Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dzisiaj rano miałeś pecha w walce z moim T30.

Miałem uszkodzone działo, ammo rack, gąsienice, wieżę, silnik oraz radio, na dodatek żył jedynie dowódca. W momencie jak zauważyłem że jedziesz do mnie pomiędzy budynkami, miałem jeszcze około 5-6 sekund do przeładowania i byłem w połowie obracania wieży ;) To, że zginąłeś, było wybitnym pechem. Jakbym nie trafił, następny strzał mógłbym oddać za około 72 sekundy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziabałem was w tamtym podwórku że hej. ;]
Ciebie pokąsałem, Is-3 jakiś oberwał oraz Jagdpanther, a Jagdtiger ostatecznie padł nawet. Liczyłem jeszcze na Ciebie i myślałem że typ co jechał z drugiej strony Ciebie bardziej zaintryguje, ale się przeliczyłem. :D
Ogólnie ostatnio dość dobrze gra mi się tym Isem i nawet idzie na nim nieźle zarobić. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IS-3 jest doskonałym czołgiem. Jak trafiasz przeciwko niedoświadczonym graczom, to rykoszetuje sporo.

A w tym podwórku niewiele mogłem zrobić, sam się zapędziłem za bardzo i wybrałem najgorsze możliwe miejsce. Nie mogłem się ruszyć do przodu z powodu Mausa i VK, nie mogłem się ruszyć do tyłu z powodu T30, KT i SU. A cały czas za wsparcie robił mi jedynie JTiger i JPanther...

No ale mówi się trudno, nie zawsze się wygrywa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tego wypuszczenia gry 11 IV. Wszedłem do gry arty T4, uszkodziłem trzy czołgi T7, wygraliśmy bitwę. Konto premium wykupione. Ilość expa? 300. A na kolejny poziom potrzebuję 47k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 01:55, pkapis napisał:

Nie widzę tego wypuszczenia gry 11 IV. Wszedłem do gry arty T4, uszkodziłem trzy czołgi
T7, wygraliśmy bitwę. Konto premium wykupione. Ilość expa? 300. A na kolejny poziom potrzebuję
47k.


Kiedyś artyleria była "zbyt potężna" i dlatego wprowadzone zostały pewne zmiany aby temu zaradzić, między innymi przy rozdawaniu expa za bitwę. Obecnie promowana jest "walka w zwarciu", pancerz w pancerz, lufa w lufę, nie podano dokładnie o jakie odległości chodzi, jednak na pewno jest to mniej niż 100m. Powyżej tej odległości exp za jakiekolwiek trafienie gwałtownie spada.
W rezultacie opłaca się obecnie grać maszynami ruskimi, idealnymi do gry w zwarciu. Maszyny niemieckie ze słabszym pancerzem i zwrotnością, ale za to niesamowitymi działami i optyką idealnymi do snipowania z daleka oberwały niejako przy okazji podczas wprowadzania tych zmian.
No i sytuacja trwa tak już od pewnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to tylko moja obserwacja, ale wydaje mi się że część muzyki zawartej w grze jest identyczna z utworami z Gothica 3 i Mount & Blade, zauważył to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podchodzicie do premiery gry?

Przyznam, że mam mieszane uczucia związane z tym "twardym wymazaniem" danych. Troszkę zainwestowałem czasu i dorobiłem się tylko VK 4502 (P) Ausf. B. Brakuje mi tylko lepszej lufy, a do premiery nie dam rady zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 10:40, NintendoPassion napisał:

Jak podchodzicie do premiery gry?


Ja już się nie mogę doczekać :)
Każdą ścieżkę wyexpie do 4 tieru, a później będę rozwijał poszczególne czołgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 10:40, NintendoPassion napisał:

Jak podchodzicie do premiery gry?

To zależy. Z jednej strony fajnie zacząć od nowa, z drugiej szkoda że bez statusu premium gra będzie katorgą. Każdy kto grał w Betę wiedział na co się pisze, więc nie ma co narzekać. Ja jestem tylko ciekaw jakie będą dostępne możliwości zakupu złota. Jeśli była by forma powiedzmy SMS to w sumie nie będę narzekał ale jeśli tylko przelew to raczej długo nie pociągnę bo szkoda kasy a bez premium to raczej powyżej III poziomu nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 14:52, PsyhoSpider napisał:

Z jednej strony fajnie zacząć od nowa, z drugiej szkoda że bez statusu premium to raczej powyżej III poziomu nie ma sensu.


Powiem Ci szczerze, że na tier V nawet bez premium ładnie się zarabia, akurat na tym poziomie są świetne maszynki do mielenia creditów. No ale racja, np. na tier IX bez premium to żeby na plus wyjść trzeba ze 3 fragi mieć w bitwie co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 14:52, PsyhoSpider napisał:

> Jak podchodzicie do premiery gry?
>
To zależy. Z jednej strony fajnie zacząć od nowa, z drugiej szkoda że bez statusu premium
gra będzie katorgą. Każdy kto grał w Betę wiedział na co się pisze, więc nie ma co narzekać.
Ja jestem tylko ciekaw jakie będą dostępne możliwości zakupu złota. Jeśli była by forma
powiedzmy SMS to w sumie nie będę narzekał ale jeśli tylko przelew to raczej długo nie
pociągnę bo szkoda kasy a bez premium to raczej powyżej III poziomu nie ma sensu.


Absolutnie nie narzekam, szkoda że mój post miał taką tonację. Bardzo lubię grę, ale koszenie po tych samych mapach od początku troszkę będzie bolało. Na początku pogram za free, potem na premium. Z płatnościami nie będzie problemu, chyba że PlaySpan okaże się mozolnym ustrojstwem.

@Kolumbiadek

Teraz czekając na hard wipe nie patyczkuję się i walę prosto w ogień wroga! :D Ale gdy zacznę grać po premierze obiorę już inną taktykę i inne czołgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie ma to jak 15 tys. golda za free z ligi absolute ;)
Wreszcie reset, idę najpierw w IS-7 i/a potem (chyba) Obiekt 704.
Co do premium to teraz najbardziej opłaca się kupić jakiś preorder złoto jest w nim tanie. Np. korzystając z przelewy24 (wybierając funty nie dolary) lekki pakiet kosztuje 150 złotych a więc 30 złotych za miesięczną premkę. A po premierze mimo, że im więcej golda tym średnio mniej za niego płacimy to już będzie o kilka jak nie kilkanaście złotych droższy i podobno ewentualne płacenie sms'em będzie drogie.

Aha i jakby ktoś nie miał możliwości czytania aktualności ze strony WoT''a (np. nieznajomość języka) lub chciał przeczytać jakiś poradnik lub artykuł może odwiedzać tą stronę: http://world-of-tanks.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 22:06, Sztywny_pl napisał:

Nie wiem czy jest to tylko moja obserwacja, ale wydaje mi się że część muzyki zawartej
w grze jest identyczna z utworami z Gothica 3 i Mount & Blade, zauważył to ktoś?


Niet! Eto piesni krasnej armii! Jak padło już "Song of Volga Boatnen" to ja dodam jeszcze "Ah, Pola".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zirytowany Jagdtigerem w tej kulawej gierce, posiedziałem nieco nad testami JT w ukochanym Combat Mission i jakby WoT miał opierać się na jakimś realizmie walki, to JT uchodziłby za najpotężniejszy sprzęt obok Myszki zaraz.

W WoT wielokrotnie miałem problem z głupim ISU-152, któremu przedniego pancerza nie szło spenetrować...
Na screenach ukazane jest jak taka walka powinna wyglądać. :3
Pojazd został namierzony już na 1800 metrach, jednak z racji iż ustawienia załogi było tylko [regular], to celność pozostawiała wiele do życzenia. Po niecelnym wystrzeleniu kilku pocisków (dwa/trzy strzały na 60 sekundową turę, gdzie w WoT szybkostrzelność JT to chyba 7 czy 8 strzałów :F) cel na kilka rund zniknął w obniżeniu terenu i drzewami, by ostatecznie pojawić się na nieco ponad 1100 metrach, gdzie efektownie rozsypał się po wcześniejszych dwóch niecelnych salwach.

Ktoś jeszcze będzie chwalił WoT za "realizm". ;)

Niestety sprzęt niemiecki w porównaniu do rzeczywistych możliwości ssie maksymalnie w WoT. Oczywiście dla rozumnych, to nic nowego, że Białorusini mocno faworyzują sprzęt sowiecki, tym bardziej, że aby znaleźć w ogóle cokolwiek godnego przeciwko faktycznym behemotom IIWŚ, jak King Tiger, Jagdtiger czy Ferdinand-Elefant musieli posilić się prototypowymi wozami, które nigdy nie brały udziału w drugiej wojnie światowej. W istocie z zaprezentowanych w grze sowieckich ciężkich czołgów ostatnich tierów, tylko Is-3 znalazł się na wyposażeniu armii.

Z jednej strony żal, że gra nie oparta została na faktycznym sprzęcie używanym w wojsku, ale z drugiej strony duża różnorodność sprzętu wpływa z pewnością mocno na atrakcyjność gry i zachęca do dłuższej zabawy, gdy chce się przebadać choćby i cześć dostępnego parku maszynowego.

20110405022823

20110405022830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 02:45, meryphillia napisał:

/boom/


Prawdę mówisz. Ja z VK mam duży problem z takimi IS7. JT mogę poskrobać tylko po plecach. Ruscy faworyzują swoich? Dziwisz się?
Tylko szkoda mi tych niemieckich czołgów, bo po premierze będę grał USSR, a te szare tygrysy tak pięknie się prezentują na polu bitwy.
...
Co to za obrazki? Z jakiej to gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimaus nie ma żadnego problemu z JT przeca...
Wystarcz strzelać w podłogę, górę budy czy kulistą osłonę kaemu (wszystko od przodu) i praktycznie każdy pocisk wpada jak w masło. :F

Ja po wipe i tak znowu będę szedł w niemieckie. Cóż, będę zgrzytał zębami i się męczył, ale z sowieckich to tylko T-54 będę miał zamiar zrobić z początku.

A screeny pochodzą oczywiście z najlepszej gry jaka kiedykolwiek trafiła na PC. :3
Combat Mission, w tym przypadku dokładnie Combat Mission: Barbarossa To Berlin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 02:45, meryphillia napisał:

W WoT wielokrotnie miałem problem z głupim ISU-152, któremu przedniego pancerza nie szło spenetrować...

Jak Ty mogłeś się od ISU odbijać?... Toż mojego ISU PzIV przebija... Co prawda JTiger to dla ISU ~40 sekund zabawy, czyli 3 strzały, ale cóż... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować