Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2011 o 23:36, Wilkv napisał:

Zbierać na premium.

No to jest pierwszy przeciw żeby w to nie grać, bez sens jak nie mogę ze znajomymi sobie ponaparzać.... nie licząc practisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 01:32, nightfaler napisał:

O dostałem skądś 230 złota^^ jak miło:D

Nie skądś a co dobę dostaje się odpowiednią ilość złota.. to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co najwyżej możecie próbować startować na raz-dwa-trzy. Porozumiewajcie się na jakimś Skype czy czymś i odliczajcie do startu, jednocześnie klikając start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 17:41, Wilkv napisał:

Co najwyżej możecie próbować startować na raz-dwa-trzy. Porozumiewajcie się na jakimś
Skype czy czymś i odliczajcie do startu, jednocześnie klikając start.

No tak robimy;p, ale nie zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRind grind grind...
Jeśli chodzi o niemieckie heavy, to już zakończony. :3

Na obecną chwilę tylko pięć bitew, więc nie ma co się rozwodzić, ale nawet przy tych dwóch wygranych (w jednej padły cztery czołgi i masa uszkodzonych) ciężko wyjść na plus, bowiem każdy z przeciwników wali do tej stodoły i jakieś uszkodzenia wchodzą jednak. Nie wspomnę już o amunicji, a za wygrana z kilkoma killami raptem 40/50k się dostaje...

Tak czy inaczej fajna zabawka, szczególnie gdy ma się możliwość grania w plutonie z mniej więcej podobnie silnymi pojazdami.
Miło gdy na widok naszego wynurzającego się pojazdu, te lżejsze (nie licząc głupków i T44/T55) uciekają w popłochu, a i cięższe czują respekt.
Śmiechowy był w jednej bitwie Is-3, który nie mógł się przebić przez mój pancerz przedni, a biedak zablokował się między ruinami na jednej mapie i biednie miotał wieżyczką we wszystkich kierunkach, próbując chyba nabrać rozpędu do wyfrunięcia z pułapki. :D

Na drugim screenie, epicka bitwa którą dzisiaj stoczyłem jako pierwszą. :D

No i teraz zaczynam grind do Is-7. Może się uda przed końcem bety.

20110128195745

20110128195852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 19:59, meryphillia napisał:

No i teraz zaczynam grind do Is-7. Może się uda przed końcem bety.

Czemu przed końcem bety? Będą resetowane konta? Grą będzie P2P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 17:29, nightfaler napisał:

Naprawdę nie ma jakiś sposobów żeby trafić razem do drużyny w duo? Może jakiś kruczek
np włączony priv ze znajomym?

a nie możesz założyć konta premium wtedy zapraszasz kumpla i grasz razem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 23:33, nightfaler napisał:

Czemu przed końcem bety? Będą resetowane konta? Grą będzie P2P?


Jak się beta skończy to zacznie pełna wersja. Wszystkie konta zostaną wyzerowane. Zaczynasz z niczym :D Gra dalej będzie darmowa tylko nie będziesz już dostawał golda. Mam nadzieję że jakoś poprawią wynagrodzenia za bitwy. Obecnie od tygrysa w górę nie opłaca się grać bo nawet po wygranej większość bitew jesteśmy na minusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego po kupieniu niemieckiego tier 4 niszczyciel czołgów, ale nawet i w poprzednich bitwach ZAWSZE jestem na końcu, ale przed ostatni albo jakoś tak? Ja mogę te inne czołgi posmyrać tylko... Jest jakiś sposób, aby pograć na równych/słabszych bo zazwyczaj mam tylko tych kilka razy silniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozycja na liście drużyny nie koniecznie oznacza bycie najsłabszym jej ogniwem... ;)
Fakt, że StuG III w grze nie jest zbyt dobrym pojazdem, a na dodatek często losowany jest do zbyt wysokich tierów, ale na szczęście dość szybko się go grinduje do już znacznie ciekawszego JgdPzr IV.
Losowanie totalnie niezbalansowanych bitew, to głównie już zasługa zbyt dużej ilości wysokich tierów w grze. Niestety trzeba to jakoś przecierpieć do czasu hard wipe. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to coś mnie się pomerdało...

Przecież Hetzer ze swoim "rip offem" trafia najczęściej na niskie tiery, gdzie sieje w rękach wprawnego myśliwego prawdziwy pogrom, gdyż większość czołgów jest na jeden strzał czy dwa...
Wiele razy widziałem Hetzery, które kończyły grę z wynikiem 7,8, a nawet i kilka razy 10 ubitych pojazdów.

Natomiast artyleria na każdym tierze jest irytująca.
Sunąc majestatycznie Mychą, pomimo 3200HP, gdy w bitwie bierze udział artyleria, staram się trzymać z tyłu lub w takim miejscu gdzie arty będzie miał utrudnione strzelanie do mnie. Musze odczekać aż ktoś ubije arty, bo wystarczą trzy, cztery celne pestki, by po moim behemocie został dymiący się wrak.

To samo jest na innych pojazdach. Przykładowo MiniMysz często trafia do walk z dwoma, trzema "Busami" (czyli SU-14). Dwa jego celne strzały i czołgu niema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy teraz są bitwy ze same Mausy, Is-7 i T30 :D Bo jakby nie patrzeć to jak ostatnio gram moim tygrysem 2 to jestem w górnej części tabelki :D A teraz gram T1 heavy, boshe, ale to jest brzydki czołg. I jak ostatnio stałem sobie nim obok VK4502B to T1 wydawał się większy :D

A co do Hetzera to jest fajny. Dużo pocisków się rykoszetuje od niego. I nie dziw się że od arty po jednym strzale. Arty taka jest że jak trafi to zaboli i to mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pantera II jest większa wymiarami od VK4502B obecnie... Ale na szczęście Panterę II zmniejszają, a zwiększają T-54.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś szeroko opisany(o ile w ogóle takowy występuje) system hit-pointsów? Czy po prostu kadłub, wieżyczka, gąsienice, plecy? Ogólnie te zasrane KV straszny dają nam wpie*dol, kilka razy staraliśmy się takową załatwić ze znajomymi (2xTier IV; 1xTierV) i za każdym razem nici z tego były, nie mówiąc już, że kilka razy było naprawdę dołujące wpadamy we 3 niszczymy na tyłach 6 wrogich pojazdów(jakieś mediumy, artylerie), a tu wpada jedna KV`ka i pojeżdża całą naszą trójkę razem z jakimś bonusowym randomem.... istny madnesssssssss. Co innego taki T1 Heavy takiego kilka razy dzisiaj udało nam się rozgromić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 23:51, nightfaler napisał:

Jest gdzieś szeroko opisany(o ile w ogóle takowy występuje) system hit-pointsów? Czy
po prostu kadłub, wieżyczka, gąsienice, plecy? Ogólnie te zasrane KV straszny dają nam
wpie*dol, kilka razy staraliśmy się takową załatwić ze znajomymi (2xTier IV; 1xTierV)
i za każdym razem nici z tego były, nie mówiąc już, że kilka razy było naprawdę dołujące
wpadamy we 3 niszczymy na tyłach 6 wrogich pojazdów(jakieś mediumy, artylerie), a tu
wpada jedna KV`ka i pojeżdża całą naszą trójkę razem z jakimś bonusowym randomem....
istny madnesssssssss. Co innego taki T1 Heavy takiego kilka razy dzisiaj udało nam się
rozgromić ;p


To tak po pierwsze to strzelać przede wszystkim w dupę i tył wieży tam jest najsłabszy pancerz. Po drugie unieruchomić strzelając po gąsienicach no i na koniec jak pociski AP nie zadają obrażeń wykorzystajcie HE, niby niższa penetracja ale obrażenia praktycznie zawsze jakieś wpadną. No i starajcie się nie dać trafić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować