjątkowo upierdliwą cechę odbijania pocisków z mojego działa. trololo lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M5 Stuart jest za to scoutem, który jako jedyny w walce sam na sam jest w stanie rozwalić dowolną artylerię dostatecznie szybko, aby móc jeszcze uciec ;) Moździerz swoje robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie mając tam jakiegoś wykupionego abonamentu nie mogę robić sobie premade z znajomym?
I co zrobić z tym 250golda które dostałem na starcie trzymać? Jakieś medkity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować