Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Chciałbym zacząć grać w tą grę, konto mam już od dłuższego czasu, ale nie mam żadnej wiedzy. Więc, czy ktoś mógłby dać mi parę rad dot. tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 12:10, RamiroPL napisał:

Chciałbym zacząć grać w tą grę, konto mam już od dłuższego czasu, ale nie mam żadnej
wiedzy. Więc, czy ktoś mógłby dać mi parę rad dot. tej gry?

Najpierw włącz grę pograj, a potem przyjdź z pytaniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki czołg wybrać na początku, jaką załogę, wyposażenie, jakie badania robić oraz jaką taktykę obrać w walce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 12:16, RamiroPL napisał:

Jaki czołg wybrać na początku

Jaki chcesz, ogólnie weź ten które drzewko chcesz potem rozwijać
>, jaką załogę,
domyślną

Dnia 05.02.2011 o 12:16, RamiroPL napisał:

wyposażenie,

najlepsze jakie możesz w tym wypadku też domyślne, innych pierdółek consunables itp nie ma sensu póki co kupować.
>jakie badania robić oraz jaką
Te dla twojego czołgu no nie?

Dnia 05.02.2011 o 12:16, RamiroPL napisał:

taktykę obrać w walce?

Ograj się z grą, i sam sobie taktykę obierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc!

Mam jeszcze 2 pytania: warto kupować każdy czołg i go rozwijać, czy lepiej zbierać na jeden? Warto rozwijać każdą ścieżkę badań w każdym państwie czy raczej wybrać jedno państwo i iść tylko w jedną ścieżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 15:51, RamiroPL napisał:

Mam jeszcze 2 pytania: warto kupować każdy czołg i go rozwijać, czy lepiej zbierać na
jeden? Warto rozwijać każdą ścieżkę badań w każdym państwie czy raczej wybrać jedno państwo
i iść tylko w jedną ścieżkę?

Najprościej iść w jedno drzewko i maxować każdy czołg gdyż kiedy mamy zakupione wszystkie upgrad`y(dla danego modelu) będziemy mogli ( za golda) przekonwertować z niego expa do puli free experience której możemy użyć w każdym czołgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji wszystko jedno. Za miesiąc, może dwa, będzie hard wipe, czyli czyszczenie kont przy przejściu na oficjalne wydanie gry.
Z doświadczenia (blisko trzy tysiące walk na różnym sprzęcie, praktycznie każdej kategorii i w każdym państwie) po pełnym wydaniu gry polecałbym na początek zainteresować się rosyjską artylerią i niemieckimi czołgami medium lub heavy. Jeden i drugi typ, gdzieś do VI/VII tieru zarabia praktycznie zawsze na plus kredyty, koszty amunicji i napraw są niewielkie, więc idzie szybko zdobywać kaskę zarówno na nowe pojazdy, technologię czy moduły dodatkowe.

Późniejszy etap, to już osobiste preferencje, osobiście nawet w full wydaniu jednak pozostanę przy niemieckim sprzęcie medium/heavy, bo gra mi się nim najwygodniej i najprzyjemniej. Jednakże patrząc na statystyki skuteczności, to jednak rosyjski sprzęt wychodzi na plus, tak jak pojazdy typu Is-7 czy T-54.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 23:10, Pablo1989 napisał:

:D Z tego co czytam tutaj WOT będzie miało konkuręta
http://www.victorygames.pl/news/Tankz-Will-come-this-spring,1244


Żaden konkurent, to całkiem inny typ gry. WOT to zręcznościowy symulator a gra o której piszesz to coś w rodzaju wormsów. Zresztą w takie czołgi z niszczeniem planszy(tyle że dwuwymiarowe) to grałem już ponad 10 lat temu w szkole na infie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 18:59, meryphillia napisał:

/CIACH/


Mnie też dobrze się gra niemieckimi czołgami i nimi grać będę przeważnie. Ale KV z najlepszym działem jest naprawdę fajny. Jak dolosuje że jesteśmy jednym z lepszych tierów to gromić będziemy nieziemsko. Przykład poniżej :D A na wyższe tiery też działa fajnie jeśli trzymamy się z tyłu bo czołg mało wytzymały, ale ugryźć potrafi. IS''a ze 100% do 40% sprowadzić 3 strzałami :D Coż że ktoś mocniejszy później go zdjął ale działo jest naprawdę mocne. Chyba najlepsze działo jeśli chodzi o czołgi z tier 5.

20110206112440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 22:44, Wilkv napisał:

To ja jednak pozostanę przy swoich Puszkach, którym to rzuciliście wyzwanie ;]


Masz jeszcze 2 tygodnie na zmianę zdania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię dużych klanów. Wolę małe, gdzie przynajmniej większość się zna. O ile można powiedzieć o ''znaniu'' przez internet.

Poza tym tam byłbym płotką, a tu mam jeden z lepszych sprzętów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tym WoT, jeszcze trwa beta i po jej zakończeniu wszystkie postępy zostaną skasowane i wszystko trzeba będzie od nowa zaczynać?
A tak w ogóle to bardzo wciągająca gra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 14:39, Danio237 napisał:

To jak jest z tym WoT, jeszcze trwa beta i po jej zakończeniu wszystkie postępy zostaną
skasowane i wszystko trzeba będzie od nowa zaczynać?
A tak w ogóle to bardzo wciągająca gra. :)


Dokładnie tak, prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować