Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Takie głupie pytanie: jak włączać/wyłączać takie celowanie od góry w działach samobieżnych? Raz udało mi się to jakoś włączyć ale nie mogłem z tego wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 10:53, Danio237 napisał:

> Shift.
Próbowałem wcześniej, teraz też żeby się upewnić i nie działa.

Może kółkiem myszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie działa, to oznacza że namieszałeś w plikach gry. Lewy shift jest jedyną opcją do wchodzenia i wychodzenia na widok artyleryjski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 10:53, Danio237 napisał:

Próbowałem wcześniej, teraz też żeby się upewnić i nie działa.

Domyślnie lewy shift, ale można zmienić w ustawieniach sterowania w grze. Może ci nie działać jeśli masz włączone xfire, jeśli tak musisz zmienić lewy shift na inny klawisz np. "Z".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 11:50, ts04 napisał:

> Próbowałem wcześniej, teraz też żeby się upewnić i nie działa.
Domyślnie lewy shift, ale można zmienić w ustawieniach sterowania w grze. Może ci nie
działać jeśli masz włączone xfire, jeśli tak musisz zmienić lewy shift na inny klawisz
np. "Z".

O! Dzięki, to przez xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 11:40, Wilkv napisał:

> Masz dużą wiedzę na temat Wot. Czy mógłbyś podać link, gdzie ten temat jest bliżej
opisany?
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/21928-is-the-game-supposed-to-run-on-one-core/
> Mam 4 rdzeniowy procesor i jakoś WoT mi muli, a Bulletstorm demo jedzie na max detalach
:/
Właśnie problemem jest to, że WoT działa na jednym rdzeniu. Można za każdym razem ustawiać
koligację przez menadżer systemu po uruchomieniu gry, albo można to zrobić skryptem,
jak to jest opisane pod linkiem. Dokładnie to chodzi o post #2.

Mogę dodać, że na moim Dellu 1747 zyskałem w ten sposób około 5-10 FPS.


Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Temat rozwinąłem na forum WoT. Obecnie trick nie działa, ale pewnie coś źle robię...

Zmieniłem natomiast kilka ustawień w grafice i teraz śmiga o wiele lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj kilka filmików z World Of Tanks, widziałem screeny, polecali mi znajomi - stało się - zostałem zindoktrynowany i pobieram World Of Tanks. :)
Myślę, że jako gracz pamiętający takie tytuły jak Panzer Elite ( nie Action - a hardkorowy symulator ) nie będę miał większych problemów z podstawami. Mam jednakże 2 pytania do bardziej zaawansowanych czołgistów:
1. Która z frakcji ma najlepsze czołgi? Czy jest to zgodne z realiami historycznymi ( co wskazywałoby na Niemców )? Czy jeśli wybiorę, powiedzmy, armię Niemiecką, nie będę już mógł kupować czołgów radzieckich?
2. Który czołg z każdej z armii najbardziej nadaje się dla początkujących noobków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 15:59, xDeuSx napisał:

1. Która z frakcji ma najlepsze czołgi? Czy jest to zgodne z realiami historycznymi (
co wskazywałoby na Niemców )? Czy jeśli wybiorę, powiedzmy, armię Niemiecką, nie będę
już mógł kupować czołgów radzieckich?
2. Który czołg z każdej z armii najbardziej nadaje się dla początkujących noobków?


Ad1 W grze faworyzowane są czołgi radzieckie, a to jakie czołgi kupisz zależy do drzewek rozwoju, ale ani jedna ani druga nie wyklucza się na wzajem jeśli chodzi o nacje - bez problemu możesz mieć czołgi rożnych narodowości w jednym garażu :)

Ad2 zależy jaki masz styl gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 15:59, xDeuSx napisał:

1. Która z frakcji ma najlepsze czołgi? Czy jest to zgodne z realiami historycznymi (
co wskazywałoby na Niemców )?


Ogólnie rosyjskie są trochę preferowane przez twórców, ale pozostałe też dają radę. Ba, na niższych tierach potrafi być tak, że Niemcy dostają sporo mocniejszy pancerz, gdy Rosjanie nadal jeżdżą ze słabym.

Dnia 10.04.2011 o 15:59, xDeuSx napisał:

Czy jeśli wybiorę, powiedzmy, armię Niemiecką, nie będę
już mógł kupować czołgów radzieckich?


Będziesz. Możesz kupować dowolne czołgi, o ile masz je rozwinięte. Na początek dostajesz zresztą po jednym czołgu każdej armii.

Dnia 10.04.2011 o 15:59, xDeuSx napisał:

2. Który czołg z każdej z armii najbardziej nadaje się dla początkujących noobków?


Wszystkie są podobne na pierwszym poziomie. Różnią się szczegółami, np. Leichttraktor jest najwolniejszy i ma działo strzelające serią słabszych pocisków - co wcale nie jest minusem, bo na tym poziomie nawet słabsze pociski zadają obrażenia, a łatwiej jest trafić przeciwnika chociaż jednym. Tak naprawdę będziesz pewnie rozwijał wszystkie naraz, bo jeśli zginiesz w bitwie, to możesz albo zostać i obserwować jak reszta walczy, albo wyjść z bitwy (exp i pieniądze i tak dostaniesz gdy się zakończy) i od razu innym czołgiem wchodzić do kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy juz wszystko opisali, ja tylko dodam, żebyś się nie zmartwił, to we wtorek ma być hard wipe, czyli wyczyszczą wszystkie konta i gra się zacznie dla każdego od nowa więc myślę że te dwa dni lepiej poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 18:23, Nufiko napisał:

Koledzy juz wszystko opisali, ja tylko dodam, żebyś się nie zmartwił, to we wtorek ma
być hard wipe, czyli wyczyszczą wszystkie konta i gra się zacznie dla każdego od nowa
więc myślę że te dwa dni lepiej poczekać.


Dobrze, że napisałeś, bo grałbym na marne. W takim razie wymienię złoto na kredyty i eksperymentalnie kupię sobie kilka czołgów, spośród których chciałem wybierać dalszą drogę rozwoju ( Panzer II / Panzer 35t ), a z resztą poczekam do startu.

Pierwsze wrażenie z gry: raczej pozytywne. Już od dawien dawna nie grałem w żadne MMO, więc drażni nieco tempo zdobywania XP/kredytów, no ale w końcu to ma przedłużyć rozgrywkę. No i, kurczę, trudno się gra. :D Chociaż zniszczyłem już jakieś 5 czołgów, to częściej jednak to ja jestem tym, który po wymianie ognia staje się kupą płonącego złomu. Inna sprawa, że mój tzw. "czołg" to opancerzony traktor o mizernych osiągach. Ogólnie nie umiem sobie znaleźć miejsca na polu bitwy, raz próbuję flankowania, raz chowam się po krzakach - metodą prób i błędów staram się ogarnąć jak się w to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wargaming.net is happy to inform you that World of Tanks goes live on April 12, 2011. Don’t miss your chance to roll into tense armored warfare driving your all-new M4A2E4, M6A2E1, PzKpfw V/IV or A-32 tank straight from the very first day of release!

If you are a Closed Beta Tester and have 1000 or more battles under your belt make sure to check out your garage after April 12 for the special M4A2E4 tank awarded to you as an acknowledgement of your contribution to the game''s development.

You can also select from one-of-three exclusive pre-order packages: Heavy (M6A2E1), Medium (PzKpfw V/IV) and Light (A-32) available till April12, that will let you gain access to gold available for a special price and three one-of-a-kind tanks, each possessing unique powers that will allow their owners to benefit from the very first battles."


Mail jaki dzisiaj przeczytałem od Wargaming. Czyli jednak nie dostaniemy KV-22, tylko M4A2E4... Hmmm... Gubię się w amerykańskich oznaczeniach... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o to juz kiedyś, ale nie dostałem odpowiedzi.
Czy zmienią jakoś sposób tworzenia plutonów? Nie będę płacić tylko po to żeby założyć premade`a .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 19:56, xDeuSx napisał:

Pierwsze wrażenie z gry: raczej pozytywne. Już od dawien dawna nie grałem w żadne MMO,
więc drażni nieco tempo zdobywania XP/kredytów, no ale w końcu to ma przedłużyć rozgrywkę.
No i, kurczę, trudno się gra. :D Chociaż zniszczyłem już jakieś 5 czołgów, to częściej
jednak to ja jestem tym, który po wymianie ognia staje się kupą płonącego złomu. Inna
sprawa, że mój tzw. "czołg" to opancerzony traktor o mizernych osiągach. Ogólnie nie
umiem sobie znaleźć miejsca na polu bitwy, raz próbuję flankowania, raz chowam się po
krzakach - metodą prób i błędów staram się ogarnąć jak się w to gra.


I właśnie dlatego warto pograć w becie. Poznasz mapy, czołgi, parę tricków. Po pewnym czasie człowiek tylko zerkając na to, jakie czołgi są przydzielone do bitwy może rozpoznać, jak będzie przebiegać walka. Jeśli np. nie ma w ogóle arty, to można się nią nie przejmować i jechać inaczej. Również zupełnie inaczej gra się gdy przeciwnik ma 2 tank destroyery, a inaczej gdy ma ich 8. Ale żeby rozpoznać który czołg jest czym trzeba parę godzin poświęcić - i to nie na najniższym tierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować