Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2011 o 00:05, meryphillia napisał:

Są też pojazdy takie jak Hetzer, który z zamontowaną 105''ką to istny demon. ]:>

A ja i tak wolę Marderka z 75''ką bodajże. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 23:11, pkapis napisał:

> Jak się Wam podoba nowa mapa?

Niezbyt. Jest masakryczna dla lekkich czołgów. Połowę czasu jeździ się pod górkę, na
marnej prędkości. A że ja w średnie i ciężkie nie zdążyłem dojść, to i narzekam ;-)


Mi się podoba. Niestety kilka szlaków już zostało wytartych. Niezależnie z której strony mapy startuję, wszyscy (łącznie ze mną) kierują się w tym samym kierunku. Większa część mapy pozostaje pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz na myśli głównie prawą/lewą stronę :P po wyższej stronie mapy :] racja :) tam się nie pcham na pierwszego :P tylko uciekam do miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The release date may be pushed back so as to launch under v.0.6.4.

Zanosi się na kolejną obsuwę premiery, no, ale to dla weteranów WoT nie powinno być żadną niespodzianką ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 marca, Westfeld, jeśli nie możesz na nią trafić a koniecznie chcesz zobaczyć znajdź kogoś i zagraj bitwę treningową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 12:33, Strider napisał:

The release date may be pushed back so as to launch under v.0.6.4.

Zanosi się na kolejną obsuwę premiery, no, ale to dla weteranów WoT nie powinno być żadną
niespodzianką ;).


W sumie to dobrze, bo balans nadal leży i kwiczy. Naprawdę nie jest śmiesznie, kiedy wchodzisz do gry czołgiem T4 (i nic lepszego nie masz jeszcze), a połowa ludzi w bitwie ma T7 albo T8 i rozwala cię jednym strzałem od frontu, nawet specjalnie nie celując. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 17:58, pkapis napisał:

W sumie to dobrze, bo balans nadal leży i kwiczy. Naprawdę nie jest śmiesznie, kiedy
wchodzisz do gry czołgiem T4 (i nic lepszego nie masz jeszcze), a połowa ludzi w bitwie
ma T7 albo T8 i rozwala cię jednym strzałem od frontu, nawet specjalnie nie celując.
:-)


Tak jest od ponad pół roku, odkąd wystartowała Eu closed beta. Skoro przez tyle czasu nie zrobili niż z tzw. "balansem" tydzień czy dwa czasu i jeszcze jeden patch nie zmienią dokładnie nic. Zaczynają porostu irytować ludzi, nic więcej.
Ludzie przestają grać, bo po co się męczyć skoro "za dwa tygodnie" ma być release i hard wipe. Tyle, że premiera przesuwana jest już od dobrych dwóch miesięcy. Pomimo, że obecnie każdy może stworzyć konto i grac, liczba graczy online i bitew wcale nie rośnie, tylko maleje...
Gry online istnieją dzięki swojej popularności, ciągłe przekładanie startu i wipe popularności tej grze nie przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłosili w końcu oficjalną datę premiery. Gra wystartuje równocześnie w Europie i Stanach 12 kwietnia. Bez żadnej więcej obsuwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 18:59, Strider napisał:

Ogłosili w końcu oficjalną datę premiery. Gra wystartuje równocześnie w Europie i Stanach
12 kwietnia. Bez żadnej więcej obsuwy.



jak finalna wersja nie będzie mi crashować jak po ostatnim patchu to raczej w WoT pogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2011 o 21:14, m1kel1 napisał:

jak finalna wersja nie będzie mi crashować jak po ostatnim patchu to raczej w WoT pogram
:)


Mi nie kraszuje nic a nic. Gdyby wydali wersję z pudełku to pisałbym się na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 05:15, NintendoPassion napisał:

Mi nie kraszuje nic a nic. Gdyby wydali wersję z pudełku to pisałbym się na 100%.


u mnie to trochę dziwne jest :P na innych tytułach nic a nic nie crashuje :) nawet po paru godzinach grania :P a tu pierwsza mapka i reset kompa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 05:15, NintendoPassion napisał:

Mi nie kraszuje nic a nic. Gdyby wydali wersję z pudełku to pisałbym się na 100%.


Ma być ponoć wersja pudełkowa (jakieś gratisowe czołgi). Jak by wydana w Polsce byłą to na 101% biorę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 18:59, Strider napisał:

Ogłosili w końcu oficjalną datę premiery. Gra wystartuje równocześnie w Europie i Stanach
12 kwietnia. Bez żadnej więcej obsuwy.


Znając zapewnienia autorów, złośliwie się zapytam czy autorzy podali też rok premiery :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 20:41, Kerigun napisał:

> Mi nie kraszuje nic a nic. Gdyby wydali wersję z pudełku to pisałbym się
na 100%.

Ma być ponoć wersja pudełkowa (jakieś gratisowe czołgi). Jak by wydana w Polsce byłą
to na 101% biorę :D


Widocznie nie umiem się posługiwać guglem :P Gdzie to zostało napisane? Przyznam że się niecierpliwię z tego powodu. Kupiłbym oczywiście, nie ważne czy zostanie wydana w kraju, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 11:05, NintendoPassion napisał:

Widocznie nie umiem się posługiwać guglem :P Gdzie to zostało napisane? Przyznam że się
niecierpliwię z tego powodu. Kupiłbym oczywiście, nie ważne czy zostanie wydana w kraju,
czy nie.


Ja się sugerowałem tank trees na stronie WoT, tam na dole są czołgi premium, cośtam i box. Ale to tylko moje przypuszczenia. W sumie nic nie stoi im na przeszkodzie by wydać box wersje. Mnie tam bardziej interesuje co dostaną beta testerzy. Bo coś ma być dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 14:46, kamyk95 napisał:

Po co chcecie koniecznie oficjalna premierę? Przecież teraz dostajemy golda za friko...

Przecież gra, w którą gramy teraz jest tylko betą. Co z tego, że dostajemy golda? Nie ma wszystkich czołgów, trybów, map, jakie będą w pełnej wersji. A gold? Można grać bez, a o ile nie będzie bardzo drogi można raz na jakiś czas sypnąć na płacę twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować