Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2011 o 12:11, Buachu napisał:

KW to ogólnie czołg ''nie do zdarcia'' i tiery równe bądź niższe od niego na otwartym
polu nie mają z nim większych szans ale na każdego znajdzie się sposób ;p


Lulz

W PzIV czuję przed nim respekt, tym bardziej gdy ma długą 107kę lub wjadę mu na czołówkę, gdy ma zamontowanego "rozpruwacza" 152mm, ale w istocie jest na trzy cztery strzały z mojej długiej 75''ki.
T-34 z Zis4 potrafi, gdy ma ku temu możliwości objechać bez obawy KW i ubić go od 100 do 0, co udowadniałem paru "kozakom" wielokrotnie podczas bety.
KW, to jedynie realny postrach dla niższych tierów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ''postrach niższych tierów'' w moich rękach dzisiaj na 2 strzały wziął Tygrysa, na 3 Ferdynanda, dobił IS-3 i T32 w jednej bitwie, wyjeżdżając z 90% HP :P

Tygrys i Ferdynand zostały zdjęte z odległości około 550m używając derpguna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 19:12, meryphillia napisał:

KW, to jedynie realny postrach dla niższych tierów...


Ale tu właśnie wchodzi problem balansu. Gdyby gra wrzucała do jednej rundy tylko ludzi o różnicy powiedzmy jednego tieru, to nie byłoby takich problemów. Teraz potrafi być tak, że połowa ludzi ma T3, a na samej górdze siedzi 1-2 KV i przy takich różnicach w pancerzu oraz zadawanych obrażeniach, dla tych słabszych czołgów jest to dużo trudniejszy przeciwnik niż normalnie.

Co do objeżdżania i rozwalania - też uwielbiam taką taktykę, ale ona ma jeden minus - nie daje się wykonać gdy wróg ma jakąś obstawę, albo stoi na trudnym terenie. Próba objeżdżania ze trzech wrogów naraz kończy się najczęściej tak, że ktoś nam rozwala gąsienicę, a potem to już chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jeśli sytuacja jest dogodna, to potrafi siać zniszczenie, ale to nic nadzwyczajnego, bo boczny pancerz Ferdynanda, to i ja swobodnie przebiję PzIV...
Tym czasem właśnie i owym PzIV jadę sobie spokojnie KW, więc żadnym postrachem, to on dla mnie nie jest.

Równie dobrze ów KW jest "jednostrzałowcem" dla wprawnego posiadacza Ferdynanda, T32 czy Tygrysa...

pkapis >>> Uwierz mi że obecny balans choć potrafi zasysać mocno, to jest pikusiem przy tym, co będzie miało miejsce z a\miesiąc dwa, gdy już sporo ludzi będzie znowu jak w becie miało tiery 9/10...
Przykładowo teraz co drugą bitwę PzIV wrzuca mi do wymarzonych bitew gdzie są niskie tiery, które łomoczę w licznie 4/5 na bitwę. Za parę tygodni już tak różowo nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 19:19, meryphillia napisał:

Uwierz mi że obecny balans choć potrafi zasysać mocno, to
jest pikusiem przy tym, co będzie miało miejsce z a\miesiąc dwa, gdy już sporo ludzi
będzie znowu jak w becie miało tiery 9/10...
Przykładowo teraz co drugą bitwę PzIV wrzuca mi do wymarzonych bitew gdzie są niskie
tiery, które łomoczę w licznie 4/5 na bitwę. Za parę tygodni już tak różowo nie będzie...


Ja to tylko czekam na bitwy jak w becie, gdzie ja z moim T29 byłem na samym dnie tabelki i prawie nic nie mogłem ustrzelić bo jeszcze działa lepszego niż standardowe nie miałem. A drużyny to były po 3-4 myszki/T30/IS7, kilka czołgów tier 9, kolejne kilka z tier 8 i ja jako jeden z dwóch z tier 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand stał przodem, jak i cała reszta.

I nie, nie jest jednostrzałowcem - 660 HP, nie ma szansy na to, abyś to zdjął bez pożaru/ammo racka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 05:41, Redjevel napisał:

Hmm jakie eventowe 250 golda?


Wczoraj od 18 do 20 w grze były plutony moderatorów, jesli byłeś z nimi w grze i wygrałeś to dostawałeś 250golda, jednak szansa na ich spotkanie była mizerna. Mi niestety się ich spotkać nie udało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie działa Hetzera są takie niecelne? Co strzelam do jakiegoś odleglejszego celu, czy to z 75ki, czy 105ki to nigdy nie trafiam. Chociaż niszczyciel sam w sobie jest niezły, z bliska kosi czołgi jak zboże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem znowu grać po premierze i ... to powolne zdobywanie wszystkiego irytuje ;). Zwłaszcza jak się człowiek nie może zdecydować- czołgi czy niszczyciele :(. Ale chyba wybiorę to 2 bo lepszy ze mnie camper ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z wczytywaniem do bitwy. Czasem Trwa to tak długo, że zostaje zniszczony, gdy mapa się jeszcze wczytuje. W becie nie miałem takiego problemu.
Ustawiłem detale na niskie, dodałem grę do wykluczeń w KIS, wyczyściłem kompa z rożnego rodzaju rejestrów i śmieci, zrobiłem skana w poszukiwaniu wirusów, pobrałem aktualne sterowniki, ale nic to nie dało.
Mój komp:
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz (2 CPUs)
NVIDIA GeForce 8600 GT
2046MB RAM
Net 1Mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczyść ram przed uruchomieniem gry, bo jak jest zawalony to mapy potrafią się wieczność ładować. Poza tym pierwsza mapa ładuje się najdłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 19:38, RamboPL napisał:

Wszystkie działa Hetzera są takie niecelne? Co strzelam do jakiegoś odleglejszego celu,
czy to z 75ki, czy 105ki to nigdy nie trafiam. Chociaż niszczyciel sam w sobie jest niezły,
z bliska kosi czołgi jak zboże.


z tego co pamiętam to 50/50 trafialem na dystans :P a z bliska sieka równo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 19:38, RamboPL napisał:

Wszystkie działa Hetzera są takie niecelne? Co strzelam do jakiegoś odleglejszego celu,
czy to z 75ki, czy 105ki to nigdy nie trafiam. Chociaż niszczyciel sam w sobie jest niezły,
z bliska kosi czołgi jak zboże.



Ze statystyk wynika, że najlepsze działo mardera 2 jest lepsze od najlepszego działa hetzera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 22:41, Kapas napisał:

Ze statystyk wynika, że najlepsze działo mardera 2 jest lepsze od najlepszego działa
hetzera :)


To nie tylko statystyki to święta prawda. O wiele przyjemniej grało mi się Marderem II niż Hetzerem. Średnio na bitwę niszczyłem o wiele więcej czołgów właśnie Marderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 09:33, RamboPL napisał:

To nie tylko statystyki to święta prawda. O wiele przyjemniej grało mi się Marderem II
niż Hetzerem. Średnio na bitwę niszczyłem o wiele więcej czołgów właśnie Marderem.


I właśnie tu jest problem, bo ja właśnie przez hetzera musze przejść, żeby zagrać dopiero następnym niszczycielem z drzewka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować